Augustové manželky 2007. Stretávajme sa naďalej!

Zobraz úvodný príspevok
Takže pre tie ktoré už prežili svoj veľký deň. Snád nezanevriete na MS a budete sem chodiť kým sa neprehlásite na MK :-D
Odpovedať
cafte babulky.... dlho som tu nebola..ale co mate noveho???? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sonula: no, ja som dnes rozmýšľala o oživení tejto témy, ja som makala v práci a okrem toho prerábame a chodím domov v noci medzi 7-11 hod. (buď som v robote alebo niečo zháńame do bytu) :-o ako sa máš ty?
Odpovedať
ahoj pav.. no pekne... ja som momentalne na PNke.. pomaly zhanam veci na vianoce.. a makame makame a makame, chceme si kupit auto a pomaly zacat riesit aj byt... draheho uz poamly ani nevidim.... iba rano po ceste do prace .... chodi neskoro...mame toho veal...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak my mame prvu krizu za sebou :-p nastastie s dobrym koncom :-D ... zajtra sa stahujeme do nasho, tak som z toho happy... dnes nam priviezli spalnu, takze vikend bude o prenasani veci, upratovani ... sa tesim 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
to gabs: kde ste kúpili spálňu? to je super, vidím, že každá z nás rieši byt :-) to sonula: ráno ideme s drahým do práce, večer medzi 7-11 sa vraciame, potom ja idem spať a on ešte v noci robí, vieš si asi predstaviť. Prajem skoré uzdravenie, dúfam, že to nie je nič vážne...
Odpovedať
Profilova fotka
pav to su ale take prijemne starosti, ze? ... no chcem to uz mat za sebou ... nakoniec sme ju kupili v Ikea, vybrali sme model MALM v strednohnedej farbe, na nej sa nam pacilo to, ze ma zaujimavo riesene celo postele, kupuje sa zvlast a su v nom take vysuvacie policky, tak u nas zvitazila ucelnost...a nemusime mat nocne stoliky :-D - iba to zasunies a je upratane :-p ...k tomu sme vybrali taku 6 policovu komodu a toaletny stolik... no ale k tomu ma chyta nejaka choroba, tak neviem neviem ako skoncim :-o
Odpovedať
vau, ešte táto téma funguje? lebo dámy, vyzerá to tak,že odkedy sme sa vydali,tak už asi nieje toľko voľného času nato,aby sme sem občas nakukli. poviem pravdu, že ma to aj dosť mrzí.Ale čo už,taký je život. A ako sa vám darí v manželskom živote?My s manželom v utorok ,,oslávime,, 4 mesačné výročie. ;-) Ani sa my veriť nechce ako ten čas letí.Nedávno som stresovala kvôli vybavovačkám ohľadom svadby a už je tomu 4 mesiace,čo sme sa vzali. Ja sa zatiaľ nemôžem sťažovať na manželský život. Všetko je také ako má byť.Nehovorím,že sa občas nepoškriepime,ale kto sa neháda. taký pár asi neexistuje. Či áno? Ale to udobrovanie potom :-D :-x ;-) Nečítala som predošlé strany,ale čítam ,že viaceré riešite bývanie. Nám sa tiež podarilo kúpiť bytík a čoskoro by sme sa mali sťahovať.Na jednej strane sa teším, no na druhej strane sa toho aj trošku bojím. Bola som totiž zvyknutá na ruch. U nás doma bolo totiž vždy rušno, keďže mám 2 sestry a tam mi to bude pripadať také tiché. Ale čo už ,budem si musieť zvyknúť.Najhoršie na tom je,že som si ešte stále nenašla prácu,tak tam budem sama - manžel bude v práci a ja sa nebudem mať ku komu ani ozvať :-| ]-( Dúfam,že si už čoskoro niečo nájdem,lebo vyžiť z jedného platu... A ako sa darí vám v manželstve?Ste spokojné?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky teri, my mame v pondelok 100 dni od svadby, takze tiez oslavime :-D . No na manzelstvo sa stazovat nemozem, pokym to klape :-) ... ale nie ... my sme mali vcelku vaznejsiu krizu, nastastie je zazehnana a opat je to krasne ako tesne po svadbe... ako si vsak pisala v kazdom vztahu nieco je a ja som myslela, ze to uz ani nevyriesime - pesimistka 8-( ... pritom stacilo sa par krat v klude porozpravat bez zbytocnych emocii... ale vsetko zle je na nieco dobre a nakoplo nas to k byvaniu osamote...asi je to pravda, ze mlady by mali byvat sami drzim palceky nech si co najskor najdes pracu...
