Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Ale ja by som to na jeho mieste spravila x-) Inac ako bolo vcera na stretku? Ja som ho prespala. A kedy bude dalsie?
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, ja som nebola, som ďaleko :-| , ale kočky sa nejak nehlásia :-)
Odpovedať
Asi uz maju vseci piatok. Ja uz mam sobotu. Dnes som nejaka necinna. A ked pozren na hodiny, tak ani neverim, ze je uz tolko hodin. Vsak teraz bolo rano.
Odpovedať
ja som tu jani stretko bolo take komorne ale fajn, bola aj scarlette, pavianca a sicilia. skoda ze si nemohla, ale ved nabuduce ;-)
Odpovedať
No ja by som aj mohla, keby som ho neprespala x-) Ale ved nabuduce :-D
Odpovedať
Mne dnes cely den pada internet ]-( A neskutovne sa mi to vlecie.. :-( Este hodka a idem domcov, manzelik ide dnes kupovat vian. darceky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sisulka a ide sám nakupovať? Ja obdivujem takých mužov x-) . No toho môjho si neviem predstaviť, že by išiel sám :-S . Akáááá by som bola hrdá na neho :-D . Janne aj Tebe to tak rýchlo beží? Mne tiež a nechce sa mi veriť x-) x-) x-)
Odpovedať
No mne len preto, ze som poriadne nic dnes este nespravila. Ale zasa netreba sa velmi narobit. Este 2 hodiny tu posedim a padam ;-) Nasla som na nete recept na Elixir tuzby - alkoholicky napoj, tak dnes budem mixovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Janne, len aby si zajtra vstala do práce :-D
Odpovedať
Vsak mam zajra pol dna dovolenky. A ci si ho zoberem rano, alebo poobede, to sa este uvidi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby.. ja neviem, kde skor skocit, koli tomu debilnemu skoleniu mi stoji robota..
Odpovedať
janne, tak ten receptik pridaj :-D iwuska: dnes ide nakupovat uz druhy krat..este nejake darceky mu chybaju :-D x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bez pridem ti trochu odobrat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani dobehni, staci, ked donesies nejaky vas vyrobok :-D aj my by sme dnes chceli ist nieco nakupit na vianoce
Odpovedať
Profilova fotka
Sisula a on sám vymýšľa darčeky? Tak to je super... :-) Ako toho môjho do toho zaučiť =-) :-D
Odpovedať
Ak sa vam to nejako podari, tak naucte aj mojho. Ale my nakup asi odsunieme, kedze teraz som spravila take necakane vydavky :-N Asi lepsie, lebo este nemam vymyslene, ze co kupit.
Odpovedať
Profilova fotka
jani neboj.. dobre bude.. prosim ta, opytala by si sa roba, ze ci by nam vedel "opravit" auto, svietia nam kontrolky abs a esp.. diiikeees.. (som otravnaaaaa) moj vie velmi dobre vymyslat darceky.. hlavne pre seba..
Odpovedať
Jasne ze by vedel, len to treba nahlasit vopred aby mal na to cas. Tak sa dohodni s manzelom, ze co a ako a potom sa ozvi.
Odpovedať
kde ste kto? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
halooooo.. konecne som zohnala mamine ruzove gule na stromcek. stali sice majland, ale spokojna mama ma prednost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte manzelky, chcem vas len pozdravit, dnes nemam silu citat vsetko, co sa za tie dva dni stalo, som vyzmykana zo skolenia a navyse na mna lezie asi nejaka choroba... dnes vsetko, co som zjedla, islo zo mna von 8-( cesta z Liptova do ZA sa stala pre mna aj pre kolegov neprijemnym zazitkom, citila som sa ako male decko,po kazdom kilometri mi museli zastavit auto :-( :-S
Odpovedať
ahojte, fifi a je ti uz lepsie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj scarlettka, vobec nie je lepsie :-S mam zvysenu teplotu, v hlave mi huci a zaludok mam zovrety 8-( a to zajtra mam fungovat v praci aj v skole a v sobotu opat.... mozno som chytila nejaky virus alebo co... ale na skoleni bolo super, mam kopu novych inspiracii :-) aspon nieco... co nove u teba?
Odpovedať
fifi v podstate nic, chodim unavena z prace a tesim sa na piatok, rano ficim este vybehat nejakych lekarov a potom do prace :-| inak som sama doma a muzicek hra futbal :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, dufam, ze nie si chora... a ze sa jedna len o preventivky... mimochodom, tie si musim tiez chytro dorobit aj ja 8-(
Odpovedať
fifi ako sa to vezme som aj nie som ale budem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
budes chora? :-. to je zaujimave.... alebo mi nieco uslo? :-D
Odpovedať
no aj budem aj som aj nie som,,, proste lekari si vzdy nieco vymyslia
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaa, tak to mas pravdu,oni si vzdy nieco najdu :-D
Odpovedať
presne a aspon si oddychnem na PN ked je treba
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?