Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
janne, doslo? ;-)
Odpovedať
Bez, diky x-)
Odpovedať
Prislo. Veru ta smrt v sedle :-D
Odpovedať
Este som to nechutnala, ja pivo nemusim :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Ani ja a po vcerajsom elixire tuzby uz ani konak nemusim :-p
Odpovedať
Poznate niekto kolacik marlenku Chystam sa ju robit na vianoce medovo orieskovu...mnam..to zasa pojdu kila hore :-N ]-(
Odpovedať
Baby a nejaky osvedceny recept na bravcove maso? V sobotu pride svokor, tak nech mu chuti x-)
Odpovedať
Profilova fotka
janne, a co konkretne by si chcela z bravcovinky? doma mam skvely recept, neviem ho spamati, ale je super :-p je to take mnam sote, ale musela by si ho nalozit uz dnes...
Odpovedať
No nieco take. Ved dnes by som to nalozila. Tak napis aspon priblizne. Trochu ho ked tak dotvorim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj, mam napad, napisem mojej sestre, ona by mala byt doma, nech mi ho hodi do mailu a ja tii to preposlem :-p je to fakt dobrota ;-)
Odpovedať
Dakujem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, no veľmi nie, ja zatiaľ len skúšam :-D Bez, neposlala si mi to vianočné pečenie :-( . Janne a aký bol elixír túžby? :-p :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
No po vypiti som tuzila uz len po posteli x-) Bez ani mne si neposlala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
janne, segra pracuje ]-( ona chodieva do prace aj neskor, ale dnes uz isla skor... hm, rozmyslam, ako to urobim... v kazdom pripade ti ho poslem aj vecer, mozes skusit inokedy spravit mnam masko, je to nenarocne a vyborne :-p posli mi na seba mail
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, môžeš ho potom poslať aj mne, keď budeš posielať Janne? ;-) Ď
Odpovedať
Profilova fotka
jasne Iwi, poslem, ale az vecer zrejme, spamati ho neviem - je to take pacovane masko v mnam pace, nakrajane na drobne kusky ako sote, ktore musi v tom pace postat aspon jednu noc a potom sa klasicky opeka na panvici - je skvele :-p
Odpovedať
fifi, aj ja sa hlasim.. ;-) Ja mam rada z bravcoveho budapestiansky rezen..mnam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ok, Sisi, posli maila do IP :-)
Odpovedať
Sisa tak hod budapestiansky. Skusim ten.
Odpovedať
ahojte babule bez ano sobota plati budem tam medzi 9.30 a 10.00, ja // tak skoro nepotvrdim lebo sa teraz nesnazime a ani sa nebudeme najskor vo februari marci zacneme :-( janne pls vyzna sa tvoj muzik aj v autoelektrike?
Odpovedať
Hlavne v elektrike. Ale aj mechaniku sa uz naucil :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, nevadí že až večer, pozriem aj tak v pondelok :-)
Odpovedať
janne a peugotiky tie vie?? ja len ze by som mala pre neho pracu na nasom afte ak by som ta mohla poprosit :-N
Odpovedať
No ale mi povedz, ze co a kedy to chces ;-)
Odpovedať
janne musim terminy skonzultovat s manzelom, ja idem totiy o 2 tyzdne na PN, ale trebalo by mi mrknut elektricke ovladanie okna na strane sofera, dole sa da v pohode ale ked ide hore tak vzdy ide len par cm a potom musim vzdy nanovo stlacit tlacidlo cize ho dam hore tak na 10 stlaceni a potrebujem este kuknut ovladanie kurenia/ventilatora vnutorneho, ten zas ide iba ak je rozsilneny naplno
Odpovedať
Profilova fotka
babule nepreslo vam to? som posielala este 8.20.. tak skusim este raz.. tie nakladane rezne mam rada, lebo vydrzia aj tyzden v chladnicke a vzdy cerstve vyprazim
Odpovedať
Masko nakrajat ako na rezne, osolit, okorenit, naklepat. Obalit v hl. muke a v rozslahanom osolenom vajicku. Narychlo ich opiect na panvici v troske oleja, aby vajicko chytilo zlatu farbu a upecene poukladat do zapekacej misy (janskeho skla). A teraz 2 varianty: 1.) Do panvice v ktorej sme piekli rezne, dame osmazit asi 3-4 vacsie nakrajane cibule (podla mnozstva reznov), a 3-4 struciky cesnaku nakrajane na platky.. Po osmazeni zalejeme tym vacsim paradajkovym pretlakom, alebo drvenymi paradajkami, znova osmazime a zalejeme asi 3dcl vody..Nechame chvilu povriet, vylejeme na maso a dame zapiect. ;-) 2.) Druha varianta je ta ista, len do cibule dam este aj malu flasticku leca. Dobru chut :-D
Odpovedať
Bez nepreslo :-( Sisa dakujem, asi skusim. Len ma trochu odradza ten pretlak. Je to tam dobre?
Odpovedať
sisula to vyzera byt dobrucke, uz to mam aj ulozene v PC ;-)
Odpovedať
scarlette, tak sa ozvi buduci tyzden. Ked skonzultujes s manzelom ;-) Baby uz len 2 hodky a padam :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?