Menu Forum

Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

(sk & cz)
9. jún 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
Registrovala sa 2. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 496 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 @kacenkanevesta Anebo Nikola Grunský emoticon
13. júl 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
Registrovala sa 17. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 721 príspevkov a 2 články. Má 36 priateľov. Okres Kolín.
  • Svadba bola 16. apríla 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
Registrovala sa 17. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 721 príspevkov a 2 články. Má 36 priateľov. Okres Kolín.
    Česká republika
 Já myslím, že si člověk "nevybere" emoticon My jsme uvažovali pro kluka o jménu František (po mém tátovi), ale ten prohlásil, že ať to nedáváme, že to je blbý jméno emoticon emoticon Ať dáme něco "normálního" emoticon Já jsem pro Matěje a manžel chce Václava, tak uvidíme a taky podle toho, co to bude emoticon
14. júl 2011 o 06:07  •  Svadba bola v apríli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacenkanevesta
Registrovala sa 26. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 316 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
kacenkanevesta
Registrovala sa 26. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 316 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @sasha.zimmermann Hm, jenze manzel si to vybral a s tim nehnu, ale my stejne syna mit nebudem emoticon emoticon
14. júl 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 @maroussia A co dát dvě jména?
Alan František
Artur František
August František
Bart František
Ben František
Bohdan František
Bojan František
Bolek František
Boris František
Bořek František
Braňo František
Bruno František
Ctirad František
Ctibor František
Cyril František
Čestmír František
Damian František
Darek František
Darko František
Denis František
Dorian František
Dušan František
Efraim František
Eda František
Egon Fratnišek
Eli František
Elvis František
Eliáš František
Emil František
Erik František
Eugen František
Ezra František
Felix František
Finn František
Fred(rik) František
Gabriel František
Gil František
Gordan František
Greg František
Hanuš František
Haštal František
Hugo František
Hynek František
Ignat František
Igor František
Ilja František
Ira František
Ivo František
Ivor František
Izak František
Jacek František
Juraj František
Joel František
Jonáš František
Jost František
Julen František
Kaj František
Kamil František
Kasper František
Kim František
Killian František
Krispin František
Quido František
Quentin František
Leon František
Leoš František
Leszek František
Libor František
Liam František
Lubor František
Luboš František
Lucian František
Luděk František
Louis František
Lumír František
Marian František
Maroš František
Marius František
Max František
Merlin František
Miloš František
Milan František
Milota František
Mnata František
Mnislav František
Mojmír František
Moric František
Nikola František
Natan František
Noel František
Odin František
Oskar František
Otto František
Prokop František
Radan František
Radim František
Radúz František
Radvít František
Ratko František
Raoul František
Rory František
Rodan František
Roman František
Ron František
Ruben František
Rufus František
Saša František
Saul František
Sergej František
Bastian František
Simon František
Slávek František
Slavoj František
Romeo František
Stefan František
Theo František
Ted František
Tibor František
Timon František
Tim František
Timur František
Velen František
Vít František
Vladan František
Vojan František
Zbyněk František
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Mu%C5%BEsk%C3%A1_jm%C3%A9na
14. júl 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dunkahe
Registrovala sa 6. septembra 2010 na beremese.cz. Pridala 212 príspevkov a 5 albumov. Má 23 priateľov. Hradec Králové, okres Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
dunkahe
Registrovala sa 6. septembra 2010 na beremese.cz. Pridala 212 príspevkov a 5 albumov. Má 23 priateľov. Hradec Králové, okres Hradec Králové.
 Známým se před 6 dny narodila holčička a je to Barborka. Sama bych si to jméno nevybrala, ale když mi to psali, hned jsem si říkala, že je to hezký - holčička Barunka emoticon
14. júl 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mykolaapsi
Registrovala sa 3. februára 2010 na beremese.cz. Pridala 150 príspevkov. Má 36 priateľov. Okres České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
mykolaapsi
Registrovala sa 3. februára 2010 na beremese.cz. Pridala 150 príspevkov. Má 36 priateľov. Okres České Budějovice.
 Já prahnu po Hynkovi nebo Jáchymovi, ale ani jedno mi asi neprojde emoticon tak to bude nejspíš Štěpán (na přání budoucího tatínka). No ale holčičí jméno si prosadím (pokud tedy nějaká holčička bude emoticon) - Johanka (nebo Alexandra)....
