Menu Forum

Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

(sk & cz)
9. jún 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
Registrovala sa 28. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 659 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
Registrovala sa 28. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 659 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Nový Jičín.
 @kajovaevicka A jestli se můžu ještě zeptat, jaké jména máte "v merku" a už jsi těhulka? emoticon
10. sep 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angebot (28 r.)
Registrovala sa 5. augusta 2009 na beremese.cz. Pridala 481 príspevkov a 1 album. Má 27 priateľov. Okres Brno.
  • Svadba bola 31. júla 2010
fotoportrét
fotoportrét
angebot (28 r.)
Registrovala sa 5. augusta 2009 na beremese.cz. Pridala 481 príspevkov a 1 album. Má 27 priateľov. Okres Brno.
 holky, znáte někoho, kdo by měl dítě jménem Sebastian? Vždy se mí líbily tyto jména Viktorie a Sebastian, ale nevím, jak to dítě pak oslovovat, nedá se to moc zkracovat, ani žádné zdrobněliny emoticon
10. sep 2011 o 22:04  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
 @angebot Tak my máme Viktorii, je to jméno, se kterým se dají dělat divy naše malá je Viki, Vikinka, Viktorka, Vikiska, Vikis, Vikiš, Vikina, Torka, Tori, Torinka, Vikuška, Vikulka aj. Sebastiana má moje kamarádka a říká mu nejčastěji Sebi, Sebiku, Sebulko, Sebulo, Sebe, Bastínku, Bastí apod. emoticon
10. sep 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angebot (28 r.)
fotoportrét
fotoportrét
angebot (28 r.)
 @curdibilka No u Viktorky to je snadné, s tím Sebastianem je to horší.. Ale tak asi by to taky šlo emoticon Jsem trochu zklamaná z toho, co to jméno znamená v překladu, to mě nějak nenadchlo emoticon A mám taky pocit , že s Viktorkama se nějak roztrhl pytel, přitom když jsem si to jméno vybrala, neznala jsem ani jednu.. emoticon
10. sep 2011 o 22:39  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
 @angebot U nás žádná naštěstí není, tady je samá Natálie. Jinak já když sjem si vybrala kdysi jméno Nela, tak to nikdo nedával, teď to má kdejaký obtloustlý yorkshir, bohužel. A co jméno Sebastian znamená ve výkladu?
10. sep 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angebot (28 r.)
fotoportrét
fotoportrét
angebot (28 r.)
 @curdibilka obtloustlý yorkškír mě teda fakt pobavil emoticon emoticon emoticon emoticon Význam: Vzniklo z latinského jména Sebastianus a vykládá se jako „sebastský, obyvatel města Sebasty“, původní význam je „vznešený, ctihodný“. Jinak teda moje sestřenice má dceru Nelu a taky se mi to moc líbí, Nelinka je prostě krásné emoticon) a ani ne časté
10. sep 2011 o 23:05  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
 @angebot Ale tak ten výklad zas není taková hrůza, jsem myslela, že tam je něco negativního. emoticon Tady je Nelinek požehnaně, tak 5 bych v okolí napočítala a další kámošky je čekají, jedna v říjnu a druhá v prosinci ,ale jinak se mi to jméno líbí, krátké a hezké. emoticon Ale abych se přiznala, jsem zatížená na dívčí jména, která končí na -ie, Viktorie, Valerie, Julie, Stefanie, Melanie...mi se to prostě hrozně líbí. emoticon Jinak k těm obtloustlým yorkshirům - samozřejmě nechci nikomu urazit jméno, ale já prostě nesnáším, když dávají lidé psům nebo celkově zvířatům, lidská jména, to jméno se prostě degraduje...na naší ulici je skoro v každém domě pes (bydlím na vsi) a když jsem si to tak říkala, tak tady máme 2x Sáru, Zuzku, Nelu, Viki a Káju...nechápu ty lidi, jako by nebylo dost psích jmen...
10. sep 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kattyd
Registrovala sa 21. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 146 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kattyd
Registrovala sa 21. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 146 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Brno.
 @angebot Byla jsem v lete na koupalisti a kolem nas sedelo 5 rodin a vsichni meli deti cca 2-3 roky, 5 malych Sebastianu. Opravdu masakr, volali na ne Sebi, Sebi, uplne mi z toho v hlave huceloemoticon To je ted asi nejaka nova moda v tech jmenechemoticon
11. sep 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
samui (35 r.)
Registrovala sa 6. marca 2011 na beremese.cz. Pridala 64 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Okres Plzeň.
  • Svadba bola 20. augusta 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
samui (35 r.)
Registrovala sa 6. marca 2011 na beremese.cz. Pridala 64 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Okres Plzeň.
