Menu Forum

Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

(sk & cz)
9. jún 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
Registrovala sa 29. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1000 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 15. októbra 2010
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
Registrovala sa 29. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1000 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 15. októbra 2010
    okres Bratislava
 Ella je krasne meno emoticon aj ked priatel chce silou mocou Karolinu, co sa mi paci ak by chalan bol Kristien, ale ak by boli dve baby....chcem aby to ladilo...chore, viem, ale tak sa mi to paci emoticon
29. júl 2010 o 16:50  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
Registrovala sa 2. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 496 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Balli: Cotě de Pablo z NCIS emoticon
31. júl 2010 o 02:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laleeta
2
Registrovala sa 16. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1919 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
laleeta
2
Registrovala sa 16. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1919 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 kolega ma dcery Karolinu a Valentinu (nie su dvojcata), podla mna mena, ktore k sebe krasne idu a pritom je kazde ine emoticon

ale najvacsi zapich bol, ked sme boli pred par dnami na dovolenke a bola tam jedna rodina: babka, dvera a vnucka a ta babka (typ a la Nora Mojsejova) oslovovala tu svoju vnucku "Princezka" emoticon bolo mi to divne, tak hovorim mojmu manzelovi "jak niekto moze tak dementne oslovovat dieta" a on, ze "ale ta mala sa tak naozaj vola" som nachapala, az ked mi manzel vysvetlil, ze stal za nimi na pasovej konrole a pocul colnika, ako sa pyta mamy, ze ako sa ta mala vlastne vola, ked ma v pase napisane "Princessa Spohia" a este dalsie dve mena + priezvisko emoticon no comment....
31. júl 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Jména s významy. Výběr:
Abel (lehký vánek), Abraham (vznešený otec), Adam (člověk, pozemšťan), Adolf, Alfons (ušlechtilý vlk)
Adrian (muž z Hadrie), Alan (úžasný), Albert (vznešený, nádherný), Aleš, Alexandr, Alexis, Alexej (obránce mužů), Alfred (moudrý rádce), Alois (slavný bojovník), Alva (blondýn), Alvin (urozený přítel), Andrej (mužný, statný odvážný), Antonín (vynikající), Aram (vznešený), Arnošt (čestnost, rozhodnost)
Aaron (ušlechtilý, vznešený), Artur (vznešený), Arnold (orlí vládce, silný jako orel), Attila (tatínek), Augustin (náležející Augustovi), Aurel (zlatý), Axel (otec míru).

Barnabáš (syn věštby), Bartoloměj (bojovný syn), Bedřich (mírumilovný vladař), Benedikt (blahoslavený, blažený)
Benjamin (milovaný syn), Bernard (silný jako medvěd), Bohdan (dar boží), Bohumil (bohu milý)
Bohuslav (budiž bohu sláva), Boleslav (více slavný), Bonifac (dobroděj), Bořek (bojovník)
Branislav (slavný bojovník), Bratislav (braň slávu), Brendan (princ), Břetislav (slavný bojovým rykem).

Ctibor (čestně bojující), Ctirad (ten, kdo má rád čest), Cyril (panáček), Čestmír (ten, kdo ctí mír).

Dalibor (vzdaluj boj), Dalimil (buď dále milý), Damian (pokořitel), Daniel (bůh je můj soudce), David (miláček), Denis (zasvěcený bohu vína), Dominik (pánův), Donald (vládce světa), Dorian (muž z Dorie), Dušan (ten, kdo má duši), Dylan (moře).

Edmond (mocný ochránce), Eduard (mocný strážce); Efraim (velice plodný), Eliáš, Elija (můj pán je bůh), Elisha (bůh je moje spása), Emanuel (bůh s námi), Erik (ctihodný vládce), Eugen (urozený), Ezechiel (bůh posílí), Ezra (boží pomoc).

Felix (štěstí), Ferdinand (idvaha míru), Filip (milovník koní), Florian (kvetoucí, rozkošný), František (Francouzek).

Gabriel (bůh je moje síla), Gilbert (známé přání), Gregor (bdělý, ostražitý).

Herbert (skvělé vojsko), Hugo (duchaplný), Hyacint (květina), Hynek (vládce domu).

Ignac, Ignatius (horlivý), Ira (bdělý, ostražitý), Ivan (dar boží), Ivo (tis), Izaiaš (boží spása, záchrana).

