Augustové manželky 2007. Stretávajme sa naďalej!

Zobraz úvodný príspevok
Takže pre tie ktoré už prežili svoj veľký deň. Snád nezanevriete na MS a budete sem chodiť kým sa neprehlásite na MK :-D
Odpovedať
inak Luci, pozerám že ja som Ti vlastne ani neblahoželala v auguste k svadbe :-( :-| sa hanbím... :-S :-( :-( tak teda dodatočne...mali ste krásnu svadbu(aspoň podľa fotiek tak usudzujem ;-) ) prajem veeeeľa lásky... x-)
Odpovedať
Ďakujem Ti veľmi pekne, veru Ľubka, som na tom podobne, tiež som Ti ešte neblahoželala k svadbe... Tak podobne aj ja želám veľa veľa šťastíčka, zdravíčka a najmä oceán lásky, na fotkách vyzeráte byť neskutočne šťastní, nech Vám to vydrží!
Odpovedať
Už si asi bola na obede však? Ja som sa práve vrátila, predtým mi akosi nešla táto stránka, ale už ide. Ja pracujem tak do 15:30, 16:00 podľa toho kedy prídem ráno. Ty dokedy?
Odpovedať
aj mne to blblo... :-( :-| Bola som tiež na obede 8-) V práci budem do 15-tej... :-)
Odpovedať
No snáď už to bude v poriadku, už Ti píšem po neviem koľký krát a akosi to nefunguje :-) Aké máš povolanie?
Odpovedať
IP ;-)
Odpovedať
babulky my prerabame kuchynu - bordel všade :-( roboty jak na kostole :-( vlastne hned za tym aj chodbu budeme robiť a zostane už len obyvka tu by sme chceli koncom roka ešte aby mohlo prisť babanko do noveho... dufam že to nebude dlho trvať. ani prerabka ani babo
Odpovedať
ahoooooooojte.. co mate noveho?????
Odpovedať
Ahoj Sonula, konečne sa tu niekto ukázal..
Odpovedať
nomusela som ozivit trosku temu.. som tu nebola aj pol roka :-D
Odpovedať
ved všímam, že to tu zanedbávate :-D
Odpovedať
Ahojte babulky ako sa vám darí? Čo máte nové?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ze by som to ozivila? :-) Akurat som dnes na vas myslela ze ako sa vam dari, co babatka... co noveho ;-) piste piste ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Soni, tak to tu je riadne zapadnuté prachom... My nemáme ani nič nové. Akurát riešime stále stavbu domčeka. Zajtra by sme už mali mať stavebné povolenie, takže potom môžeme pomaly začať. A čo ty, čo máš nového? ;-)
Odpovedať
Murinko ahooj:) no trosku som tu utrela prach, povysavala :))) dalo zabrat kym som to vobec nasla :-D :-D my riesime nieco podobne, akurat byt. Cakame co povie banka a dufam ze o mesiac stahujeme. Snad nekrachne banka skor ako nam to podpise :-D
Odpovedať
ahojte moje kráskyyyyyyyyy ja som myslela že toto zapadne už navždy prachom :-) sonulka ako sa mavaš ? murinko vyzera dobre o tej viem kedže sme sa stretli :-D ale o tebe neviem vôbec nič babatko čaka terinka z našej temy jedno mimčo už aj mame v téme no a vy ste na tom ako? planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jani, neviem, či ti Katka písala, ale 30.10. by malo byť stretnutie. Ešte to upresním... Len aby si vedela, že s tebou počítame ;-) My bábätko zatiaľ neplánujeme, ale nebránime sa. Rozhodli sme sa, že od nového roka už nebudeme brániť vôbec. Tak uvidíme... 8-)
Odpovedať
jani ahooj, no ako? co babo? kto tu uz ma babo? Jani, ako som pisala, ideme kupovat byt, babo je zatial v nedohladne... momentalne riesime ten byt.
Odpovedať
murinko nie nehovorila mi - aj to posledne čo ste mali mi povedala v ten den kedy malo byť |-| sonula - babatko by sme chceli - no nedari sa :-( po novom roku ideme na vyšetrenia
Odpovedať
baby zanedbaaaaaavate to tu :-D
Odpovedať
no dobre, tak som prisla znovu utriet prach ;-) ;-)
Odpovedať
sonulka ahojky ako sa ti dari :-)
Odpovedať
ahoj, ale pomaly, mame doma maly prirastok :) maleho havina :) dneska sa dozvieme v banke rozuzlenie nasej ziadosti.. takze veci sa pomaly hybu snad tym spravnym smerom. Co noveho?
Odpovedať
jej akeho havinka ste kupili? žiadali ste o hypo na ten byt?
Odpovedať
maleho pudlika, ma teraz 12 tyzdnov. no veru ziadali, sa to tahaaaaaaaaaaaa... nekonecne to uz je...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, všimla som si, že je táto téma zase oprášená :-D Sa mi zdá, že sme tu už zostali len my tri :-N Soni, my ideme teraz žiadať už o druhú hypotéku. Akurát zajtra ideme zaniesť potrebné peniaze. Júj, už teraz si viem predstaviť, čo nás čaká. Pri tej prvej sme sa nabehali ako blázni. Ale našťastie už aspoň nemusíme riešiť znalecký posudok a kataster. To nám uznajú ešte z tej predchádzajúcej :-S
Odpovedať
jeeeeej milujem havkov no ved mam jedneho doma :-D a tak držim palce nech to schvalia aky chcete a kde? v trnave a 3 izbový?
Odpovedať
jani, nie v bratislave a je to povodne 4izb prerobeny na 3iz. Murinko ahoj, no my vraciam uz treti certifikat, vsetko doklady tam mame uz od juna, kataster nastastie obehal predavajuci.... len cakame na sumu... sa to taha od augusta...
Odpovedať
Profilova fotka
Soni, s tými úvermi je to na nervy ]-( Jani, aj ja mám strašne rada psíkov. Minule sme si skoro jedného zobrali z útulku, ale čakáme na to, kým postavíme domček... Zatiaľ mi musí stačiť zajko
Odpovedať
ja uz uver ani vidiet nechcem... ale hlavne ze uz som skoro pobalena :))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?