    Česká republika
 @angebot znami maji Sebastiana. volaji na neho: Sebiku, Sebosi, Sébo emoticon mne se libi jmeno Sebastiana, ale ty zdrobneliny uz tak moc ne :( stejne tak jsem premyslela o jmene Karla, je to krasne jmeno, ale vim, ze by ji rikali Kajo a to se mi nelibi...takze to bude Ella a Oliver emoticon
11. sep 2011 o 10:28  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
Registrovala sa 8. februára 2010 na beremese.cz. Pridala 3008 príspevkov. Má 79 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
Registrovala sa 8. februára 2010 na beremese.cz. Pridala 3008 príspevkov. Má 79 priateľov.
 @curdibilka Já to vůbec nemyslela tak, že jsi mě pobouřilaemoticon Připadá mi, že jméno je hrozně lokální záležitost. Tady u nás zase hodně kromě Viktorek frčí Karolínka. U kluků teda nevím, protože mám pocit, že naši známí snad kluky neumí- všem se rodí holky:D

Jinak těhotná nejsem, ale snad brzy budu. A naše jména moc zveřejňovat nechci, nikdy nevíš, kdo to čte a vím, že naše okolí by mělo tendenci nám jména rozmlouvat, takže se dozví jméno až bude mimi na světěemoticon Takové bezpečnostní opatření. Ale s manželem jsme se na jménech docela pěkně shodli- holčičí je kompromis- složenina dvou jmen, ale žádná moderna- spíš staročeské jméno (je i u nás v kalendáři). A klučíčí jsou klasika, já na ty Maximy, Sebíšky a Samíky moc nejsem.
11. sep 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
Registrovala sa 4. januára 2007 na beremese.cz. Pridala 3249 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
Registrovala sa 4. januára 2007 na beremese.cz. Pridala 3249 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Brno.
 @angebot můj bývalý šéf má Sebastiána a Floriána emoticon ani nechci vědět, jak na ně volá emoticon
11. sep 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
 ahoj holky, narazila jsem na Vás náhodou...

mně se líbí Samuel a Sára...Sára by mi asi i doma prošla, ale Samuel moc teda né...líbí se mi Kryštof, Kateřina...Ale kdoví, co si vymyslíme, až to bude aktuální emoticon
11. sep 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
 @helisek84 Kateřina je krásný a vznešený jméno, taky se mi strašně líbíemoticon Ale rozhodli jsme se, že ji nedámeemoticon Ještě se teda budeme u jmen rozhodovat podle termínu porodu, aby pak nebyly narozky a svátek v jednom měsíci.
11. sep 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
civet
Registrovala sa 2. októbra 2009 na beremese.cz. Pridala 3939 príspevkov a 2 albumy. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
civet
Registrovala sa 2. októbra 2009 na beremese.cz. Pridala 3939 príspevkov a 2 albumy. Má 34 priateľov.
 @kajovaevicka máme to stejně. Jména jsou vybraná, ale do porodu je nikomu neřekneme. Aby nám lidi neměli tendence je vymlouvat (a určitě by se někdo takovej našel, ač máme jména česká, hezká, ale neoblíbená - tím myslím, že nejsou v první desítce nejčastěji dávanýczh jmen.. no asi ani v první padesátce:o)). Akorát teda před tím než jsem otěhotněla, tak jsem chtěla dítě pojmenovat úplně jinak. Ve chvíli, kdy jsem se nad tím musela zamyslet zcela vážně (a ne jen co bude jednou), tak prostě preferuju dost jiná jména než dřív:o)
11. sep 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
 @civet Jo, věřím tomu, že až jednou svišť bude v bříšku, tak že začneme nad těma jménama ještě přemýšlet. Teď to bude blbý přirovnání. Ale když jsme kupovali psa, pořád jsme si říkali, že to bude Jerry. A ze srandy, že Rocky by bylo drsnýemoticon No a když jsem ho měla v dlaních a pak na něj koukala do košíku, tak mi Jerry vůbec nešlo přes pusu. No nakonec to ten Rocky prostě je a sluší mu toemoticon Takže až jednou budeme mluvit na bříško, třeba nám ta jména taky nebudou sedět. Ale zatím se s nima teda mazlíme krásněemoticon Až je mi skoro líto, že tam v bříšku ještě neníemoticon
11. sep 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angebot (28 r.)
fotoportrét
fotoportrét
angebot (28 r.)
 Tak v našem městě je 22 500 obyvatel a Sebastianů je zde nyní 10 , tak to by ještě šlo emoticon) Vždycky si to kontroluju na těch stránkách kdejsme.cz emoticon Ale Florián je teda dost hrozný.. Jako nějak aktuálně to zatím neřešíme, ale dřív se mi líbil hrozně Tadeáš a Tobiáš, ale s těma se ted opravdu roztrhl pytel, tak to bych teď určitě nedala,, tak uvidíme, co bude aktuální v roce, kdy budem mít mimčo my.. Což bude někdy v roce XXXXX emoticon
11. sep 2011 o 12:34  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
verusak87
Registrovala sa 12. júna 2011 na beremese.cz. Pridala 243 príspevkov. Má 17 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
verusak87
Registrovala sa 12. júna 2011 na beremese.cz. Pridala 243 príspevkov. Má 17 priateľov.
