Augustové manželky 2007. Stretávajme sa naďalej!

Zobraz úvodný príspevok
Takže pre tie ktoré už prežili svoj veľký deň. Snád nezanevriete na MS a budete sem chodiť kým sa neprehlásite na MK :-D
Odpovedať
to anastaziaf:ďakujem, aj vy ste boli krásni. :-) , tak nech je aj naďalej dobre, o chvíľu tu máme prvé mesačné výročie, že?
Odpovedať
pav - ten dodatok "prekvapivo" myslim fakt nie je namieste ;-) vyzeras na nich strasne stastne, krasne a milo -> urcite to bol pre vas oboch vydarena svadba!
Odpovedať
Profilova fotka
to eleni: dik, to prekvapivo som myslela, že vyzerám celkom Ok nielen na svadobných fotkách, ale aj na dokladových, ale prvýkrát som fakt vyzerala ako Čubírková, ale potom som sa dala odfotiť ešte raz :-) , ako si ty spokojná si na tom ty s tými dokladovými fotkami? :-)
Odpovedať
ahojte vydaté žienky. tak konečne sa k vám po dlhom čase pripájam. Len nedávno som sa totiž vrátila so svadobnej cesty z Egypta. Bolo nádherne ;-) Hneď by som šla naspäť. Čítala som to tu len zbežne...Vraj si neviete zvyknúť,že ste zmenili priezvisko. Ani ja, hoci som si nechala aj svoje za slobodna. Ani môj manžel si ešte nezvykol. Tiež sa mu stalo,že ma predstavil ako svoju priateľku a ja som ho potom opravovala :-D Ale to chce len čas.Na všetko sa dá zvyknúť.
Odpovedať
Profilova fotka
to terina: ako bolo? Kde ste boli, v akom hoteli? Aké výlety ste stihli? Ja som bola v Egypte 2x, je tam super, rybičky a koraly mi stále chýbajú :-D
Odpovedať
pavianca: V Egypte bolo perfektne. Bývali sme v hoteli Paradise Golden 5.( Hurghada) Nemôžem si to vynachváliť. Jediné s čím som mala problémy bolo jedlo 8-( Ale to má väčšina ľudí. Boli sme na výlete v Káhire a potom na menšom výlete - volalo sa to City Tour. Najprv sme uvažovali, že tú Káhiru zrušíme kvôli mojim žalúdočným problémom, no nakoniec sme to riskli :-) Našťastie sa nič nestalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to terina: aj my sme boli v Golden 5, to je náhoda :-D , 2x! Ale v tej hlavnej budove, aj vy? My sme boli prvý rok v Údolí kráľov, Karnaku- ten spojený výlet, to bolo super, ešte na Giftune (tam sme boli obidva roky) a na tých 4kolkách, druhý rok sme boli v Káhire, ale v tom Karnaku sa nám páčilo viac. Žalúdočné problémy sme samozrejme mali, ale to každý, našťastie len v miernej fome... Ten výlet City Tour - to nepoznám.... Myslím, že na Kréte mi bude luxux hotela Golden 5 asi chýbať :-D
Odpovedať
pavianca: áno, boli sme v hlavnej budove ;-) Ten výlet City Tour - to bola novinka tento rok. Bol to len výlet do mesta,keďže sme boli od neho až 15 km. Tuším sa to volalo Sakkala - nejaká časť Hurghady, keď som dobre pochopila. Tam sme sa boli pozrieť v jednom kostole, potom na trhu ( to bolo hrozné :-o ), potom pri jednoj mešite. Bol to len krátky výlet. šli sme okolo 14.00 a naspäť sme prišli okolo 19.00.