Odpovedať
Profilova fotka
ups-- mladi :-D
Odpovedať
no, pozerám,že do tejto témy už skoro nikto nechodí.Asi ste veeeeeeeeeeeľmi zaneprázdnené.Škoda. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to terina25: ale chodíme, len už nie tak často, ja ani neviem, že som vydatá, 3 dni po svadbe bol drahý v zahraničí, ja som skončila s obviazanou rukou, potom som si myslela, že si celý uhnaný rok vynahradíme na svadobnej ceste, tú som pre zmenu preležala s angínou v posteli :-( , potom sme čakali robotníkov, tak sme sa snažili zohnať, čo sa dalo a veľa vecí sme zháňali/zháňame za pochodu, čo je niekedy veľmi zlé riešenie :-| , popri sťaghovaní som menila prácu, čo je 3. najväčší stres v rebríčku stresov a ja som to urobila tento rok už 3.x, takže som už schudla asi 5 kg, ale pomaly sa normalizujeme.....toť moja genéza :-D ... z týchto dôvodov sme neoslavovali ani jedno mesačné výročie, čo mi je trochu ľúto :-| . to gabs: my chceme Hopen, ale trošku ma odrádza, že má všade mliečne sklo, takže vidno to, čo je dnu (čo to mám podlepiť? :-D ), ale zvažujem aj MALM, ale potrebujem aj úložný priestor pod posteľou a MALM má veľmi nízko rošť (v katalógu ale bolo, že je nstaviteľný, tak neviem....) p.s. Vy ste bývali u svokrovcov alebo u vašich? My teraz bývame u svokrovcov....
Odpovedať
kočky a čo babatka stale nič? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
to pavianca: Tak ten stres poznám aj ja.Tiež teraz hore dole vybavujeme veci ohľadom nášho bytu. Pomaličky ho zariaďujeme a vyzerá to tak,že už konečne v nedeľu sa do neho aj nasťahujeme. HURÁAAAAAAA. Ale treba ho ešte trošku vylepšiť.Len tie korunky chýbajú ;-( jerryjanka: bábo?Už by sme aj chceli,ale nemôžeme si ho zatiaľ dovoliť.Najprv si potrebujem nájsť nejakú prácu,porobiť aspoň 1-2 roky a potom mať bábätko.Lebo neviem si predstaviť ako by som si potom hľadala robotu - skoro 30 ročná s 3-ročným dieťaťom a bez praxe. Už teraz mám problém nájsť si prácu a čo by bolo potom?Keby som mala robotku,tak neváham ani sekundu a hor sa do snaženia :-D
Odpovedať
ahojte kočky chcem vam zapriať krásne pokojné Vianoce vela lásky a // ;-) čím skôr
Odpovedať
ahojte tak sa aj ja hlasim do spolku augustoviek :-) kedze posledny meilik od jerryj...bol ze pokojne Vianoce, tak teda dovolte aby som ja nastartovala a popriala vam vsetko dobre do NOVEJ 2008 ky, vela laaaasssskkkyyy, sexu, a uspechov v manzelskom aj osobnom zivote vam a aj vasim manzelikom 8-)
Odpovedať
Ahojte, tak po dlhom case som sa znovu pripojila a ako vidim pomaly sem naozaj nikto nechodi. Ja si stale neviem zvyknut na nove priezvisko. :-N Ale inak sa mame celkom dobre. Hned po svadbe sme sa nastahovali do pekneho dvojizbaciku v sirsom centre BA. Drahy zdedil po babicke, inak by sme neviem ako riesili spolocne byvanie. Kedze sme do svadby byvali obaja so svojimi rodicmi, bola to dost zmena. Je to super, ze mame tu moznost byvat sami a vsetkym vam prajem nech to aj vam vyjde co najskor. Po svadbe nahanacky s vybavovanim dokladov, ved to poznate. Potom sme zacali prezariadovat byt. Este tam toho mame dost v plane, ale su to vcelku mile zalezitosti (hlavne, ze mame kde byvat ;-) ). Svadobnu cestu do Grecka nam zrusili kvoli poziarom, takze sme neboli nikde. :-| Chystame sa vynahradit si to tento rok, tak to snad uz vyjde. Deti planujeme tak asi za dva roky, aj ked clovek planuje a ... :-D Kazdopadne, keby prisli aj hned, tak su vitane. Tolko odo mna. Majte sa vsetky krasne, uzite si tento novy rok 2008 a nech vam to v manzelstve klape. 8-)
Odpovedať
no konečne sme sa zapojili x-) my sme na svadobnej ceste neboli kupili sme si auto a ešte stale splacam :-| ale už len par tisic a je to svadobna cesta bude tento rok - koncert v Prahe v juni tak kukneme aj Prahu. babatko by sme chceli splodiť tento rok - drahy minule ked sme mali navštevu - bratranec a jeho frajerka - budu sa brať buduci rok - povedal že by chcel aby sme do konca roka boli tehotní - to bolo take zlate skoro som sa rozplakala :-D akurat ak to vyjde tak to presne vyjde tak že ked bude mať bratranec svadbu na ktoru sme pozvaní tak budem bud 2 tyždne po pôrode alebo 2 tyždne pred pôrodom - aj ked ťažko povedať kedy sa nam to podarí
Odpovedať
Jeeej ahojteeee x-) Tak aj ja sa pripájam s prianím všetkého dobrého v Novom roku ;-)
Odpovedať
jerryjanka,Praha je skvelým miestom na svadobnú cestu...my sme tam boli síce iba pár dní,ale bolo to na nezaplatenie...a hlavne,že sme ľuďom rozumeli a nepotrebovali sme jazyk ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
no my tam nebudeme viac ako jednu noc ale tento rok ideme prerabať kuchynu a to bude dosť drahé a chceme aj to babatko... aj tak len listky nas stali 5 tisic... a ostatne okolo... takže preto len tak maličko
Odpovedať
samozrejme chápem ;-) my sme mali ubytovanie u sesternice :-) žije tam už dlhšie a akurát šla na Slovensko,tak sme mali celý bytík iba pre seba x-) Na aký koncert sa chystáte?
