Augustové manželky 2007. Stretávajme sa naďalej!

Takže pre tie ktoré už prežili svoj veľký deň. Snád nezanevriete na MS a budete sem chodiť kým sa neprehlásite na MK :-D
Odpovedať
1
2
11
ahoooj...sa hlasim do klubu:))))
Odpovedať
Ahojte aj ja sa hlásim do klubu šťastne vydatých žienok ;-)
Odpovedať
tak ako sa cítite ako panie? dochadza vam to? lebo mne nie zatial :-N akurat mi je smutno za dnom D :-(
Odpovedať
ani mne to ešte nejako nedochádza :-S Akurát som minulý týždeň dostala list a tam bolo napísané moje nové priezvisko, tak som kukala jak blázon :-D Ale tebe sa ani nečudujem,že si si nezvykla,veď si mala svadbu len teraz. Aj mne je straaaaaaaaaašne smutno za tým krásnym dňom, ešte by som si to zopakovala ale samozrejme s tým istým mužom :-D :-D :-D A samozrejme bez stresov. :-S
Odpovedať
mne to este stale nedoslo..... to az neskooor.... inak..ja by som to tiez zopakovala :)
Odpovedať
kočky to je kvoli tomu že sme mali úžasnu svadbu všetky keby sme nemali peknu svadbu nechceli by sme si to zopaknuť - môžme byť šťastné že to všetko tak krásne vyšlo a mame uchvatných chlapov doma... sonulka beriem aj cd s fotkami... na vymenu :-D ja pošlem aj dvd moju adresku maš tak potom pošli a ja tiež pošlem dufam že zajtra okolo obeda sa nam sem prihlásia nové manželky ktoré si teraz užívaju zrejme odčepčenie :) ach ach ach jo - aj ja chcem ;-( dnes som počula svadbu a som si aj poplakala od ľútosti - teda nie že som vydata ale že ten krásny deň s mojím drahým bol taký kratučký... a pritom sme to plánovali teda skôr plánovala a zariadovala viac ako rok ;-( ;-( ;-( ale teraz nas určite čakajú dalšie krásne chvílky pri zariadovaní, výbere autíčka, a snad tak za rok dva aj príchod dalšieho človiečika na tento svet s našim menom ;-)
Odpovedať
jerryjanka poslem cd s fotkami... pockas ested na dalsiu varku od fotografa? uz by aj mohla byt:)) mas pravdu...bolo.. a cakaju nas ine krasne chvile....byt...zariadovanie...auto... a o 5-6 rokov babo ;-) u nas sa voooobec nic nezmenilo... vsetko je tak ako bolo...spravilisme velmi dobre ze sme zacali pred svadbou spolu byvat....
Odpovedať
u nas sa tiež v podstate takmer nič nezmenilo vlastne len moje priezvisko, doklady - a sme spolu o niečo častejšie ako predtym. Ale vlastne je to tak ako predtým... a tak to ma byť ak niekto čaka po svadbe veľku zmenu nie je to dobré môže byť sklamaný babo tak neskoro 6 rokov čakať??? ja dufam že sa buduci rok stretneme na modrom konikovi :-) počkam na všetky fotos
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte hlasim sa do klubu vydatych zienok z augusta 2007 :-)
Odpovedať
jani.. no ja o rok urcite nie..este babo nechcem...najprv treba zriesit byvanie a trosku si uzit jeden druheho :-)
Odpovedať
sonula človek mieni... :-D tak dufam že manželky nezanevru na ms :-D
Odpovedať
jani nem nem nem.... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak už sa skončili všetky autustové svadby. Dúfam,že sa sem pridajú viaceré vydaté žienky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som nevedela, že už je nová téma, mne je tiež smutno za svadobným dňom, aj keď som nejak zvlášť prípravy neprežívala, netešila sa...tak to bolo tak úžesné, že mi bolo a stále je ľúto, že už je po....ako si užívam manželský život? S obviazanou rukou a sama.......ale milášššššik sa má dnes vrátiť po prá dňoch..... :-)
Odpovedať
pavianca: s obviazanou rukou? a čo sa ti stalo?