14. júl 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
    Česká republika
 @sasha.zimmermann Tak dvě jména nejsou nic pro mě emoticon Ono to nějak dopadne, že emoticon Snažím se vybírat něco, co se mi líbí + se tak nejmenuje deset dětí v ulici a nakonec jsem zjistila, že sousedi mají vnoučka Matěje emoticon emoticon emoticon - což se mi tak líbí emoticon
15. júl 2011 o 05:51  •  Svadba bola v apríli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zajda30 (34 r.)
Registrovala sa 4. júla 2011 na beremese.cz. Pridala 6 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Ostrava.
  • Svadba bola 3. septembra 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
zajda30 (34 r.)
Registrovala sa 4. júla 2011 na beremese.cz. Pridala 6 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Ostrava.
  • Svadba bola 3. septembra 2011
    Česká republika
 Ajoj mě se líbi Adam a Nelinka
15. júl 2011 o 07:39  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denybobo
1
Registrovala sa 29. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 141 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Svadba bola 12. júna 2010
    Košice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
denybobo
1
Registrovala sa 29. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 141 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Košice, okres Košice.
    Košice, okres Košice
 my este taktiez nevieme co to bude (kindersurprise), ale mena som zatial vypisala podla toho ci sa hodia k znameniu v ktorom sa narodi (Lea, Slavomíra, ... alebo Stanislav, Norbert, ...) ... a boli medzi nimi aj take, ktore sa mne ale aj manzelovi pacili... no este uvidime, ake meno nas potomok nakoniec dostane emoticon
15. júl 2011 o 08:31  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 @mykolaapsi Tak mě se líbí Hynek a Alexandra - ale v žádném případě bych jí neříkala Saša. Prostě by to byla Alexa.
17. júl 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
posh1234
Registrovala sa 20. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
posh1234
Registrovala sa 20. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 @marluci Ahojky emoticonZara Isis Pilová je moje dcerka dnes uz skoro 4.leta emoticonZadala jsem na net jmeno a koukam co vse vyjede a koukam vy se tady o tom bavite emoticonUz je to tedy par let...Jinak zboznuju cizi a originalni jmena emoticonMonika
20. júl 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
Registrovala sa 7. januára 2010 na beremese.cz. Pridala 913 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Barnstaple, Veľká Británia.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
Registrovala sa 7. januára 2010 na beremese.cz. Pridala 913 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Barnstaple, Veľká Británia.
 ahoj děvčata, tak se přidávám, protože bych chtěla poprosit o radu. emoticon Jaké klučičí jméno byste vybrali k příjmení Kolonko? Typicky česká jména rovnou vylučuji, protože nebydlíme v ČR.
21. júl 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denybobo
1
    Košice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
denybobo
1
    Košice, okres Košice
 @bibicz podla toho kde byvate ... ak v taliansku, tak by som sa poohliadla po talianskom (napr. Pablo), ak v nemecku, tak nemecke (napr. Sebastian - ak je to nemecke emoticon, ... )
22. júl 2011 o 07:38  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
 @denybobo: momentálně v Polsku, ale plán je se za cca rok přemístit - a to ještě nevíme kam přesně... takže by to chtělo něco neutrálního emoticon
22. júl 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micipsa
Registrovala sa 14. septembra 2010 na beremese.cz. Pridala 232 príspevkov.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
micipsa
    Česká republika
 @bibicz nevím proč,jako první mě napadlo Jurij emoticon ale to není neutrální. Tak co Alex Kolonko? emoticon
22. júl 2011 o 08:10  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oskvarka
4
Registrovala sa 13. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1211 príspevkov. Má 23 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
oskvarka
4
Registrovala sa 13. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1211 príspevkov. Má 23 priateľov.
 @bibicz moja kamaratka je vydata za Ukrajinca... a dali meno Michal... to sa da vo vsetkych jazykoch... a druha kamoska oni ziju v rakusku a vydala sa za nemca a dali meno Michaela (tak sa bolam aj ja :D)
a potom druhe mena co davali len dievcenske Alexandra ty v rakusku a ta druha kamoska ma k tomu Miškovi ešte meno Nina...pre dievčatko...
tj na tom Alex nieco bude emoticon
22. júl 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
 @micipsa, @oskvarka: děkuji za názory ... já mám favorita Tobiase, ale to manžel nechce v žádném případě emoticon, jemu se líbí Oliver, mně celkem taky, ale mám u něj problém se zdrobnělými tvary ... ale Oliver Kolonko zní asi hezky. Alex je taky zajímavý, ale myslim, že manželovo sestra má syna Aleksandra nebo tak nějak (žijou v Kanadě, takže já s nima nejsem moc v kontaktu) a říkají mu Alekšu. A Jurij? To slyším poprvý, ale hned mi to připomíná nějakého Jánošíka, takže to ne-e. emoticon emoticon
22. júl 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oskvarka
4
fotoportrét
fotoportrét
oskvarka
4
 @bibicz mne to pripomina len Gagarina :D:D... heh ... Oliver zinie dobre....
22. júl 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
Registrovala sa 2. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 75 príspevkov. Okres Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
Registrovala sa 2. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 75 príspevkov. Okres Blansko.
 @bibicz nezdá se mi to špatné k domu.. emoticon ale Tobiáš je prostě můj nej favorit bohužel začíná příjemní na Š takže by to bylo hloupé takže já chci Sebastiana.. :D
22. júl 2011 o 09:52  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
 @oskvarka: emoticon no jo, Gagarin emoticon
@jajinka.princezna: Sebastian je taky hezký jméno, ale jmenuje se tak manželovo kamarád a je takovej divnej, takže by ho to jméno pořád připomínalo emoticon
Ještě jsem si z netu vypsala Thomas, Daniel, Joshua, Dennis, Samuel, Adrian, Jamie, Nathan a Elijah, ale třeba u toho Elijaha bych asi měla i já problém s výslovností. Ještě pro upřesnění, manžel má Polské ale i Kanadské občanství a na děti bude mluvit anglicky.
22. júl 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
carrynka
Registrovala sa 15. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 1950 príspevkov a 3 albumy. Má 84 priateľov. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
carrynka
Registrovala sa 15. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 1950 príspevkov a 3 albumy. Má 84 priateľov. Okres Brno.
 @bibicz uz cekate nebo planujete? emoticon
22. júl 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
 @carrynka: zvědavá ženská! emoticon Vypadá to, že čekáme (podle všeho začínám 7. týden) - hned na první pokus. Jsem z toho ještě teď vykulená. : emoticon emoticon
22. júl 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
 @bibicz Tak gratuluji.. emoticon Ty jo děcka budou mít výhodu jako blázen.. emoticon Mě se líbí Joshua, Samuel, Jamie a Nathan.. takhle v tom pořadí.. emoticon A holčička? emoticon Jo nejhorší je když znáš někoho kdo je ti vyloženě protivej a má tak hezký jméno, že bys to dala dítěti, ale protože to má on tě to odradí.. :D
22. júl 2011 o 10:45  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
 @jajinka.princezna: s holčičkou problém nemáme, tam to bude buď Emilly nebo Ellen, krásně to ladí s příjmením
22. júl 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micipsa
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
micipsa
    Česká republika
 @bibicz Daniel je hezké..a pak Adrian a Joshua emoticon
22. júl 2011 o 10:51  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
 @bibicz a jméno po taťkovi? Joshua je fakt krásný.. emoticon
22. júl 2011 o 10:54  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
 @jajinka.princezna: nééé, mně se nelíbí pojmenovávat děti po otcích a já mám problém s výslovností jména Matthew + polská verze Mateusz nebo česká Matouš nepřichází v úvahu už vůbec emoticon
22. júl 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
 @bibicz No Matouš je děs to teda jo polská verze asi bych nikdy nevyslovila a matthew (jestli se čte metjů) tak jsem z toho unešená.. :D
22. júl 2011 o 11:13  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
carrynka
fotoportrét
fotoportrét
carrynka
 @bibicz tak to vám hrozně gratuluju...a taky trochu závidím emoticon já bych byla taky pro zahraniční jména, z českých a slovenských si taky moc nemůžem vybrat no... Emilly je uplně super emoticon A z kluků jsem pro Nathan, Jamie neb Joshua emoticon
22. júl 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
 @jajinka.princezna: ta polská verze se vyslovuje Mateuš, jejich SZ je naše Š, takže je to celkem jednoduchý. No a ten Matthew právě neni tak jednoduchý, jak jsi to napsala ty, je tam to H uprostřed, takže naše česká výslovnost Metjů vůbec neni správná.... je to něco jako Máthjů a mně právě dělá problém ta správná výslovnost TH ... takže mu říkám Mateuš a hotovo emoticon
22. júl 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš