Augustové manželky 2007. Stretávajme sa naďalej!

Zobraz úvodný príspevok
Takže pre tie ktoré už prežili svoj veľký deň. Snád nezanevriete na MS a budete sem chodiť kým sa neprehlásite na MK :-D
Odpovedať
jerryjanka: Ja sem obcas chodim, ale tato tema bola uz tak zapadnuta, ze som ju skoro nenasla. :-N Idem ja domov z prace, relaxovat a muzicka obstastnovat. Nech sa prechodi ku mne ani nepriblizi. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, ja som tu tiez len nahodou. Po dlhom dlhom case. Uz som len na modrom konikovi. Cakame babatko a ma sa nam narodit uz o 10 dni, tak na svadbu sa uz pozabudlo. Ale casto si pozerame DVD, joj aky to bol len krasny den. Tak pa.
Odpovedať
radka4:takže ďalšia augustovka,ktoré už má bábo? dúfam,že môžeme blahoželať.
Odpovedať
kočky mame dalšiu tehulku augustovku - andyinka ;-) a bude mať asi maleho strelca - ;-)
Odpovedať
no paráda! Ktorá je ďalšia na rade? :-D
Odpovedať
dúfam že ja :-D
Odpovedať
no veď treba na tom riadne zapracovať :-D :-D
Odpovedať
ešte čakame - asi do augusta - v maji asi začnem brať BP
Odpovedať
prečo až do augusta? Máš vybraté znamenie aké chceš aby bol potomok? :-D
Odpovedať
nie ale v juni ideme do prahy na koncert a tehu by som sa bala :) a ked ratam prva ovu mi vychadza presne v juni a to zasa chcem ešte parkrat na kupalisko :-D takže dalšia je začiatkom augusta ;-)
Odpovedať
Dobre to máš vyrátané! :-D My chceme počkať kým dostaviame domček, no a to sa ťažko plánuje, že kedy presne :-)
Odpovedať
no ktovie ako nam to vyjde dufam že problémy nebudu :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nestraš s problémami, dnes je ich viac než dosť, mnohé majú problémy s otehotnením, tak snáď sa to žiadnej z nás týkať nebude
Odpovedať
zdravím augustovky :-) Takže skoro všetky sa už ,,snažíte,,?My ešte nie,chceme si užiť jeden druhého.Ale tiež by som chcela mať bábo v auguste.A najkrajšie by bolo,ak by sa podarilo presne na naše výročie. ;-)
Odpovedať
No tak v tom prípade to treba dobre rozplánovať.. ;-) My sa veru ešte tiež nesnažíme a jeden z dôvodov je tiež ten, že si chceme užiť jeden druhého. :-)
Odpovedať
ale vieš ,niekedy sa plánovať nedá.Jednoducho to príde a hotovo ;-) Ale ak by sa tak náhodou stalo,budem rada :-)
Odpovedať
Veď ja viem, tiež to tak berieme, chceli by sme až keď dostaviame (možno neskôr, uvidíme ako si budeme chcieť užívať) ale keď sa podarí tiež budeme radi obaja :-)
Odpovedať
no my by sme chceli už buduci rok kočikovať :D nemladneme takže čim skôr tym lepšie
Odpovedať
jej jerryjanka, ty snáď ani nespíš či ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte augustovky, tak naša téma opäť ožíva ;-) No my sa tiež ešte nesnažíme, teraz sme kúpili pozemok, chceme začať stavať domček a popri tom by bolo starať sa aj o bábätko dosť náročné. Ale je určite sa tomu nebudeme úplne brániť, no ani sa o to usilovať. Ale aspoň vidím, že nie sme jediní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babuľe, tak aj ja som tu dnes, mala som tak veľa práce, že som tu vôbec nechodila (dokonca ani na strechu...), max. do IP, aj teraz som len čekovala IP a čo nevidím, téma augustovky na homepage :-D . My tiež nechceme zatiaľ bábo, viem, že nemladnem, ale v práci sa musím ešte čo-to naučiť, porobiť nejaké skúšky, budem tiež rada, keď konečne dáme byt do obývateľného stavu a začneme si tiež trošku užívať jeden-druhého. Rada by som takisto pred bábom možno väčší byt alebo domček,ale v BA asi utópia, asi budeme mať bábo aj našom malom bytíku, ak sa rozhodneme....to je v skratke asi všetko :-D
Odpovedať
takže sme na tom asi podobne s detičkami.Bolo by pekné,keby sme sa potom všetky stretli na modrom koníku :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
to terina: no obávam sa, že kým ja budem na koníku, tak vaše deti už budú vškole :-D
Odpovedať
no my davame ako tak dohromady byt teraz. zatial kupelka wecko a dve spalne su hotove chyba kuchyna - tu ideme teraz a chodba tu potom a zostane obyvačka tak tu snad začiatkom buduceho roka no a ak sa podarí tak za 3-4 roky do vlasnteho podkrovia . ale to ešte nie je isté
Odpovedať
Profilova fotka
to jerry: nemáš nejaké foto na streche?, my sme vybúrali priečky, nová elektrina v celom byte, vodoinštalácia, zamurovaný jedne vchod, vyrovnanie podláh, nová kúpeľňa, vymaľované, už máme aj zmontovanú kuchyňu a spotrebiče, ale dávame to premontovať, už máme aj posteľ, komodu a dvere. Na rade sú vstavané skrine a skrinky do kúpeľne, na sedačku už čakáme....rada by som do leta bola hotová :-D (okrem nábytku do obyvky- na to musíme ešte šetriť :-D ) to radka: ako mimi? Môžme gratulovať?
Odpovedať
no my sme chceli prerobiť byt, kupiť auto a isť na dovolenku no to by sme fakt mali tak za 5 rokov auto mame, byt prerabame teraz. snad skončime do roka. a dovolenku tak tu nemame akurat tu prahu ale ja som vždy tužila isť k moru - no tak pojdeme inokedy
Odpovedať
Profilova fotka
to jerry: auto sme kúpili, aj sme o neho prišli (totál havária, keďže bolo na lízing, tak sme došli aj o kopec prachov, malo chúďa len pár mesiacov...) :-| , na dovolenke sme síce boli, ale ak si spomínaš, celú som ju preležala s angínou :-D , tak aspoň ten byt sa ako-tak darí, až na tú kuchyňu, čo sme reklamovali.... ten byt to je to podkrovie u tvojho otca? :-)
Odpovedať
nie byt teraz mame s tatinom 3izbak ale podkrovie bude inde budeme robiť podkrovie u svokrovcov no my sme nekupovali nove auto ale jazdene a tiež už som to troška napravila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ked nie je nové, tak ťa to aspoň nemusí mrzieť, to naše je na šrot :-| , poisťovňa chce vyplatiť strašne málo, nič nám z toho nedajú, čiže prídeme o všteky splátky+ spoluúčasť.....ešte to nie je definitívne, ale nevyzerá to ružovo :-( , no hlavne, že sa drahému nič nestalo... na to podkrovie máte nejakú firmu?
Odpovedať
pav mrzi ma to s tym autom ale zdravie je dôležitejšie praveže ma serie aj to že som ho trocha načla lebo my si nove nikdy asi nekupime a taki sme boli radi že mame aspon toto. ale ja som išla dosť rychlo do zakruty, mokro, a čo sme zistili až neskôr - mali sme defekt :( dostala som šmyk a hodiny a kusok som odrela predny naraznik a koleso šťastia sme mali kopec lebo za mnou tri auta a v protismere jedno a ja som to otočila prave do toho protismeru... no museli byť vyplašení asi aj oni. ale nezastavil nikto... podkrovie budeme riešiť asi až za tie 3-4 roky. byt sa preda, zhodi sa strecha lebo krov budeme robiť nový. kusok sa nadstaví asi meter do vyšky vyjde nam to potom cca 100 metrov štvorcocvych + terasa. teraz mame 68m a loggiu. takže miesta bude viac a hlavne si dame priečky ako budeme chcieť. kupelku aspon 10 metrovu :D kuchynu spojenu s obyvkou predelenu barom a 3 izby
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?