Jáchym, Jeremiáš (bohem vyvýšen), Jakub (ten, kdo drží za patu, druhorozený), Jan (bůh je milostivý)
Jaromír (slavící bujností), Jaroslav (slavící jaro), Jarolím, Jeronym (muž se svatým jménem)
Jindřich (vládce domu), Jiří (zemědělec), Joel (pán je bůh), Jonáš (holub), Jonatan (dar boží)
Jordan (stékající řeka), Josef (on (bůh) přidá), Jošua (Ježíš), Julian (pocházející z Juliů), Julius (božský), Juraj (hbitý, mrštný, obratný).

Kajetan (pocházející z Gaeta), Kamil (dokonalý), Karel (svobodný muž), Kaspar (strážce pokladů), Kevin (urozený, líbezný), Konrad (smělý rádce), Kristian (křesťan), Krištof (Kristonoš).

Laurent (vavřín), Leon (lev), Leon (lev), Leonard (silný, tvrdý jako lev), Leopold (pro lid statečný a smělý)
Leszek (lstivý), Lubomír (mírumilovný), Luboš, Lubor (milý, libý), Lucian (světlý), Luděk (jenž lidu přináší mír), Ludvík (slavný bojovník), Lukáš (pocházející z Lucanie).

Manfred (mírumilovný), Marcel (malý bojovník), Marek (bojovník), Marian (pocházející z rodu Mariů)
Martin (zasvěcený bohu Martovi), Matěj, Mattias, Matuš (dar boží), Maxim (největší)
Maxmilian (náležející ke šlechtickému rodu Maximilianů), Medard (mocný, silný, schopný)
Melichar (můj král je světlo), Merlin (mořská pevnost), Metoděj (způsob zkoumání, bádání)
Michal (kdo je jako bůh, podobný Bohu), Micheáš (kdo je jako Hospodin), Mikuláš (vítězství lidu), Milan (milý)
Miloš, Miloslav (milý, klidný), Miroslav (slavící mír), Mojmír (můj mír), Morgan (veliký, světlý, čistý).

Nathan (on dal), Natanael (dar boží), Nikola (vítězství lidu), Noah (Pokoj), Noel (narozený v den Kristova narození, dítě Vánoc), Norbert (slavný Seveřan.

Oldřich (vládce domu), Oliver (pěstitel oliv), Ondřej (mužný, statný, odvážný), Oskar (boží kopí, oštěp), Otto (štěstí, majetek), Otmar, Ottomar (majetkem, slavný).

Patrick (patricijský, vlast), Pavel (skromný, nepatrný), Prokop (průkopník, pohotový), Přemysl (kdo vše dobře promýšlí).

Quido (pocházející z lesa), Quentin (pátý).

Radek, Radovan (radující se, radost), Radim (ten, kdo má rád mír), Radoslav (slavící radost)
Raymond (moudrý rádce), Rostislav (ten, kdo rostí slávu), René (znovuzrozený, obrozený)
Richard (mocný, tvrdý, silný), Robert (slávou ozářený, skvělá pověst), Roderik, Rory (slavný vládce)
Rodan (rodný, zrozený), Roman (Říman), Romeo (poutník do Říma), Ronald (moudrý vládce), Reuben (pohleďte syn), Rudolf, Raoul (slavný vlk).

Saša (obránce mužů), Samuel (jméno boží), Saul (dotezovaný, vyžadovaný), Sebastian (obyvatel Sebasty), Silvester (pocházející z lesa), Slávek/oj (Slovánek), Slavomír (slavící mír), Stanislav (staniž se slavným), Svatopluk (silný v plucích; silný v dobru), Svatoslav (silou slavný).

Šimon, Simon (slyšící, naslouchající), Štěpán, Stefan (věncem korunovaný vítěz).

Tadeáš (chytrý, rozumný), Theodor (dar boží), Tibor (Tiburtinec), Timothy (uctívající boha), Tobias (bůh je dobrotivý), Tomislav (kdo trapí slávu).

Václav (více slavný), Valentin (zdravý, silný), Vavřínec (vavřín), Veleslav, Velen (velmi slavný), Viktor, Vítězslav (vítěz)
Viliam (ochranou je moje vůle), Vincent (vítězící), Vít (veselý), Vladan, Vladimir, Vladislav (vládce), Vlastimil (milý vlastí), Vlastislav (slavná vlastí) Vojtěch (těšitel voje), Xavier (nový dům), Zachary (bůh si vzpoměl), Zbyněk (posilující hněv), Zdeněk (vytvořil slávu), Zikmund (zlatý).

