Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja uz stracam prehlad v tych receptoch :-) akurat sa tu susedia vadia, pocut slovo od slova.. mama s dcerou, ziapu po sebe.. hruza 8-(
Odpovedať
ja sa nebudem k susedom vyjadrovat, radsej :-S zuzi tak kedy dame ten skvos? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ked vyzdraviem.. hadam to do vianoc stihneme :-) ale to som este nezazila, ona ju asi aj mlati, buchoty vreskoty.. baby kedy je ten moment, ze idete povedat susedom nieco alebo volate policiu? :-o
Odpovedať
raz som poslala muza. ked neakceptovatelne dlho vykrikoval v noci (dlho - asi to bolo nejak viac ako 10 minut). a tuto v novom sme boli tiez asi po takom case.. sa bojis, co sa tam deje? a o com sa hadaju?
Odpovedať
Profilova fotka
takze je to syn nakoniec.. mu nadava koli uloham.. ze mu kupuje drahe zosity a on si v nich kresli... ty brdo, mlady ma uplne fistulovy vysoky hlas :-o uz je to dost dlho, nechapem, ako moze tak nanho ziapat
Odpovedať
a syn je ako stary?
Odpovedať
Profilova fotka
co ja viem? tychto vobec nepoznam... iba viem, ze si pustaju telkac strasne nahlas po veceroch, ked sme mali navstevu, tak sa vsetci na to stazovali..
Odpovedať
tak je mozno vhodny moment aby si ich isla spoznat a co to im naznacila niektori ludia sa zbadaju, nerobia veci naschval horsie je to s tymi ostatnymi. tak budes vediet, na com ste..
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, uz prestali.. v tomto obdivujem maca, jemu to vobec nevadi.. mna to hned vytoci.. pridem domov a chcem si oddychnut {to znamena maximalne ticho}, nepotrebujem pocuvat diskosku od susedov zhora alebo tieto hadky..
Odpovedať
no, ja tak isto milujem tiez pristup robosov, ktori nepridu, ako maju. mali tu o 17. byt, aby dotesnili balkonove dvere. no a myslis, ze niekto prisiel? doteraz nikto ! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslis vazne :-o nam tie nase stare okna dobre prepustaju.. vraj do jari budeme mat plastaky.. to jsem zvedav..
Odpovedať
ale oni to myslia vazne a nie je to prvy raz ked sme boli na svadobnej ceste, nemohlo pockat nejake silikonovanie balkonov, tak sem musel prist moj tatino, a ziadny robos neprisiel ani vtedy ! ]-( ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, pripájam sa neskoro, mám veľa práce, ale naštvala ma šéfka, tak na to zvysoka... ;-) . Levik, to fakt? Tak žiadaj za nedodržanie termínov nejaké zľavy? ]-(
Odpovedať
to je reklamacia, ziadna zlava asi nebude :-( si stale v praci? ja uz na tie dvere nemyslim, o chvilu snad pride muz a budeme konecne pozerat do svadobne dvd ;-)
Odpovedať
Noooo, som v práci ešte pol hoďky a potom hurááááááá padáááááám ;-) . Užite si to DVD ;-) . My sme ho dostali asi o 23.00 a pozerali sme ho do 3.00. Tak ešte raz prajem príjemné chvíľky pri Vašom DVD. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anita co robis tak neskoro v praci? :-o jani to su dnesne sluzby.. remeselnici maju najhorsie..
Odpovedať
no halo, tu vecer nikto nie je? mame uzasne dvd :-D ale aj tak nechapem, ze chcete mat svadbu este raz, mne to teda stacilo :-D radsej sa budem tesit z deti :-D tak a idem spat k muzikovi ;-)
Odpovedať
bre ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halooo
Odpovedať
Profilova fotka
pardon, sa mi nedala pridat odpoved :-o takze este raz, dobre rano :-)
Odpovedať
Dobre ranko. Tak kdo vcera aspon trosku cvicil? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janne ja som 21.10 lezala v postielke a kurirovala sa.. (este ze mam vyhovorku :-D )
Odpovedať
ja idem az dnes :-D Vcera som umyla okno v kuchyni :-D
Odpovedať
No este ze mas vyhovorku. Aj ja sa dnes necitim zrovna najlepsie, ale celodenny cajik a po praci 2 deci vareneho vinka to hadam spravia :-D
Odpovedať
hmm, ja vinko mozem x-) Dnes sa tomu cviceniu nevyhnem..som sa objednala a k tomu este slubila kamoske :-N Janne, uz si v praci? ;-)
Odpovedať
Veru uz pracujem. No teda este nepracujem, ale uz tu sedim..
Odpovedať
Profilova fotka
jani jak by som si dala... teraz ked soferujem len ja, som neviem kedy naposledy pila.. a zistila som, ze doma nemame otvarak na vinove flase, tak len pohladom oblizujem este svadobne vinko co mame v chladnicke :-p silvi inak maco sa ma provokacne pytal, ze kedy budem umyvat okna a ze by sa zislo oprat zaclony 8-(
Odpovedať
bez :-D este ze ja nemam zaclony :-N ..Uz som si vcera kupila vianocnu ruzu.. x-) A pozerala na to sialenstvo, ktore uz v obchodoch vypuklo..hruza, des.. :-S Ja uz som si za 2 hodky to najnutnejsie urobila..teraz mozem kecat, kym nepride sefka.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvi :-) mne minuly tyzden prisla z quelle vianocna vyzdoba, taki ti mikulasi, co si posadis a sada stromcek (su k tomu aj male ziarovky), adventny veniec a hviezda na zavesenie... ta vianocna ruza nie je zly napad, ale my uz mame tolko kvetin jej a musim sa pochvalit, mam 6 orchidei a 4 mi idu kvitnut :-) tesiiim, ze akurat na vianoce
Odpovedať
sisa a ty si preboha odkedy v praci? Ja som nastastie aj zaclony oprala pred tyzdnom :-D Tak mam pokoj x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?