Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka, bolo by najlepšie, keby Ti predĺžili zmluvu na dobu neurčitú a tým pádom budeš v chládku. Ako to je vlastne, nieje to teraz tak, že Ti ju MUSIA predĺžiť na dobu neurčitú? Na ktorých zamestnancov sa to vzťahuje vlastne? Janne, zrejme to bude migréna, ja mávam podobné "stavy" :-S
Odpovedať
Profilova fotka
iwi mozu ti az 3x predlzit zmluvu na dobu urcitu.. dufam, ze je janka ok, idem jej asi napisat sms
Odpovedať
bez, od 1.9. uz iba 1x (sa to zmenilo)
Odpovedať
Profilova fotka
eli hej? vidis, vobec to nesledujem.. co robite v nedelu?
Odpovedať
Ak mi môžu len raz predĺžiť zmluvu, aj tak mi je to nanič, pretože tým pádom sa mi to začína rátať až od 1.9. a to, že som pred tým mala 2x prdĺženú zmluvu sa asi neráta, že? :-( Tak či tak, som v kýbli, ale hlavne, že bábo bude v poriadku, zmluvu budem riešiť až potom.
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, koho myslíš že čo robíme v nedeľu? :-D Aj mňa? =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi teraz som myslela len eli, chceme ich pozvat k nam, ako vyraznych prispievatelov na nas svadobny dar ;-) a tiez sko moju super sesterku a jej manzela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, tak nič :-D
Odpovedať
Bez, ale ja si myslim ze viaceri by sme sa radi pridali v nedelu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka, však aj Ty? :-D Aspoň nie som sama :-N
Odpovedať
:-) @bez: sme v prahe - sory. 2.12?
Odpovedať
Profilova fotka
baby kludne.. spravim tie muffiny, co ste minule chceli ;-) eli, kuk do diare.. moze byt.. ja koli jurajovi, ze by teraz nemal mat sluzbu..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobré ránko, včera sme nejak skoro skončili tu :-) . Tak ako sa máte? Čo nové? Manželovia poslúchajú? :-D
Odpovedať
bre ranko iwus, nove nemam nic, akurat som zabudla doma mobil :-( A manzelik posluch..musi :-D A co ty? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ranne vtacatka :-) vcera bolo stretko, tak si asi baby chystali temy nan ;-) manzel poslucha, vcera som mu dokonca navarila aj veceru.. :-D
Odpovedať
Takze sa tesim na pikosky zo stretka.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ze boli len 4 :-| silvi vy nechodievate niekedy do BA, ze by sme sa stretli?
Odpovedať
bez, v blave som bola len parkrat..ine mesto do uvahy nepripada? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvi este bojnice :-)
Odpovedať
tak tam skor ;-) Ale najskor az po novom roku.. A vy na vychod e-e? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez a Ty si na stretku nebola? =-) Ja som si myslela, že pôjdeš :-) . U nás je to teraz také...také, že nemáme čas na seba, absolútne :-| . Môj príde z práce, beží do bytu pomáhať, príde a beží na tréning...vráti sa večer o deviatej a to už ja pomaly idem spať a takto dookola to ide. Dúfam, že sa to čoskoro upraví, lebo nám to neprospieva :-S ...ale ináč pohoda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvi macova rodina je z vychodu, ale nechodievame tam.. iwi nemohla som, musela som odviezt muza do samorina :-p
Odpovedať
dobre ranko zienky :-D bez...ako vyzeras so sobotou?....idete na tu sutaz?......so scarlette sme sa uz dohodli .....9:30 - 10:00 pred vchodom do kulturaku..... x-)
Odpovedať
aka sutaz? :-D Bez a do tatier nechodievate? ;-)
Odpovedať
ahoj sisula...ideme si odviest manzelov na modelarsku sutaz :-D .....ako deti do jasiel....a potom budeme mat od nich na chvilku pohov x-) x-)
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
Hallo, dnes to tu spi :-o
Odpovedať
Halloooooo, práve naopak, veľa práce :-D :-D :-D .
Odpovedať
Dobre ranko. No dobre ako pre koho. Vcera migrena a dnes som rozbila auto. Co ma caka zajtra? Boze to je zly tyzden. ]-(
Odpovedať
co sa stalo janne???? :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?