Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bez a ako nakupy? :-p
Odpovedať
hm, no ked ti nie je dobre, asi to nepreslo :-( ale mozno prave dnes si to tym spankom vylezala, ktovie mne sa kazdu chvilu vrati muzicek domov, bola na sluzobke, uz sa ho neviem dockat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, na vianocnych parada, same zradlo, mnam.. x-) nakupila som marcipanove milky {janka vie :-D } a maju aj taku novu milku, ze jogurtova s karamelom a celymi lieskovymi orieskami.. na trhu som kupila prazene mandle, sacher kolaciky, super brownie kolacik.. a dala som si nealko punc.. bola ale strasna zima, tak som celkom rychlo padila na vlak
Odpovedať
Profilova fotka
mnam :-p :-p marcipan milujem, to moze byt uplne skvela milka :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi to teda je.. a je velka skoda, ze ju na slovensku nemaju 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
to je skoda, ale mam dovod zastavit sa vo Viedni, ked pojdeme do Francuzka v januari :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak to kazdopadne.. my ked ideme bud do rakuska alebo nemecka, tak to je povinna zastavka v nejakych potravinach.. a teraz mali akcosku, ked si kupila 3 cokolady, tak ta jedna vysla 0,49susna :-o
Odpovedať
Profilova fotka
bez, provokujes uz zasa :-D dnes nemam prave najlespi den a sladke by mi urcite pomohlo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ale nieeeee... by som si nedovolila.. veru dojedla som ten brownie kolacik.. bol mnamkovy, boli v nom cele vlaske orechy a kusky cokolady..
Odpovedať
Profilova fotka
hm ja som si dala vanilkove acidko... na obed som urobila skvele zemiakove placky,tak sme sa s polovickou natlacili, ze teraz fucime :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ju placky.. to by sme si mohli spravit cez weekend.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooooooo :-D my ideme cez vikend na chatu s partiou, som zvedava, ci budem k svetu alebo tam budem len "prezivat".... ]-( inak idem aj s kolegynou ku kartarke, boli ste si niektora dat vylozit karty? :-D som totiz velmi zvedava, co sa v nich pise
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
este som nebola u kartarky, ale celkom by som sla.. aj ked zasa pokusat.. niekedy je lepsie nevediet
Odpovedať
Profilova fotka
halo dobre ranko.. :-)
Odpovedať
halo halooo =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani aj u vas snezi? ;-)
Odpovedať
No halooo. =-) Ja mam dnes miernu mimozu. Ale na obed idem prec, tak to tu nejako odsedim...
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, ja som bola asi dva krát u veštici :-) , hmm, poviem Ti, že zaujímavéé ;-) . Ináč pekný dník a rýchly fajront :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani zasa zdrhas? inak sorry, ze som sa neozvala koli katalogu, mam ich vsetky mimo, ale dnes mi ich vratia, takze ti ich mozem na weekend dat iwi aj sa nieco z toho splnilo?
Odpovedať
No tak super. Vecer sa mozem pre ne zastavit? Mala by som asi okolo siedmej prist. Nezdrham, idem na nejake stretnutie. Nejaky marketingovy vyskum, ci co...
Odpovedať
Profilova fotka
jani jasne, dam ti vediet, lebo musime ist na nakup, mame doma vybrakovane zasoby ako bol maco doma na PN
Odpovedať
zuzi tu nesnezi. ale namrznute je asi statocne moja sesternica bola u vestice a zatial to moc nevychadza. ja by som asi nesla - ak ma caka dobre, potesi ma to potom, ak zle, nechcem o tom vediet vopred :-S
Odpovedať
No jani aj ja mam na to taky nazor. Ak ma caka dobre, tak fajn, ale ak zle... Mne raz vestica povedala, ze budem mlada vdova a teraz ma to stale strasi.... zuzi tak mi zazvon, ked budes doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani uz aj tu prestalo.. ale chvilu celkom husto snezilo.. o tej vestici ako som napisala vyssie.. proste niektore veci clovek nemusi vediet a okrem toho, nieco sa da aj privolat
Odpovedať
no drzte palce, idem sa dosmykat do prace :-S
Odpovedať
Profilova fotka
U nás senžíííí :-| a vyzerá to na dlhšie, oblaky sú zatiahnuté :-) ... Bez, áno mne sa dosť vecí vyplnilo x-) . Teda takmer všetko. Pamätám si, prvý krát som bola asi dva týždne pred tým, ako som začala chodiť teraz už s manželom. No už sme sa dobre poznali, kamarátili a vedeli sme, že niečo z toho bude :-D . No a sadla som si u nej a vraví, vidím tam muža, ktorý Vám bude aj manžel :-) . Ja som nechcela veľmi veriť a....je to tu :-D . Potom som bola ešte raz pred dvomi rokmi, vtedy som končila Bc. a nevedela som, či ma zoberú ďalej do školy. Ona povedala, že ma vidí študovať ďalej :-) . Tak ja bolo...no je toho hrúúúúza, veľa by som písať musela :-D . Aha a ešte povedala presný vek, kedy sa vydám a dokonca aj mesiac svadby x-) . Ak chcete pošlem kontakt :-D :-N
Odpovedať
Iwi ja sa uz bojim dat si vestit. Sice mi vyvestila 2 deti, co ma potesilo, ale aj tak mam obavy.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, počula som také názory, že veštica, ktorá predpovedá smrť, alebo vážne choroby, proste veci, z ktorých máš byť sklamaná a neustále na to myslieť, nieje dobrá veštica, vraj je falošná. Neviem, vravím, len som to počula. Mne táto nepovedala nič také ani smrť, ani choroby...jedine mi tak povedala, že budem mať "ženské" problémy, ale aby som sa neobávala, že to dobre dopadne. No tak aj bolo, v marci som bola operovaná, vyzerá, že je všetko ok, tak dúfam...že mala pravdu, že to bude ok. Nám tiež povedala dve detičky - párik x-) Mne dokonca opísala aj kde bývam, okolie.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani prijemne smykanie.. druha janka - ja som aj zvedava, ale nechcem to vediet.. co ak ma cakaju len zle veci :-o iwi a kolko si platila? ak to nie je tajomstvo
Odpovedať
No a kolko si platila? To je dobra otazka, lebo ono to zvykne byt priserne drahe.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?