Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no aj my sme sa divili takemu nezvycajnemu nazvu :-) asi uz pojdem.. huraaaa weekend janka davajte si pozor na ceste, bude to primrzat
Odpovedať
Profilova fotka
Bezaz, prajem pekný víkend :-)
Odpovedať
dakujeme a krasny vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, bre ranko.. dnes tu asi nik nebude :-|
Odpovedať
ahoj bez, ja som tu, aj ked utrzkovito..teraz som vstala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no silvi :-D
Odpovedať
Raz za cas mozem |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale jasne.. ja zasa gamesim traviana namiesto pisania diplomovky.. spravila som si vajcovy konak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Haloooo, je tu niekto? ;-)
Odpovedať
halooo ja som tu :-) ako travis vikend? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, no celkom fajn, nič nerobím akurát som navarila :-D . A Ty?
Odpovedať
no ja som dnes celkom aj oddychovala.. len som piekla, varila a pozerali sme film.. a teraz ideme navstivit brata so svagrinkou do noveho bytiku ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, teda aka ucast :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, nie bohvieaká :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi veru.. vsetky uz asi vypekaju vianocne pecivo :-D
Odpovedať
ja lenosim..este som ani neodpratala po obede :-x polovicka si dnes objednala bryndzove halusky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
silvi mnam, dala by som si.. vcera som robila take ze gazdovske kura a bolo to take dobre, ze maco zjedol cele kura, bolo planovane aj dnes na obed :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme boli na chate oslavovat, trosku sme sa resetovali :-D bolo to super, len neviem,ci na moju chorobu pozitivne 8-( uvidime nasledky pocas tyzdna.... a bavilo ma,ze dnes som nevarila ja, ale kamosky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej zuzi, super, aspon ste trochu vypadli z domu ;-) zajtra uz ides do roboty?
Odpovedať
Profilova fotka
ano Zuzi, zajtra uz makam, ale len do stredy, potom mam dva dni dovolenku - v piatok mam prednasku aj skusku, tak potrebujem nejake volno :-) inak bola som u vestice - kartarky a zaujimavosti som sa teda dozvedela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj nieco prezradis? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, najskor som nevedela , co si mam o tom mysliet, ale zena vycitala takmer 90 % veci mojho zivota z ruky a karat uplne do bodky.... vedela to, ze som cerstvo vydata, ze studujem, ze moji rodicia maju majetkovy spor so surodencom, presnu charakteristiku mojho manzela... az mi stali chlpy na rukach |-| no pozitivne - udajne ma caka dlhovekost :-D a uspech v kariere po novom roku.... co je aj realne, lebo nasa riaditelka ma velke plany a zacinaju sa plnit... taktiez mi vyvestila financne prilepsenie pred vianocami ... dnes som sa dozvedela, ze dostavame vo vyplate mimoriadne premie - podiel na hospodarskom vysledku.... takze.........................
Odpovedať
Profilova fotka
hmm zuzi, zeby som ju navstivila? ;-) ona je odkial? ozi a kolko si vypytala?
Odpovedať
Profilova fotka
bola som v Rajci, nema ziadnu taxu alebo nieco podobne... honorar si nevypytala, kolko das, tak tolko bude, ked nic tak nic ;-) ale bola fakt dobra, vela veci mi povedala naozaj pravdivych, tak som zvedava, co z toho bude... pozitivne je, ze som si vybrala dobreho partnera, udajne budeme mat harmonicke manzelstvo a dve deti - dievca a chlapec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to mame po ceste k nasim.. asi si vypytam cislo ;-) moj kamarat mal jedno obdobie, kedy sa venoval reiki a nejak popri tom robil "diagnostiku" podla fotografie.. vtedy mi "vyvestil", ze budem mat s velkymi problemami jedno dieta.. tak si to asi pojdem overit :-) a hlavne, ako dopadne ta nasa buracka.. vyse dvoch mesiacov po tom a nic sa nedeje.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
bez: :-( :-( aj na babo, aj na buracku... :-( poslem ti cislo cez IP?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi asi by som to skusila :-) posli.. diiikes
Odpovedať
Profilova fotka
posielam ;-) keby si sa predsa len rozhodla 8-) inak slzim pri superstar, dojimave dnes ;-(
Odpovedať
dobry vecer ;-) veru dojimave dnes. fajn ze poukazuju na to, ze aj take nieco existuje. len keby kazdy radsej namiesto posielania x penazi tam pomohol tym co ma vo svojom okoli, si myslim
Odpovedať
Profilova fotka
tak my SS uz radsej nepozerame.. mam obdobie, ze slzim aj pri reklame.. 8-( zuzi dik :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?