Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
teda....ani mi nehovorte o rozbijani aut....uz teraz sa bojm tej cety do BA.....mala si nehodu janne? =-)
Odpovedať
janne, nic sa ti nestalo? :-o
Odpovedať
ahoj jeana....ako to vyzera?......mam namysli temu skor do konika :-D
Odpovedať
No isla som za jednym peknym autom, ked sa rozbehol, ze sa ide zaradit do pruhu a potom si to rozmyslel a skocil na brzdu. A ja som mu samozrejme pozrela do kufra. A mala som este taku smolu, ze to bol nejaky sefredaktor moto casopisu a prave testoval nejake testovacie auto. Ale nikomu sa nic nestalo. Aspon ze tak.
Odpovedať
Janne, viem, že je to nepríjemná situácia, ale hlavne, že sa Ti nič nestalo. A ako vyzerá auto? A čo včera u lekára, dal Ti nejaké lieky?
Odpovedať
Dala mi nejake tabletky. Migrena. Prvy krat v zivote. Dost ma vystrasila, bosorka jedna. Jeho autu sa nic nestalo, len mal odrety naraznik. Zato ja mam rozbity skoro cely predok. Svetla, masku, naraznik. A k tomu 2 litre pokutu. Ale co uz.
Odpovedať
To je strasna smola janne, sucitim s Tebou... ale musim sa priznat ze normalne som sa zasmiala ked si napisala ze skusobne voidlo a redaktor casopisu... to je taka ironia.... :-D :-D :-D naozaj prepac za toto ale mne to nedalo.... verim ze vsetko bude v poriadku a drzim palceky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, to mi je ľúto, ale hlavne, že sa nikomu nič nestalo a že si v poriadku...a hlava už bolí menej ?
Odpovedať
Hlava zacala znova boliet, ked vystupil ten redaktor z auta :-) Aj mne to bolo smiesne, len ma smiech presiel ked zacal hovorit kolko to bude stat a ze s tym budu obrovske problemy a podobne. A pritom to malo havarijnu poistku, co nase auto nema. Kolko to potom bude stat mna? Ale nevadi. Stava sa.
Odpovedať
Profilova fotka
jani dufam ze sa ti nic nestalo!! :-o vidis, migrena.. uprimnu sustrast.. potom ti doporucim aj ine lieky, lebo na jeden typ si organizmus zvykne :-p miri ok, tak v tom case sa tam budem pohybovat
Odpovedať
Nic sa mi nestalo. Dakujem za uprimne starosti. No bez ja ticho dufam, ze migrena sa uz nevrati x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, som rada, že Tebe sa nič nestalo, aj keď auto je rozbité a si ľašia o pár tisíc :-| . Hmm, migréna. Tú mávam aj ja, už asi 7 rokov ]-( . Obehala som všetkých možných lekárov a najviac mi pomohla homeopatička, zmiernila mi migrénu na 1 - 2 krát do mesiace, čo predtým som ju mávala aj 4 - 5 krát :-| . Baby, mňa straaaašne bolííí brucho, poraďte nejaký babský recept ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ivi, čo tak poldec nejakej domácej ;-) i?
Odpovedať
Profilova fotka
Keby som mala po ruke, tak by som neváhala :-D
Odpovedať
alebo nejaku 52ku slivovicku:-D
Odpovedať
Iwi ja zvyknem zhlboka dychat, ako tehotna a obcas to zabere. Ale to len ked mam svoje dni.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, o to ide aj mne :-| . Už dýcham...nádych, výdych, nádych, výchych.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sisulka, na čo Ty už myslíš? :-p :-D ...
Odpovedať
Ja som s tou domacou nezacala!?! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ale návrh tam bol :-N
Odpovedať
Ved by ti aj pomohla.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak aspon ze tak.. inak s tym havarijnym, hned ako sme dostali auto, tak na druhy den som si ho dala poistit, vidim to teraz po buracke, ze radsej zaplatit za poistku ako potom lutovat a cvakat tie opravy z vlastneho vrecka.. a dalsia vec je, ze nikto nevysetruje, ako si "dopomohol" aj poskodeny k svojej skode.. napr. henten svojou jazdou tiez zapricinil nehodu.. alebo ten nas, ze nemal zapnuty pas, keby ho mal, tak nema rozbitu hlavu.. naco sa rozculovat.. som na brutalne nudnom skoleni :-p
Odpovedať
No ved to bez. Ale nam sa havarijne neoplati. Je to stare auto, tak preto. A okrem toho za posledne 4 roky je to jedina buracka. Takze ked to dokopy bude stat 5 tisic, stale sme usetrili. Ale nove auto uz poistime ;-)
Odpovedať
ja tiez nemam havarijne. oplatilo by sa im ked tak pre asistencne sluzby. az nove si poistim. inak to sa neda vymahat z povinneho poistenia na to auto skusobne?
Odpovedať
pardon, by sa MI, nie im :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani hej, jeho skoda ide z PZP, ale janka ma vacsiu skodu a ta sa pri jej zavineni hradi z havarijnej...
Odpovedať
aha tak potom je problem v tom ze policajti nepovedali ze zavinenie bolo jeho? ze janka proste mala mat odstup? tak nabural uz aj moj manzel.. chlapik vyzeral ze ide odbocit a zrazu si to rozmyslel. a sup pokuta za nedodrzanie dostatocneho odstupu
Odpovedať
No ved to. Dostatocny odstup. Ale udrzuj ho v rannej zacpe. Nic mi nikdo neuhradi. A on to auto aj tak vrati tam kde ho zobral. Ci je poskodene, alebo nie, ved malo aj havarijnu. Kludne mohol povedat,ze do mna nacuval. Bolo by to lepsie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jani preto ja si nechavam vacsi odstup a hajzlici sa mi tam aj tak vzdy natrepu
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, to hej, ale kto dnes niečo urobí pre toho druhého? :-| Je veľmi málo takých :-| . Dnes tu znovu mrzneme :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?