 My jsme si s přítelem vybrali jména Sára a Patrik. Je to už pár let co jsme se na nich shodli a náš názor zůstal zatím stejný ale až to bude aktuální a rozhodneme se jinak tak nejsem proti náhradě za jiná. Hlavně aby se líbila nám oboum. emoticon
11. sep 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
verunkaa10
Registrovala sa 20. júla 2011 na beremese.cz. Pridala 17 príspevkov. Má 18 priateľov. Praha, okres Praha.
  • Svadba bola 20. apríla 2012
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
verunkaa10
Registrovala sa 20. júla 2011 na beremese.cz. Pridala 17 príspevkov. Má 18 priateľov. Praha, okres Praha.
  • Svadba bola 20. apríla 2012
    Česká republika
 Ahojky, tak já se přidávám emoticon už několik let se mi líbí jméno Sebastian, přítelovi se také líbí, tak je to jasný emoticon a říkat bu budeme Sebi, Sebíku emoticon něco se vymyslí. Pro holčičku se nám líbí Sofie nebo Sophie nevím jak je to v kalendářiemoticon
11. sep 2011 o 12:56  •  Svadba bola v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
samui (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
samui (35 r.)
    Česká republika
 @angebot já myslela, že na kdejsme.cz lze vidět pouze příjmení ne křestní jména???
11. sep 2011 o 14:08  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
victorkaaaa
Registrovala sa 22. júla 2011 na beremese.cz. Pridala 5 príspevkov. Má 7 priateľov. Rožnov pod Radhoštěm, okres Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
victorkaaaa
Registrovala sa 22. júla 2011 na beremese.cz. Pridala 5 príspevkov. Má 7 priateľov. Rožnov pod Radhoštěm, okres Vsetín.
 Ahoj holky já mám Viktorii a Valérii..plánujeme ještě chlapečka..jestli se podaří časem tak to bude Sebastián emoticon přítel s tím moc teda nesouhlasí,ale jména jsem vždy vybrala já..ani Valérii nechtěl emoticon ale nakonec jsem se rozčílila a řekla,že já jí nosím pod srdcem a já jí budu rodit tak že to bude Val..jinak ještě miluju jména Vanesa,Melánie,Nicolas,Christián emoticon
11. sep 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
victorkaaaa
fotoportrét
fotoportrét
victorkaaaa
 @angebot ..jj Sebastian se špatně skloňuje emoticon
11. sep 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
samui (35 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
samui (35 r.)
    Česká republika
 @victorkaaaa Kristián je bomba emoticon souhlasim emoticon
11. sep 2011 o 14:12  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
victorkaaaa
fotoportrét
fotoportrét
victorkaaaa
 @samui ..je to krásné jméno ale já bych brala CHristián emoticon
11. sep 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
victorkaaaa
fotoportrét
fotoportrét
victorkaaaa
 @samui ted jsem se dívala a jdou tam i jména emoticon
11. sep 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
verrry
Registrovala sa 25. júla 2011 na beremese.cz. Pridala 24 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Nový Jičín.
  • Svadba bola 21. apríla 2012
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
verrry
Registrovala sa 25. júla 2011 na beremese.cz. Pridala 24 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Nový Jičín.
  • Svadba bola 21. apríla 2012
    Česká republika
 já mám Natali emoticon a klučičí se mi líbí Nicolas , Dominik, Tobias emoticon
Je to asi na každém co se mu líbí emoticon
11. sep 2011 o 14:27  •  Svadba bola v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
Registrovala sa 2. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 496 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Angelot: Co takhle prostě jen Sebastian, nebo jen Bastian.
11. sep 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 @angebot A co takhle jméno Ruben? Znamená to "pohleďte, syn!".
11. sep 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angebot (28 r.)
fotoportrét
fotoportrét
angebot (28 r.)
 @sasha.zimmermann Ruben je chlapecké jméno|? to jsem snad nikdy neslyšela emoticon Já mám ještě dost zvláštní příjmení, ke kterému se jen tak něco nehodí emoticon Ale zase je nás v republice jen 15, a to z toho jsem já, muž, babička, tchán, tchýně, takže kromě nás pouhých 10, což je zase výhoda emoticon
11. sep 2011 o 18:14  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
preshibana (32 r.)
Registrovala sa 5. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 79 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Strážske, okres Michalovce.
  • Svadba bola 12. septembra 2009
    V Strážskom, okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
preshibana (32 r.)
Registrovala sa 5. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 79 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Strážske, okres Michalovce.
  • Svadba bola 12. septembra 2009
    V Strážskom, okres Michalovce
 my budeme mat Alenu Evelínu emoticon alebo Alenu Caroline.... emoticon do decembra sa este rozhodnem...
11. sep 2011 o 18:21  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
 @kajovaevicka Kateřina je hezké, ale bohužel pak bezpodmínečně bude pouze Kača nebo Kačena, stejně jako Anna bude Anča...
12. sep 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš