Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
aj ja mam take obdobie ;-( aj pri TV novinach z politiky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale v tvojom pripade je to ok... ;-) u mna to bude asi tym stresom v praci.. musim si to niekde kompenzovat 8-(
Odpovedať
chapem praca, poistna udalost.... atd.. ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak tak.. no ale zivot fici zavratnou rychlostou dalej.. potom si clovek povie, ze vlastne moze byt rad, ze je relativne zdravy, ze ma robotu, ma kde byvat, ma cloveka, ktory ho ma rad a este oboch rodicov.. tak naco sa stazovat.. su ludia, ktori nemaju ani 10tinu z toho ;-)
Odpovedať
to si teraz krasne napisala a so 100 % pravdou ..... ;-) inak aky bol vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
celkom fajn, uz mame nasu prvu vianocnu vyzdobu, oprala som zaclony, porobila nieco do roboty.. a vy ako? co nove v trencine?
Odpovedať
Profilova fotka
haloo dobre rano damy :-D
Odpovedať
bre ranko..vymysleli sme vcera pre svokrovcomj skvely darcek, tak teraz sondujem po nete a hladam, kde nam ho urobia :-D Bez, co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
silvi a co? prezrad ;-) nove skoro nic..
Odpovedať
No ideme zoradit rodinne fotografie do fotoknihy a nazveme to Sága rodiny... To bude babracky s 30 rocnymi fotkami ..zoscanovat..ach jaj..co sme si navarili, to si aj zjeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej to bude super.. :-D
Odpovedať
Poviem ti o tyzden..ked ma uz budu oci boliet od PCcka :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale silvi, neboj, nebude to az take zle :-)
Odpovedať
dobre ranko, bez vcera som tu uz nebola... :-( co nove v TN? neviem, stale sa tam nieco meni, stavia atd a cela nasa "dedina" pritom je to mesto (Nemsova) je rozkopana vyzera to tam otrasne a manzelik len nadava ze zase bude cele auto spinave... hrozne, vsetci chcu magio, tak to tam teraz riesia zakopami na zimu... celkom mudre ...!!! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-D klasika.. v samorine tiez kopali ale chello, vsade mame blato, auto zaserkane.. :-N
Odpovedať
U nas ani kopat nemuseli na to aby sme mali zaserkane auto..prsi uz od vcera :-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
silvi :-D tu sa oteplilo, tak je blato vsade.. inak idealne chripkove pocasie
Odpovedať
uz sa tesim na 22-ho ked vypadnem do Tatier, aspon uvidim ako vyzera sneh :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi ja koncim v robote 20teho huraaaaa... uz si skrtam dni v kalendari.. :-)
Odpovedať
a my 2 tyzdne medzi sviatkami nevychadzame, huraaa :-D tesne pred tym sa ma cela firma prestahovat. zatial tu ale skoro nikto neveri, ze to naozaj stihneme. lebo ta nova budova nejak stale nevyzera hotovo.
Odpovedať
Ja zasa papkam adventny kalendar.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani a kde sa mate stahovat? dnes mi kolegyna doniesla 2 kila orechov, mozem zacat piect :-D
Odpovedať
Bez..potom posli ochutnat.. ja idem piect marlenku..premiera :-N :-D
Odpovedať
heh, oproti centrale hzds budeme :-D cize pri krizovatke tomasikova - trnavska/roznavska
Odpovedať
levik, tak to budes mat pekny vyhlad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani a tam kde? pri starej ikea? silvi poslem, ked sa na nieco zmozem.. ja vzdy iba planujem a potom nic z toho :-N
Odpovedať
Mne sa neoplati piect..teta co mi piekla na svadbicku mi upecie aj na Vianoce.. ;-) Dnes tu mame mrtvo.. :-(
Odpovedať
no zuzi priamo oproti hzds cez ulicu (tomasikovu) sa stavia nova administrativna budova - spodok je taky trojuholnik, potom este 4 poschodia kocka. tak tam. a co ides piect z 2 kg orechov? ved si tvrdila ze to nema kto jest :-)
Odpovedať
jeej jani, kazdy den budem chodit okolo tvojej prace tak si budeme kyvat :-D :-D :-D
Odpovedať
jasne jani :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?