Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
uf, ja musim mojho naucit tiez varit, lebo takto sa prekvapujem len sama, alebo len jeho :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved som prekvapena, ako rychlo sa vystrabil z choroby, zajtra uz chce ist do roboty.. baby zajtra idem so studentikmi na exkurziu na obchodny sud vo vieni.. hura nakupy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez: huraaaaaaaa :-D tisko zavidime.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ved pod.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
provokujeeeeeeees, co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasnacka, sak si PN, nikto ta nebude hladat doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no len aby :-) sice.... hm... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh zuziiii :-D inak dnes vecer je fotbal, takze si konecne mozem citat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) vidis, my nepozerame futbal nastastie :-D ja som za PC - nieco robim okrem surfovania :-D a manzelik sa vytesuje z novych rybiek, co dnes kupil - skoro ma porazilo, ked mi povedal tu sumu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ake rybky si kupil? u nas fici futbal samozrejme.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
diskusy - a to hned 7 kusov ... citlive a navyse drahe ]-( ale co uz, esteze poslucha 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem si hned nastudovat do atlasu, ktore to su :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
take ploche s papulkami :-D su pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no v atlase nemam, ide na rad web ;-) som chcela zafrajerit, ze mame atlas :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame atlas :-D drahy dostal na vianoce minuly rok.. a mame doma aj atlas hub a pritom nie sme hubari :-D :-D :-D ale jeden nikdy nevie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maco dostal od nasich asi pred dvoma rokmi, je velmi pekny.. ako svadobny dar sme od macovych byvalych kolegov dostali obravsky atlas sveta od readers digest, je k tomu aj mala lupa.. je suprovy, vidno na nom dokonca stvrt v sydney, kde byva segra :-D dnes mi mala kolegyna kupit ten holiaci strojcek, uz sa tesim, dalsia polozka odfajknuta.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj super, tak sa pomalicky na vianoce nabalujes ;-) ty si uz bola u protinozcov ? :-)
Odpovedať
baby aka ziva debata takto neskoro vecer ja som dnes sama, muzicek je zase fuc na sluzobke. tak si sijem pyzamko a uz sa mi aj ziiiiva |-|
Odpovedať
Profilova fotka
levik: obdivujem ta, ze sit si nieco :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi este nie... je to moj sen.. dufam, ze tam stihnem ist este kym segra neodide {zatial sa sice netvari, ale clovek nikdy nevie} jani fakt ta obdivujem.. kde beries tu energiu.. ja uz pojdem pomaly spat, lebo ked si predstavim, ze o 6.00 uz musim sediet v aute, aby som stihla vlak :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bez: tak prijemnu cestu a nakupy zajtra x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi dik :-D este zavislacim na traviane a povinne si musim precitat aspon jednu kapitolu z knihy..
Odpovedať
ja mam take obdobia, ze furt robim nieco a take, ze nerobim nic :-D tak dobru noc
Odpovedať
Dobre ranko baby. Ani sa nedivim, ze tu este nikdo nieje, ked ste vcera tak dlho do noci vypisovali.
Odpovedať
dobre ranko jani. ja tu som, ale pracujem :-( a idem na stretnutie, tak zase tu nebudem sa mi nechce do tej zimy :-(
Odpovedať
aj ja som tu..len dnes je rusno..sef ma narodky 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko baby :-) Aj ja idem teraz na stretnutie, brrr, taká zima :-p
Odpovedať
Vsetky niekam. To je neuveritelne. Ale ja idem zajtra.
Odpovedať
janne, a kam? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, teraz na stretnutie? :-) A kde? Aká som ja zvedavá :-D Práve pozerám, Vy ste včera ponocovali :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?