Waldemar (slavný, mocný vládce.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Avigail, Abigail (otcova radost); Adela, Adléta, Alice, Alis(c)ia (ušlechtilá bytost), Adina (smyslná, citlivá, jemná)
Agáta (dobrá, laskavá); Aglaia (zářivá, krásná); Aida [návštevnice, pomocnice (arabština), užitek, odměna (svahilština)]; Albina (bílá); Alexa (obránce); Aimée (milovaná); Alaia (radost); Alma (živitelka)
Aloisia (slavná bojovnice); Alžběta (bůh je moje přísaha); Amalia (pracovitá); Amélie (rivalka); Amanda (milovaná); Anastazia (zmrtvýchvstání); Anděla, Angelika (andělská); Agnes, Anežka (čistá, ctnost); Anna, Aneta, Annika, Anita (půvabná); Antonie (vynikající); Apolena (náležející bohu Apollonovi); Aranka (zlatá)
Areta (statečná, spravedlivá); Ariana, Ariadné (vážená, ctihodná); Ariel (lev boží); Astrid (krásná bohyně); Aurelia (zlatá), Aya (zázrak); Ava, Aisha (živá); Amaia (konec).

Babette (buď barbarka anebo bůh je moje přísaha); Barbora (barbarka); Beata, Beatrice, Božena (blažená); Bella (krásná); Běla, Bjela, Blanka, Bianca (bílá); Berenika (nositelka vítězství); Bertha (zářící, skvělá); Bibiana (plná života); Brenda (meč); Brigitta (mocná, silná, vysoká).

Carmen (píseň, zpěv); Cecilia (krátkozraká, slepá); Celestina (nebeská); Clara (čistá, jasná); Cassandra (mladíkova sestra); Claudie (náležející starořímskému rodu Claudiů); Cordula (srdíčko; dcera moře); Camilla (chrámová služebnice)
Daphne (vavřín); Dagmar, Danica (úsvit); Dalia (jiřina); Delila (něžná, jemná); Dana (soudkyně); Danaé
Daria, Darja (dobrodějka); Darina (dárek); Debora (včelka); Désirée (naděje); Dita (majetek); Dorota (dar boží)
Doubravka (pocházející z lesa); Drahomíra (komu je drahý mír); Drahomila (drahá a milá).

Edita (bohatý, šťastný boj); Edda (babička; vznešená); Elen (světlá);, Eleonora (bůh je moje světlo)
Eliana (můj pán je bůh); Elodie (majetek); Ema (pečovatelka); Emilia, Emilie (rivalka); Emmanuella (bůh s námi)
Enna (nazdobená; jádro; hladová); Erin (z Irska); Ester (hvězda); Etel (vznešená); Eulalia (blahořečící); Eva (živá); Evelin (radost).

Fatima (dětská radost); Fiona (víla); Freya (dáma, paní; též bohyně lásky, krásy a plodnosti).
Gaia (bohyně země); Gemma (drahokam); Gita (píseň); Gisela (mladá rostlina) Grace, Graciela (půvabná); Greta (perla).

Hana [blažená (arabština)]; Hannah (milovaná); Hedvika (vítězící v boji); Helena (světlá); Hermiona (zprávařka), Hnerietta (paní domu)

Chaja (živá); Charlotta (svobodný muž); Chloe (mladý výhonek).

Ida (žena); Ilona (světlá); Ingrid (jezdkyně boha Inga; krásný Ingwe); Irena, Irini (mír a láska); Iris (bohyně duhy); Ivana (dar boží), Isabel (bůh je moje přísaha), Isidora (dar Isidin).

Jana, Johana (milostivý dar boží); Jarmila (slavný bujností, slavící jaro); Jasmin (květina); Jasna (čistá, rázná)
Jenovefa (matka rodu, ploditelka života); Jenifer (bílý fantom); Jessika (bůh uzří); Jiřina, Jorja, Jorga (rolnice, zemědělec)
Jitka, Judith (židovka); Jolana (dívka; světlá); Jolanta (květ fialky); Josefina (on přidá); Justina (spravedlivá).

Kayla (mladé, vzdělané děvče), Kelila (vavřín); Karin, Katarína/řina (čistá); Karla (svobohdný muž)
Karmel (zahrada, vinohrad); Kaja, Kaya [poskytující místo k odpočinku (japonština); ryzí nebo Země (starořečtina); odezva, odraz (estonština)]; Kaia (malá, ale moudrá v jazyce Hopi)
Kimberly (vládkyně); Kyra (paní domu); Kelemntina (vlídná); Klea (pýcha); Konstance (pevnost, stálost)
Korinna (dívka); Kordelia (srdíčko); Kornelia (roh); Květa (květina).