Odpovedať
Profilova fotka
Pav, jedete na Kretu? Neboj sice nejsou tam takove luxusni hoteliky jako v Egypte, ale bude se ti libit. A kam presne jedete? To nesmim rict ani manzelovi, ze jedete nebo by se nechal hned pribalit :-D , strasne se mu na Krete libilo ;-) Uzite si dovolenku..... teda svatbeni cestu ;-)
Odpovedať
juj kočky - manželky - tak mame viac ako mesiac po svadbe a život je fajn. pomaly si žijeme svoj život a splacame dlhy ]-( snad takto za rok už budeme niektore na MK spolu rozoberať tehulkovstvo :-D :-D :-D za rok aspon u mna chceme otehotnieť - teraz ešte posplacame vylepšime autičko, snad aj bytik a potom sa do toho pustime... nech sme na to pripraveny... inak už obzeram kočiariky a oblečko - ale ja som na to bola vždy fanatik - ja mam už 2 krabice novych veci pre babo :D a to už mam davnejšie - sme si s kamaratkou nakupovali... čo sa tyka priezviska je to sranda - všade na mna kukaju že čo to za meno - dve priezviska a obe zahranične - jedno nemecke druhe talianske... horšie je vypisovanie niečoho lebo je to hrooooozne dlhé. ale v pohode... a tak si pomaly žijeme... ja snivam o tom že si otvorim predajnu alebo požičovnu svadobnych a spoločenskych šiat. zatial mam len internetový predaj... hrozne ma to baví ;-) tak kočky sa neflakajte a píšte
Odpovedať
paviancaaaaaaaaaa a kde su fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy aj ja scem vidieeeť
Odpovedať
jerryjanka:Aj my s manželom by sme sa chceli na budúci rok posnažiť a mať bábo ;-) len problém je v tom,že ešte som si nenašla prácu ( keďže som v máji končila VŠ) a nemáme ani bytík. zatiaľ bývame u mojich rodičov. Vlastne tak na striedačku - raz u nás, raz u svokrovcov. Nechcem mať bábo skôr kým si nenájdeme byt. Ale keď vidím ceny tých bytov ,tak sa mi až rozum zastavuje. Dúfam,že to nejako vyriešime. Alebo sa na nás usmeje šťastie v lote :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jani.... aby si si nemyslela ze som zabudla na to dvdcko s fotkami, nezabudlaaaaa.....len sa k tomu akosi neviem dostat....:( mame v robote uzavierku fisk.roku a som na to sama,lebo koelga dovolenkuje...no to milujem prave v najlepsi cas:( babo veru tak skoro nehrozi, ci uz je to kvoli robote alebo kvoli byvaniu co inak mate noveho? ja akosi nemam teraz velmi vela casu sem chdoit
Odpovedať
sonula ja tiež akosi nestiham rozdavať tie DVD a CD :D inak my mame kde byvať lebo byvame s tatinom ale mame vlastnu izbu... a on nam do sukromia nelezie je super... a snad aj s babom pomôže ked bude treba ale chceme splatit to auto nech ideme do toho s čistým kontom... pripadne by sme mali aj našetriť - lebo som kukala kočiky a pačia sa mi len tie od 12 tisic hore 8-( lebo su lahké a pri nastupovani vystupovani a schodoch nemusiš nikoho prosiť o pomoc... zvladneš to aj sama... taky by som chcela - no uvidime... možno si aj taky kupim... ak sa bude dať ak nie postači aj lacnejší... hlavne aby bolo zdravučké... ale nech už je buduci rok :-D nech sa mam zasa na čo teškať
Odpovedať
Profilova fotka
to all: čaute baby, som späť zo svadobnej cesty.... :-D :-D :-D , smajlíkov som dala preto, že takú katastrofickú svadobnú cestu asi nemal tu na stránke nikto. Mali sme dosť zlý transport, zamrzli sme a ja som z toho "pekne" ochorela., prvý deň bol super, more, teplo, pláž, prechádzka, večer sme šli tancovať, ale už v noci bolo zle nedobre....ráno som šla rovno k doktorovi, na moju začínajúcu angínu mi dal antibiotiká a 6 dní som len ležala v posteli. :-( :-( :-( , potom mi bolo trošku lepšie, tak sme za tri dni stihli toto všetko: výlet- ostrov s pevnosťou, náhornú plošinu, ďalší deň pláž, vodný skúter (keby ma moja doktorka videla ako pod antibiotikami riadim vodný skúter :-D ), tobogán aj postaviť hrad, posledný deň sme boli ešte na jednom ostrove na pláži, stále som bola pod liekmi, ale aspoň niečo.....takže to bola moja svadobná cesta, čo už- musíme si dať budúci rok reparát. hodím potom fotky na web, ale potom zmažem, tak sledujte vy už viete čo ;-) to jerryjanka: to máte pekne naplánované,držím pršteky, nech to vyjde....my s bábom ešte chvíľku počkáme....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dala som pár fotiek zo svadbnej cesty na web: http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj pav, fotecky su krasne. My chceme ist do Grecka buduce leto, tak mozno Kreta.... Skoda, ze si takto dopadla s tou chorobou, ale nakoniec si si to este vychutnala...