Odpovedať
Ahojte, až teraz som si všimla, že je tu takáto téma, tak sa aj ja pripájam... Najskôr chcem ale všetkým zaželať všetko naj naj naj v Novom roku 2008. Ako tak čítam je tu reč o svadobnej ceste, veru ani my sme ešte nemali, staviame dom, tak to akosi nevychádza... No snáď tento rok to vyjde. A detičky? Tie prídu keď postavíme, drahý minule povedal, že by chcel aby sme sa nasťahovali už tento rok, tak ak to vyjde... No veď uvidíme. ;-)
Odpovedať
ideme na Metallicu
Odpovedať
fiiiiiha ;-) :-) to budete mať isto super zážitok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte augustovky... Jani, to je skvelé, že už plánujete bábätko. ;-) Aj my by sme chceli, ale teraz sme začali hľadať konečne pozemok a ešte k tomu si robím ďalšie štúdium. Tak najbližšie dva roky to ružovo nevidím. :-| A Prahu môžem len odporučiť. My sme sa tam s drahým spoznali a prežívali sme tam niekoľko našich pvých rande-stretnutí. Praha je úžasná. Snažím sa tam vracať každý rok ;-)
Odpovedať
no my tiež nebyvame zasa v prepychu ale snad dorobime do leta kuchynu myslim že vek na babätko mame obaja a o rok to bude vlastne ešte viac ked vidim ako niektore kočky po 30tke idu do prechodu to je normalne smutné a bojim sa problémov a stale platí že mladšia žena ma menej rizík
Odpovedať
ahojte baby, konečne som sa dopracovala po dlhej dobe k internetu,tak hneď píšem.No vidím, že my augustovky sme asi veeeeeeeeľmi zaneprázdnené,lebo to tu viazne :-S u mňa je všetko po starom.Oslávili sme už 5 mesiacov manželstva ;-) Všetko je u nás v pohode, žiadne hádky, krízy ani nič podobné.Chválabohu ;-) Stále sa ľúbime ako predtým :-) Bývame mesiac v našom novom byte.Pomaličky ho prerábame,ale na väčšie prerábky nie sú peniažky, takže sme vďační aj za to málo.Pomaly to začína vyzerať ako náš vlastný domov, čomu som veľmi rada. teším sa z každej ušetrenej korunky, ktorú potom môžem minúť na nejaké drobnosti do bytu - napr. taká záclona :-D Robotu som si stále nenašla - žiaľ.tu v Košiciach je to strašné - keď niesú známosti,tak si ani nič nenájdem.Pomaly začíname rozmýšľať aj nad bábom.Uvidíme čo prinesie tento rok - ak si nenájdem zamestnanie,tak sa asi začneme ,,snažiť,,, ;-) Dúfam,že sa Vám všetkým darí ako v manželstve ,tak aj v zamestnaní.Ináč naše predsavzatie do Nového roka by mohlo byť - Byť viacej na tejto stránke :-D
Odpovedať
Ahojky augustovky, terina25 máš veľkú pravdu, akosi sem chodí málo ľudí. Ja som si napr. túto tému dlho nevšimla, až nedávno, myslela som si, že tu chodí viacej babeniek. Inak až teraz som si uvedomila, že je to už 5 mesiacov... Jerryjanka, to si ako myslela, že kočky po 30tke už idú do prechodu? Nieje to nejako skoro?
Odpovedať
S prechodom este nestraste. :-o My deti planujeme tak za dva roky a 28 mi uz minulo...
Odpovedať
falinka naozaj - ako určite nie všetky ale nie je to nič závratné dnes ked pri tom strese a životnom štýle má 35 ročná žena už po prechode :-| a kočky neflakajte to tu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?