Lada (bohyně lásky, krásy a manželství); Leila, Layla (tmavá, černá); Larisa, Lara (líbezná); Laura (vavřín)
Lea (gazela); Leda (žena); Liana (božská); Libuše (milovaná); Ludmila, Lída (lidu milá); Lilian (lilie)
Lila (hra, zábava; noc); Lilith (noční; první žena Adama); Linda (krásná); Liv (živá); Livia (pocházející z rodu Liviů)
Ljuba (láska); Louisa (slavná bojovnice); Lydia (pocházející z Lydie)

Magdalena (z Magdaly); Mahulena/liena (české jméno); Malvina (přítelkyně prva); Maya, Maja (iluze)
Marie, Marion, Miriam, Marika (milovaná bohem); Margit, Margot, Markéta (perla); Marina (námořník, plavec)
Matilda (mocná bojovnice); Medea (kněžka); Melanie (černá, tmavá); Melissa, Melita (včelka); Milada (mladá)
Miluše, Milena (milovaná); Minnie; Mirabel (zázrák); Miranda (obdivuhodná); Mona/ika (urozená paní).

Nadja (naděje); Nevena (měsíček); Níké (bohyně vítěsztví); Naila (dosažitelka); Niobé; Noemi, Naomi (radost); Nonna (deváté dítě).

Odetta (štěstí, majetek); Ophelia (pomoc v nouzi).

Paloma (holub); Pamela (úůná zpěvu); Patricie (vlast); Penelope (nit, vřeteno).

Radana, Radmila (radost); Rachel (ovečka); Rhea (matka bohů); Rebeka (jalovice); Regina (královna)
Renata, René (znovuzrozená); Rita (perla); Robyn (skvělá pověst); Roxana (světlá); Rosalie, Rosita (růže); ruth (přítelkyně).