Odpovedať
Profilova fotka
sťahovali mi nechet a teraz mám obviazanú a opuchnutú ruku- pozostatok zo svadby :-D , ale zlepšuje sa to...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa tiez pridavam do klubu cerstvych vydatych paniciek :-D Inak ja som po svadbe asi este stastnejsia ako som bola... pre nas sa to zmenilo k lepsiemu... uvidime co da zivot... ;-) Kati... to mi je luto, no skoda ze si nemohla prist na to stretko... ale hadam este dake spachame... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj ja som sa uz dostavila a musim povedat ze vsetko sa mi zda hrozne davno. Bolo to krasne ale kratke.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte uz som tu :-) pridavam sa, ako cerstvo vydata pani :-) :-) :-) este stale mam pocit, ze sa mi to sniva a ze vsetko prebehlo tak rychlo a jednoducho.
Odpovedať
Ahojte,hlasim sa k augustovkam. No podobne si to velmi neuvedomujem, a tiez mi je za tym dnom smutno, zbehlo to strasne rychlo, svadobne saty sa mi nechcelo vyzliect :-D , citila som sa v nich tak skvele. Ach jaj...
Odpovedať
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...ani nehovorte...... stale pozeram na moje meno ako na uplne cudzieho cloveka...
Odpovedať
Profilova fotka
to sonula: ja som stratila identitu- mám najbežnejšie meno aj priezvisko (začínam zmenu mena ľutovať... :-( ) fakt to ubehlo rýchlo, ani neviem, že bola svadba..
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som si dnes bola vyzdvihnut posledny doklad na nove meno a tie fotky na tom :-. nemozete sa ani usmiat a odfotia vas ani neviete kedy a tak zblizka, Des vyzeram tam ako vystrasena a opuchnuta ropucha :-D Ale inak co sa tyka manzelskeho zivota, som uplne kludnejsia a je to nieco ine. Aj ked sme spolu zili aj pred svadbou, teraz je to uplne nieco ine. Zatial si manzelstvo uzivame a mozno je to aj tym nasim babom, ktore rastie ako z vody :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Radus.. to mate super, my si s manzelem ani neuvedomujeme, ze jsme svoji... pripravy jsme zadne velke nedelali neb jsme daleko, svatba byla kratka a ted jsme zase tady a ja porad funguji na stare jmeno :-| . Jeste minuly tyden jsme kolegum rikala....my boyfriend.... a oni na to snad husband ne? :-D takze asi tak si to uvedomuji..... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
pav. kdy uvidime fotky.... ja uz se tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to cechulinka: a ty si prečo zmazala album? Mali ste krásne fotky a ten účesík...chcela som sa ešte pokochať, lebo ja som ho pozerala tak narýchlo... Neviem, kedy budú fotky a DVD, nejak som to nechala na chalanov, nech sa s tým pohrajú, ale potom urobím asi album, lebo posielať to po jednom by ma asi zabilo.... :-D , skúsim koncom týždňa zavolať/napísať, kedy to bude...
Odpovedať
Profilova fotka
cechulinka - ja sa tie este predstavujem starym priezviskom a moj manzel ma tiez svojmu znamemu vcera predstavil, ako priatelku :-D :-D :-D aked som mu podavala ruku na privitanie, tak som sa mu predstavila ako manzelka a Risko vtedy :-N hanba a hovori, ze si nevie zvyknut. Pav - ja tiez som hodila len foto od jedneho rodinneho znameho a nemozem sa dockat od profesionala kedy uvidim, ale tiez som vravela nech si da cas, nemusi sa nahanat. Ved nam spravil vyse 1000 foto
Odpovedať
Prave som si doniesla fotky na novy obcanak,dnes ho idem vymenit, vyzeram na nich desne (nie si v tom sama, Radka :-D ), ale je to len na mesiac, potom menim trvaly pobyt. Ale tesim sa nan, som zvedava, ake to bude pozerat na moj ksicht s novym menom :-D Ale uz som mala moznost raz sa predstavit novym menom, trochu som sa pri tom smiala ale bol to skvely pocit. Ako sa vam predstavuje, nemylite sa ;-) ? cechulinka: budes mat este svadobny album (nestihla som ho)? som zvedava na vase fotky, ta mala vyzera zaujimavo...
Odpovedať
Profilova fotka
Anais - este sa budeme mylit, ved zrazu po tolkych rokoch jednym ano a tolko sa v nasom zivote zmeni.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa od prvého dňa naučila pekne hovoriť nové meno, ale keď som zdihla zamyslene telefón, tak zo mňa vybaflo samozrejme to staré :-D ....ale teraz som sa na chvilinku vrátila k starému menu, lebo nemám ešte zmenené doklady a behám po lekároch s tou rukou so starou karičkou poistenca, tak aby neboli zmätky....
Odpovedať
1
2
11
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?