Odpovedať
Profilova fotka
to gabs: ďakujem, to je len taký výber pár fotiek, mám ich skoro 400, záliv, chosé, chosé v zálive :-D :-D :-D , vybrala som len zopár....stávajú sa aj horšie veci, aj my by sme chceli ešte do Grécka ísť, najmä preto, že toto nám úplne nevyšlo na 100%. Láka ma okrem Kréty aj Zakyntos, Rodos, Lesbos, Korfu.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...na Korfu som bola, ešte ale bez manžela, teda dávnejšie, no premýšľali sme o Zakyntose, Kréte a Rodose...cestovky majú dobrý výber a grécku kultúru ja veľmi môžem :-D , hlavne Zorba`s dance - ten sme praktizovali aj na našej svad. hostine :-) .... Tunisu, Egyptu sme už "objedení", Taliansko spoznávame najmä počas predĺžených víkendov .. takže najbližšia letná dovolenka bude určite Grécko
Odpovedať
Profilova fotka
to gabs: mňa celkom láka aj Turecko- všetci hovoria, že je to to isté, len luxusnejšie a lepšie služby, lepšie hotely.....ale grécko láka aj mňa, tiež som si myslela, že sa mi Egypt prejedol, bola som tam 2x, ale keď som šnorchlovala na Kréte, tak mi chýbali rybičky, koraly, nič tam nebolo :-D , tak som rozmýšľala nad Sharm al Sheikom a skúsiť potápanie,( ešte sme sa nepotápali, mám problém s ušami a tlakom),manžel tam nikdy nechcel kvôli teroristom.....ale odtiaľ sa dá ísť na Mojžišove hory a tú časť Egypta, takže ten Sharm má láka.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..my sme boli toto leto v Tabe, v Egypte a fakt sme si šnorchlovanie užili...boli sme aj na výlete čisto zamerané na šnorchlovanie a potápanie a to bola paráda... chalani, čo potápali videli vraj maličkého žraloka - či vraveli pravdu neviem, no nevyzeralo, že by srandovali :-p ... potom som chytila taký menší strach, ale keď som zase uvidela nemov atď ma to prešlo... takže v tomto je Egypt super... dalo sa ísť na výlety do Izraela, no ja som tam už bola, tak sme nešli a radšej šnorchlovali... ale Jordánsko ma lákalo, ale kým sme sa rozhodli, že ideme, bolo obsadené ]-( ... Turecko sa mi páči veľmi, bola som tam ešte s rodinou ako malá... nuž je kam cestovať, teda hej...ale veď máme s manželom na cestovanie a spoznávanie celý život, hlavne kým ešte nemáme maličké deti..
Odpovedať
Profilova fotka
to gabs: ty má teda pochodené viac ako ja....my sme boli 2x v Hurgade, ale ten Eygpt som už videla, ako Káhiru, Údolie kráľov, chrám v Karnaku, našnorchlovala som sa tiež dosť- aj pri hoteli aj na výlete :-) , ale potápať sme neboli, ale aj pri tom šnorchlovaní som videla murénu a manžel raju, čo je na šnorchlovanie myslím celkom dobrý výkon :-D a Nema samozrejme :-D p.s. no tých žralokov sa bojím aj ja, asi preto soms a potápať ešte nebola, ale myslím, že v Egypte biele nie sú a raa je vlastne tiež žralok, no nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pav tak to máš pravdu, ja mám strach z potápania, ale snáď sa v nejakej exotike odhodlám... pochodené mám dosť, ale stále nie veľa :-D , mám veľké šťastie, že manžela cestovanie baví a vždy sa strašne tešíme, keď niekam ideme, zisťujeme dopredu čo a ako tam sa dá... a hlavne vždy je min jeden deň kedy beháme aj po obchodoch... to nám nedá :-p niečo pekného si priniesť do šatníka...
Odpovedať
Profilova fotka
murenu som zažila aj ja, až ma pot oblial...v tej vode sa cítim strašne bezmocná ale zároveň to hrozne láka...
Odpovedať
Profilova fotka
to gabs: mňa našťastie nie, lebo som bola v hlbšej vode pri lodi a ona bola dosť podo mnou, takže v pohode, ale potom doma som si prečítala, že môže aj zaútočiť, že má zuby, juj :-o , dobre že som nevedela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no zuby má dosť škaredé, vlastne celá je škaredá, medzi toľkými farbami všelijakých rybiek je také škaredé káčatko :-D ... ako tu tak píšeme o dovolenke, hneď by som veru šla... už mám opäť všetkého dosť... práca, domov, práca, domov... sem-tam víkend... asi urobíme nejaký predĺžený víkend s manželom :-p , nech trošku načerpáme síl
Odpovedať
Profilova fotka
to gabs: no, ja som sa len teraz vrátila, ale vďaka tej chorobe ani neviem, že som bola, teraz zasa lež v posteli drahý, ja som ešte tiež kus chorá, takže neviem, kto za nás teraz prerobí byt, majú dosť robotníci a my nemáme nič objednané, byt vysťahovaný....dosť zlé :-( :-D , takže predĺžený víkend nehrozí... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pav tak to je nepríjemné, rýchlo sa vyliečte obaja a poriadne...keď to prechodíte, vráti sa to v horšom...vlastná skúsenosť |-| .... my si tento víkend teda neoddýchneme opäť... dnes robíme pre kamarátov DVD svadobný večer, takže rýchlo z práce chystať mňamky pre gurmánov, to totiž doslovne všetci sú a zajtra ideme na oslavu z manželovej strany, takže oddych nič moc...ale aspoň si zaspomíname na svadbu, zážitky z nej.. takže sa docela aj teším... vyliečte sa obaja a pekný víkend prajem
Odpovedať
Profilova fotka
to gabs: poznám, ale ja som už som bola ako-tak OK, ved som ležala na Kréte (luxusné sanatórium som mala :-p :-D ), drahý ešte skúša vyležať....pekný víkend, aj to je oddych, stretnúť sa s priateľmi, človek má na nich tak málo času.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
že?! ... až je to choré ako máme stále viac a viac povinností a menej a menej voľného času... a to ešte nemáme deti... čo bude potom... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?