Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
janne..drzim palce, keby si nieco nevedela..pis do mailu ;-) bez..ake receptiky este chces?
Odpovedať
sisula tak tajne dufam ze aj ja takto najdem bytik ked pridem ... a preco si bola v nemocnici? ak neces nemusis samozrejme odpovedat
Odpovedať
Iwus tak to je co povedat, ked toto spravil pre teba tvoj manzel. Pochvalu si zasluzil :-D No z domu vela toho nenapisem, lebo nemame net. Ale ja verim, ze sa mi bude darit. Tak vam teda prajem pekny vikendik. Idem DOOOOMMMMMOOOOVVVVV :-D
Odpovedať
janne aj tebe pekny vikend a uzi si ho ;-)
Odpovedať
ahojte baby, mnam receptiky tu rozoberate, bez ja si tiez prosim vianocne pecenie ;-) cez vikend sa chcem pustit uz do medovnikov.
Odpovedať
scarlette, uz som to tu raz pisala..praskla mi cysta na vajecnikoch, a mala som krvacanie do brucha, tak som musela ist hned pod noz..to bolo v polovici decembra..a zial po 3 mesiacoch sa mi to zopakovalo :-( levik, posli mi email do ip, poslem receptiky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvi posli este ak mas hocijake.. aj iwka jani posielam.. ste si nepozreli tie topanky.. povedzte mi, ci sa vam pacia
Odpovedať
baby jeden na piatok Medzi manželmi: - Ty, stará, už 25 rokov mi piješ krv!! - To teraz dostanem Jánskeho plaketu? Či čo?
Odpovedať
zuzi to su take co chces predavat? mne sa tie prve dvoje zdaju take ze tych su tu plne obchody, ale tie dalsie su zaujimave.. a vsetky kabelky su super ;-) scarlette idem pozriet tie triedne fotky zo zakladnej, potom napisem este nejake mena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, sú úúúúžasné x-) . A čo vlastne s nimi? =-) :-D Idem Ti poslať ;-) receptoše :-D Prečo už nevysielajú Filmárika a Filmušku? Zadusili sa v koberci :-D
Odpovedať
scarlette tak triedna v 5. sa volala tusim Sulekova, ta, co bola potom zastupkyna pre 2. stupen.. a zo 6. je triedna na fotke, ale meno si nespomeniem, zo 7. a 8. triedna na fotke nie je - musim sa spytat mojej mamy, ta si to pamatat bude :-D a bola som beeeeeeeecka
Odpovedať
Profilova fotka
hej baby, tie by som chcela predavat, len neviem, ci mam do toho ist.. :-| jani viem, ze nejake modely predavaju v poluse, ale ja ich viem predat o tretinu lacnejsie
Odpovedať
Článok sa načítava...
levi ja som tiez bola beeecka, ale fotky mam u nasich tak si triedne nepamatam ale ked si ich donesiem tak poviem
Odpovedať
tak nabuduce prines na stretko, pokukame ;-) som si aj nejake mena spoluziakov este spomenula, ako ich vidim, ale nebudem to tu vypisovat baby aby ste rozumeli co riesime so scarlette, na stretku sme prisli na to, ze sme chodili na rovnaku zakladku, len jedna o rocnik vyssie ako druha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, keby som mala pred svadbou, určite ich kúpim...takže v pohode, určite Ti pôjdu na odbyt ;-) x-) Kočky, nemôžem z tohto vtipu (práve mi prišiel mailom): Dve nahluchlé osemdesiatročné babky stoja na ulici. Miestny rozhlas hlási: - Vážení občania, dnes o deviatej hodine sa bude očkovať u lekára proti tetanu. Jedna babka sa pýta druhej: - Čo to hlásia? - Že budú očkovať proti trtkaniu. A ona jej na to: - Božka, ja sa ešte nedám. :-D :-D :-D Bez, prišli recepty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby to fakt? super :-D
Odpovedať
levik ak bude dalsie stretko tak ako sa pise v teme tak jediny termin ktory mozno budem moct je 14/12 a to by som uz radsej bola niekde inde a mala nieco za sebou :-( ale ak bude aj potom nejake tak na to by som uz doniesla bez ano ;-) a tie topanky su krasne, dostali ma tie tretie a stvrte ;-)
Odpovedať
scarlette jasne tak potom, ved 15-rocne fotky nam neutecu ;-)
Odpovedať
levik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi jasne, diiiik :-) scarlet ved sa koli nam obetujes ci nie? ak bude viacero bab proti piatku, tak to prelozime, neboj
Odpovedať
no bez ja by som prisla rada ale ... v ten den budem asi len spinkat a tak
Odpovedať
Mne tiez dnes prisiel bombovy vtip.. Ak sa niekomu nebude pacit, vopred sa ospravedlnujem :-) Nový farár bol pri svojej prvej kázni tak nervózny, že takmer ani nedokázal prehovoriť. Ďalšiu nedeľu, pred druhou kázňou, sa spytal pritomného arcibiskupa, že čo by mal urobiť, aby sa uvoľnil. Ten mu poradil: "Kvapnite si do vody trochu vodky, uvidíte, že po niekoľkých hltoch budete trochu kľudnejší." Farár poslúchol radu a skutočne, cítil sa tak výborne, že by dokázal rečniť aj vo víchrici, úplne kľudne. Po bohoslužbe sa vrátil do sakristie, kde našiel lístok od arcibiskupa, ktorý mu odkazoval: Vážený Otče: Nabudúce si nalejte vodku do vody, nie vodu do vodky. V ďalšom pripájam niekoľko poznámok, aby sa už neopakovalo to, čo som videl na dnešnej omši: - Na okraj kalicha nie je nutné dávať koliesko citróna. - Tie kabínky v bočnej lodi sú spovednice, nie toalety. - Snažte sa neopierať o obraz Panny Márie, a už vôbec ju nemusíte objímať a bozkávať. - Máme 10 prikázaní, nie 12. - Apoštolov bolo 12, nie 7, a žiadny z nich nebol trpaslík. - Našeho Pána Ježíša Krista a Jeho Apoštolov nenazývame "JC & His Boys". - Dávid porazil Goliáša prakom a kameňom, nie je pravda, že by ho "do*ebal na sračky". - Judáša neoznačujeme za "z*urveného zmrda". - Svätého Otca sa nepatrí prezývať "Papa Ratzi". - Bin Ládin nemal nič dočinenia s Ježíšovou smrťou. - Svätená voda je na požehnanie, nie na osviežovanie zátylku. - Nikdy sa nemodlite sediac na schodíkoch pred oltárom. - Hostie sa majú rozdať veriacim, nemajú sa prikusavať k vínu. - Veriaci hádžu príspevky do pokladničky dobrovoľne; odstráňte nápis: "Vaše sprepitné je môj plat". - Hriešnici pôjdu do pekla, nie "do pi*e". - Pri otčenáši je možné dvíhať ruky k nebesiam, ale robiť mexickú vlnu. - Vašu iniciatívu, aby si všetci prítomní zatancovali, hodnotím kladne, ale robiť vláčik po celom kostole, to NIE! DôLEžITé: Ten, čo sedel v kúte pri oltári, a o ktorom ste tvrdili, že to je "buzík v sukni" a "transvestita bez make-upu", to som bol ja. Dúfam, že do budúcej nedele tieto nedostatky napravíte. Inak, na prvú kázeň to bolo celkom dobré. S pozdravom, Arcibiskup :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi to je bomba :-)
Odpovedať
bez, dakujem..skoro som sa popucila od smiechu..inak poslala som ti este nejake receptiky..ak by ti bolo malo, len sa ozvi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi dik, mozem aj ja na oplatku dalsich x.. svokor ma vydatne zasobi :-D
Odpovedať
jasne, to sa zide vzdy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki idem na to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloo uz ste vsetky odisli? uroven.. tak idem aj ja :-)
Odpovedať
bez, az teraz..papa..pekny vikend vsetkym.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som ešte tu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?