Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
iwi - dnes je to tu same cvicenie, uz ma ruky bolia :-D
Odpovedať
Uz nech som doma. Sa tesim, trochu pocvicim :-D :-D :-D Ozaj to potrebujem, lebo by som inac zomrela na bolest chrbta.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja by som mala niečo so sebou robiť ]-( . Levik, to Ti verím, že Ťa ruky bolia :-N
Odpovedať
Aj mna bolia. Robim pracu do skoly a stiham aj vas :-D
Odpovedať
Ja som uz doma a idem umyvat okna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi nezahovaraj.. videla som ta v inych temach :-D jani musime najst nieco dobre v samorine..
Odpovedať
sisula - v takej zime?
Odpovedať
Profilova fotka
Bez :-D :-D :-D , ale koľko príspevkov? Asi dva a teraz som stihla ešte nakuknúť aj mimo :-D , tak ma neštvi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja idem domkov, papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwiii papa :-D silvi co si pipi? ved budes chora? :-o
Odpovedať
Ja som umyvala minuly vikend. A ked si das teplu vodu, tak sa to da. Len bude za chvilu tma a neuvidic smuhy :-N
Odpovedať
u nas je pekne, bezvetrie, slniecko a asi -1 :-) A mam tie okna, ako v skole :-D A kuchynske uz mam za sebou :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sisi: tvoj recept na rezen je skvely,olizovala som sa az za usami :-p :-p :-p som zvedava, co povi manzel :-D je tu tma ako v pivnici, a to je len pol piatej :-( okna by sa zisli aj mne umyt, pockam, kym prejde choroba, do vianoc to stihnem :-D :-D na margo "prilis vynikavych neviest" - ked sa mi nepacia albumy, alebo su az prilis proti mojmu gustu - nekomentujem... pokiall to niekto poklada za svoj krasny svadobny album a nasiel sa v podobnych fotkach, tak mu predstavu brat nebudem, sto ludi sto chuti 8-)
Odpovedať
fifi, som rada,ze chutil..ja som prave dojedla cestoviny a uz sa mi nic nechce.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
najskor som rozmyslala, ze si zapeciem nejake masko alebo tiez cestoviny, ale kedze bol este nejaky ten kusok bravcovinky v mraznicke, tak som vyuzila, ze nemusim ist do obchodu,kedze ostatne suroviny boli doma :-D okna si umyla?
Odpovedať
Le to najhlavnejsie, v kuchyni..rozdelila som msi to na kazdy den1.. ;-) A idem na kavu s kamoskou, lebo moja polovicka chce pobalit darceky..tak aspon ten cas nejak vyuzijem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej, to uz ma nakupene na vianoce??? :-p :-p super...my si tento rok kupime lyziarsku vystroj, v januari sa ideme lyzovat a so starou to uz riskovat nebudeme :-) takze vieme sice uz dopredu, co to bude - nakoniec sme sa tak dohodli, ale verim tomu, ze si najdeme aj nejake malickosti pod stromcekom :-D
Odpovedať
baby ktory bol ten slavny recept, to je ten s paradajkovou omackou?
Odpovedať
Profilova fotka
levik: to bol sisin budapestiansky rezen :-p :-p naozaj skvely, mam ti poslat do IP, alebo si ho tu uz nasla?
Odpovedať
tak posli ked mas po ruke, musela by som hladat inak prave pijem fifibananovy koktejl so skoricou :-p
Odpovedať
Profilova fotka
levik: :-D ze fifibananovy :-D :-D :-D je to mnamka no... idem ti ten recept natukat do IP :-D
Odpovedať
plne brucho ho mam, mnam :-p za receptik dik
Odpovedať
Profilova fotka
ja som robila verziu s lecom :-p :-p a piekla som ho 30 minut, a je fantasticky :-p
Odpovedať
no po tych vsetkych referenciach sa neda nevyskusat ale bravcove masko sme mali tento vikend, takze az o dva tri tyzdne sa na to dam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali v nedelu tiez rezne Jani :-D ale nedalo mi to neskusit, ked sa tu baby zalizovali :-p
Odpovedať
my sme mali tu cinu a vikend predtym knedlo-vepro-zelo, tak bravcove ozaj par tyzdnov nemusim :-D pekne az po rybke, hydine a hovadzom :-D
Odpovedať
babyyyyyy aj ja nejake super receptiky, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim do IP, prip poslem mail ;-) som taka hladna ze to ani citat nemozem, lebo mam potom mokru klavesnicu! :-S
Odpovedať
jani ako praca, dobehla si, co bolo treba? a preco sa nenajes, ked si hladna? =-)
Odpovedať
vobec nestiham, drahy ma uz caka dole tak bezime sa niekam napap;at lebo mam obrovsku chut na pizzu potom sa ozvem papa pekny vecer zatial :-)
Odpovedať
dobru chut, papaaa ty co ides papaaat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?