Sabrina (nymfa); Salome (mír); Sáráh (kněžna); Saskia (žena ze Saska); Selena (bohyně měsíce); Slávka (Slovanka); Sylvie, Silvia (z lesa); Sonja, Sonia (zlatá); Stella (hvězda); Svatava (silná); Světlana.
2. aug 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
motejlka (36 r.)
Registrovala sa 29. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 58 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Buštěhrad, okres Kladno.
  • Svadba bola 22. mája 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
motejlka (36 r.)
Registrovala sa 29. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 58 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Buštěhrad, okres Kladno.
    Česká republika
 My ještě nevíme co to bude,tak máme Filipa a Vendulku. emoticon
3. aug 2010 o 08:25  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Motejlka, si můžeš ode mne vybrat.
3. aug 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
motejlka (36 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
motejlka (36 r.)
    Česká republika
 Už máme jasno i bez nápovědy,děkujeme emoticon
4. aug 2010 o 07:53  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
auduka
Registrovala sa 25. septembra 2009 na beremese.cz. Pridala 126 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 10. júla 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
auduka
Registrovala sa 25. septembra 2009 na beremese.cz. Pridala 126 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 10. júla 2010
    Česká republika
 ahoj holky,
mě se líbí Lucie nebo Barbora a pro kluka Ondřej, ale domluva je taková, že pro kluka vybírám jméno já a pro holčičku manžel, takže to asi spíš bude Natálka nebo Anita...
Ale to je hudba budoucnosti, já zatím mimi nechci emoticon
4. aug 2010 o 12:32  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jachin
Registrovala sa 30. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3988 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
jachin
Registrovala sa 30. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3988 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Anita je pekné meno emoticon
4. aug 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
Registrovala sa 20. decembra 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 3877 príspevkov. Má 48 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
Registrovala sa 20. decembra 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 3877 príspevkov. Má 48 priateľov.
 Anita je zajímavé emoticon
25. aug 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
Registrovala sa 25. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 696 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
Registrovala sa 25. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 696 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Karviná.
 Viktor mi padl do oka ze Sashiného seznamu. A jméno Elenka pro holčičku je moje tužba emoticon
25. aug 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
Registrovala sa 29. marca 2010 na beremese.cz. Pridala 2820 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Okres Kutná Hora.
  • Svadba bola 11. septembra 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
Registrovala sa 29. marca 2010 na beremese.cz. Pridala 2820 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Okres Kutná Hora.
    Česká republika
 holky já už mám jméno pro holčičku jestli jednou nějakou budu mít emoticon moc se mi líbí Karolína a chlapeček bude asi po budoucím manželovi Martin emoticon
25. aug 2010 o 19:40  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
Registrovala sa 22. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1767 príspevkov.
  • Svadba bola 29. januára 2011
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
 Ahojte...takže my sme pre naše aprílovčiatko vybrali Sara Zoe alebo Tobias Filip emoticon emoticon
25. aug 2010 o 19:42  •  Svadba bola v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
 lulu756: jo dvě jména jsou v módě.. hezký
25. aug 2010 o 19:47  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
 Spetra...dakujeme..hej ale je to aj taký kompromis emoticon emoticon
25. aug 2010 o 19:50  •  Svadba bola v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
 lulu756: kompromis? máš manžela cizince? protože ty jména zní trošku exoticky...
25. aug 2010 o 19:52  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
 No ja som chcela Zoe a Tobiasa a on zase Filipka a Saru emoticon emoticon
Nie neni cudzinec emoticon
25. aug 2010 o 19:54  •  Svadba bola v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
 tak to jo emoticon to je opravdu hezkej kompromis emoticon
25. aug 2010 o 19:55  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
 emoticon No tak spolu sme dokombinovali emoticon emoticon
25. aug 2010 o 19:56  •  Svadba bola v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
 zajímavé že se to k sobě hodí i když jste to takhle kompromisně spojili... Sara Zoe a Tobias Filip fúúú to zní tak vzněšeně emoticon
25. aug 2010 o 19:58  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucuschka
Registrovala sa 17. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 30 príspevkov a 2 albumy. Má 15 priateľov. Rousínov, okres Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
lucuschka
Registrovala sa 17. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 30 príspevkov a 2 albumy. Má 15 priateľov. Rousínov, okres Vyškov.
 já bych chtěla jména Sofie a Jindřich, popř Magdalena
25. aug 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
 Spetra...mali sme aj iné kombinácie emoticon emoticon
25. aug 2010 o 20:00  •  Svadba bola v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
 lulu: a ve kterým jsi měsíci? emoticon
25. aug 2010 o 20:02  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
 No v 8tt (2 mesiac) čerstvá tehulka ale ideme nejako do predu keď už máme aj mená emoticon emoticon
25. aug 2010 o 20:04  •  Svadba bola v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
 lulu: tak to gratulujem... ty si z Trnavy? Tam som chodila na výšku... prepáč ja píšem už vačšinou česky zo zvyku...
25. aug 2010 o 20:11  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
 Spetra..dakujem emoticon Áno? no aký je ten sver malý emoticon Máš priatela z ČIech? Ale pozerám že ty čoskoro máš svadbu emoticon emoticon
25. aug 2010 o 20:17  •  Svadba bola v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
    Česká republika
 lulu: áno priateľ je z čiech.. a svadbu máme za 2 týždne.. uf uf.. a vy máte termín v januári? To budeš mať už dosť veľké bruško nie? aj moja sestra sa vydávala a keď čakala Silvinku a bola asi v 4. mesiaci.. ale tancovala akoby vobec nebola tehotná.. emoticon
25. aug 2010 o 20:25  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambulik
Registrovala sa 3. augusta 2005 na beremese.cz. Pridala 227 príspevkov. Má 325 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
bambulik
Registrovala sa 3. augusta 2005 na beremese.cz. Pridala 227 príspevkov. Má 325 priateľov. Okres Praha.
 my máme Kateřinu, celej život jsem jí chtěla a přítel to odsouhlasil, moc se mu to líbí takyemoticon
a na druhou holčičkou chtěl původně Barboru, ale to jsme vypustili, druhou dceru bych pojmenovala zase Kateřina, prostě pro mě není žádné jiné nej, ale vede Nela u přítele, mě se líbí taky Nela, Ema a Martinaemoticon ale bude to Nela dle něj a u kluka to bude boj mezi - Jan, Marek, Radimemoticon
25. aug 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambulik
fotoportrét
fotoportrét
bambulik
 a z těch netradiční miluju jméno Zara, Rita, Lea a Liaemoticon
25. aug 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
fotoportrét
fotoportrét
lulu756
1
 Bambulik..môj priteľ je Radim emoticon
Spetra..super tešíš sa? No hej bude už veľké emoticon
25. aug 2010 o 20:45  •  Svadba bola v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš