Menu Forum

Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

(sk & cz)
9. jún 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
beta007
Registrovala sa 24. októbra 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 30 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
beta007
Registrovala sa 24. októbra 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 30 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 a taky jsem si myslela, že Madlenka je magdalena... to jsem dnes zase zmoudřela emoticon
17. júl 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sydnuska
6
Registrovala sa 29. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1937 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
sydnuska
6
Registrovala sa 29. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1937 príspevkov.
 co hovorite na meno Antonio?
17. júl 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veli
Registrovala sa 8. februára 2010 na beremese.cz. Pridala 783 príspevkov. Má 12 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
veli
Registrovala sa 8. februára 2010 na beremese.cz. Pridala 783 príspevkov. Má 12 priateľov.
 Ahoj holky, chodím si vás číst, zatím to na rodinu nevypadá, ale kdyby to přišlo, přivítali bychom to s radostí emoticon Zatím jen vášnivě diskutujeme. Já bych moc chtěla Jonáše, ale manžel není nadšený. Obecně jsem si všimla, že chlapům se to jméno nelíbí. I přesto doufám, že ho prosadím, zatím mám čas emoticon On by chtěl Kristiána nebo Maxmiliána, rád by i dvě jména. No, myslím, že dá fušku shodnout se i na jednom emoticon Pro holčičku nějak nemůžeme vybrat. Líbí se mi Ema, ale je jich moc, nebo Klárka, ale těch je taky hodně, Adélka se mi taky moc líbí, ale pořád to nějak není ono... Prostě nedostatek hezkých holčičích jmen! Nechtěla bych nějaké super neobvyklé jméno, ale zas nechci Vojtíška nebo Kubíčka, protože kdybych seděla jen se svými kamarádkami a jejich ratolestmi a zavolala bych na něj, přišlo by minimálně pět dětí emoticon
17. júl 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majdula (42 r.)
Registrovala sa 26. februára 2006 na beremese.cz. Pridala 212 príspevkov a 3 albumy. Má 18 priateľov. Okres Brno.
  • Svadba bola 1. júla 2006
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
majdula (42 r.)
Registrovala sa 26. februára 2006 na beremese.cz. Pridala 212 príspevkov a 3 albumy. Má 18 priateľov. Okres Brno.
    Česká republika
 Ja jsem byla od malicka Madlenka a jmenuju se Magdalena, tak nevim, u Marie jsem tuhle zdrobnelinu nikdy neslysela emoticon
17. júl 2010 o 23:03  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marketnieuw
Registrovala sa 19. októbra 2009 na beremese.cz. Pridala 394 príspevkov. Má 42 priateľov. Belgicko.
fotoportrét
fotoportrét
marketnieuw
Registrovala sa 19. októbra 2009 na beremese.cz. Pridala 394 príspevkov. Má 42 priateľov. Belgicko.
 trdielko:
tak to se mi snad zda emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
taky chci (teda az se zadari) Emmu Liliane !!!!!
Emmu jsem chtela odjakziva (skoda jen ze jich je ted tolik) a Liliane je jmeno moji tchyne (a budouci kmotry)
17. júl 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
Registrovala sa 2. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 496 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Magdalena je většinou Majdalenka emoticon
18. júl 2010 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Pro Veli: Co takhle dát dvě jména ať jste spokojený oba... emoticon
Jonáš Maxmilian
Jonáš Max
Jonáš Maxim
Jonáš Kristian
Max Jonáš
Maxim Jonáš

Návrhy na dívčí jména:
Agnes, Danica, Alžběta, Růžena, Ester, Valérie, Alexa, Beata, Lilian, Marion, Claudie, Jolanta, Justina, Nina, Patricie, Sylvie, Stella, Charlotta, Amélie, Amelia, Iva, Dorota, Jitka, Sonja, Wanda, Antonie, Josefina, Viola, Karin, Isabel, Lada, Erika, Darina, Romana, Ludmila, Edita, Evelin, Jessika, Viera, Emilia, Emilie, Jasmin, Radana, Radmila, René, Adina, Robyn, Anastazia, Žofia, Matilda, Tamara, Marika, Rebeka, Jarmila, Miriam, Zdenka, Miroslava, Apolena, Ilona, Martha, Anděla, Angelika, Hedvika, Samuela, Tatiana, Dagmar, Františka, Melissa, Melita, Bianca, Bjela, Henrietta, Jorja, Jiřina, Noemi, Naomi, Dita, Melanie, Vivien(ne), Zoe, Libuše, Darja, Zlata, Gita, Milada, Božena, Miluše, Rachel, Lara, Zita, Louisa, Maja, Vlasta, Světlana, Zora, Nadja, Theodora, Bibiana, Thea, Ingrid, Doubravka, Květa, Milena, Sabrina, Wilma, Timea, Abigail, Babette, Eliana, Greta, Hemiona, Ida, Madlen, Kyra, Leyla, Lola, Marina, Mína, Saša, Zina, Amanda, Cecilia, Ivona, Kim, Liana, Lydia, Tara, Eleonora, Euniké, Gisela, Loretta, Margit, Margot, Olivia, Regina, Ruth, Salma, Sharon, Zara, Zdislava, Ariana, Bohumila, Brigitta, Debora, Drahomíra, Irma, Malvina, Medea, Rianna, Rita, Ronja, Adléta, Aurelia, Celestina, Chloe, Jenovefa, Klementina, Korinna, Kordelia, Kordula, Kornelia, Nerys, Freya, Melinda, Miranda, Saskia, Odetta, Heidi, Livia,
Konstance - Kony, Konstantina, Tina
Anděla - Andělka, Andy
Rosalie - Rose, Rosa Rozarka
Rachel - Chely, Chelinka, Rachelka
Lada - Laďka, Laděnka
Vesna - Vesninka
Růžena - Růže, Růženka
Františka - Franny, Fran, Fanny, Iška
Antonie - Toni, Tonia, Anty
Emilia - Emily, Mia, Lia
Dorota - Dorotka, Dor(k)a, Doris
Anastazia - Stázka, Stáza, Stázinka
Josefina - Josefinka, Sefi, Finn, Finetta
Matilda - Matty, Tilda, Tilly, Matil
Jenovefa - Jeny, Jenovefka, Jena
Henrietta - Hetty, Henri, Herriet, Etta
Klementina - Klemy, Klementinka, Tina
Kordelia - Kora, Kori, Kordulka, Delia
Kazi - Kazinka
Livia - Liv, Livy (5. pád Oslovujeme, voláme)
Kleopatra - Kleo, Klea, Pat, Kleuška
Klotilda - Klo, Tilda, Tilly, Klotild
Květa - Květuška, Kvietka
Apolena - Polly, Apolenka, Lena
Libuše - Líba, Libby
Liběna - Líba, Libby, Liběnka
Ludmila - Lída, Lidka, Liduška
Lilith - Lil, Lila, Litha
Mahulena - Malena, Malin, Lena
Mahuliena - Mahul, Liena
Eleonora - Elen, Leonora, Nora, Lori
Elektra - Eli, Elek, Lektra, Ela
Benedikta - Beny, Beno, Nedý
Božena - Boža, Boďa, Boženka
Charlotta - Charla, Lotta, Lottka
Louisa - Lola, Lou, Louisinka
Aloisia - Lola, Al, Ally, Lois
Willhelmina
18. júl 2010 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majdula (42 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
majdula (42 r.)
    Česká republika
 Sasha tak fajn, musim rict rodicum, ze se s mym oslovenim uz petatricet let pletou emoticon
18. júl 2010 o 07:20  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veli
fotoportrét
fotoportrét
veli
 sasha: díky! Manžel by rád dvě jména, já moc ne, protože to druhé bychom stejně nepoužívali. On chtěl Kryštofa Maxmiliána, ale pokud by měl vybrat jen jedno, dere se za Kristiána. Já chci prostě Jonáše emoticon Ty holčičky, to je s námi špatné. Nic není ono...příjemné je pro mě Ema, Klára, Klaudie, Adélka, poslední dobou Evelína, Justýna, manželovi se líbí Viktorie, jinak je u nás obou favoritem Elizabeta, ale asi nebude, nic není to "naše". Máme německé, ale počeštělé příjmení. Jak já "závidím" těm, co mají vyloženě cizí příjmení a mohou si dovolit dát úplně nezvyklé jméno, ta se mi docela líbí-Kaia např. Ale u náš mi to nějak nezní a nedala bych ho, ale jinak je krásné. Přitom tu holčičku bychom tááák brali emoticon, asi bude Jonáš emoticon
18. júl 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misulenka9 (33 r.)
Registrovala sa 3. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 8 príspevkov a 3 albumy. Má 20 priateľov. Okres Svitavy.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
misulenka9 (33 r.)
Registrovala sa 3. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 8 príspevkov a 3 albumy. Má 20 priateľov. Okres Svitavy.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    Česká republika
 Ahojky, řešíte tady jména...
VELI- mám 5 měsíční dceru a pořád jsem se nemohla rozhodnout jestli jedno či dvě jména. Nakonec jsou dvě a to po mé a přítelovo prababičkách ZUZANA ANNA malé říkám Zuzanička emoticon Po svatbě si plánujeme druhé dítko, ale to už jsme v koncích a nevím jestli bych šla opět do dvou jmen a u chlaúečka...no to asi bude Pavlík po tatínkovi popř. Daniel, který byl napsaný při prvním těhu...
Každopádně, všechna jména jsou krásná pokud se říkají s láskou ... emoticon
18. júl 2010 o 12:41  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veli
fotoportrét
fotoportrét
veli
 mně jich pár líbí, ale nic není takové, abych si řekla: jo, to je pro nás, asi jsem náročná emoticon Manžel je ochoten jít na "dohodu", pokud budou dvě jména, samozřejmě jedině Jonáš Kristián. Tak si možná "plácnem" emoticon No co, kluk to v rodném listě snese, ani o tom nemusí vědět, když nebude chtít emoticon. Jinak tajně doufám, že nakonec manžel vyměkne emoticon, ale zrovna v tomhle je dost neoblomný. Zuzanka je moc hezká, kamarádka má a je to fakt roztomilé jméno a neumím si představit nesympatickou Zuzanu. Anna se moc líbí mé mamce.
18. júl 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
halkaadamova
Registrovala sa 29. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 8 príspevkov a 1 album. Okres Zlín.
  • Svadba bola 29. novembra 1999
fotoportrét
fotoportrét
halkaadamova
Registrovala sa 29. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 8 príspevkov a 1 album. Okres Zlín.
 veli: mám doma Jonáše(9) i Maxmiliána(4) jedem za 18 a druhý bez dvou za 20, ale jsou to moje zlatíčka emoticon . Pro holčičky jsme měli Anna Marie (to bylo po babičkách) a po druhé Ráchel (prababička byla židovka tak jsem chtěla něco židovského).
18. júl 2010 o 20:30  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexa5
Registrovala sa 15. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov.
  • Svadba bola 11. septembra 2010
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
alexa5
Registrovala sa 15. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov.
  • Svadba bola 11. septembra 2010
    okres Bratislava
 My planujeme babatko hned po svadbe /11.09.2010/, pre chlapceka sa nam paci Jakub, Tadeas a pre dievcatko Bara alebo Terezka. Len neviem ci by nam meno Bara zapisali, alebo bude musiet byt Barbora... tak uvidime co sa podari emoticon
18. júl 2010 o 21:07  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenia_
Registrovala sa 26. februára 2008 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Okres Karviná.
  • Svadba bola 5. septembra 2009
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lenia_
Registrovala sa 26. februára 2008 na beremese.cz. Pridala 1 príspevok. Okres Karviná.
  • Svadba bola 5. septembra 2009
    Česká republika
 My máme doma pětitýdenního Mikuláše, pro holčičku jsme měli vybráno jméno Nina
18. júl 2010 o 21:19  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veli
fotoportrét
fotoportrét
veli
 halka: to je super, to musím říct manželovi emoticon Já nakonec zkousnu asi to dvojjméno, hlavně aby byl ten Jonáš. K němu by mi pasovala ta Justýna, ale to se ještě určitě změní.
18. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veli
fotoportrét
fotoportrét
veli
 no emoticon skousnu, asi bych si měla zopakovat základku emoticon
18. júl 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majdula (42 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
majdula (42 r.)
    Česká republika
 Alexa, kamoska kamosky emoticon ma prave malickou Báru a nebyl pry problem s tim ji zapsat...
ale uz ted jsou spis problemy a nedorozumeni, jelikoz kazdy (na urade, u doktora) automaticky predpoklada, ze je to Barbora...
18. júl 2010 o 21:57  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
halkaadamova
fotoportrét
fotoportrét
halkaadamova
 veli. Jonáš prošel úplně v pohodě, jednou jsme přišli z práce a oba jsme řekli" co třeba Jonáš" emoticon s Majdou to bylo složitější, chtěla jsem Maxe, ale protože máme celkem krátké příjmení zvolili jsme Maxmiliána. Babičky to nemohly rozdýchat, prý je to jméno jako pro psa a že místo kočárku můžeme miminko vozit v boudě emoticon , naštěstí si zvykly. I na hřišti je to výhoda když zavolám moc Maxů a Jonášů tam není. Horší je to ve škole, tam si tě všichni pamatují, znám to sama našim stačilo přijít na třídní schůzky a říct "co Halka" všichni věděli o koho jde emoticon
18. júl 2010 o 22:06  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
Registrovala sa 9. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1237 príspevkov a 1 album. Má 109 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
Registrovala sa 9. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1237 príspevkov a 1 album. Má 109 priateľov.
 marketnieuw je to prekrasne meno a ked niekam ideme ci uz k lekarke a poviem Emma Lillian kazdy sa otoci pretoze tato kombinacia nie je este taka opocuvana no doma sme si zvykli a volame ju aj tak Emmuška emoticon nechcem aby ju muz volal Emma a ja Lillian to by bola mimo ked bdue starsia a bude chapat ze ma 2 mena mozno jej obcas povieme Liluška emoticonemoticon
ked budete tehotne lekar vas vam da tehu knizku a kalendarik mien podla abecedy (neviem ako v ČR) a tam sa da vybrat ale su tam len slovenske mena ktore su v kalendari aj preto sme dlho nic nevybrali ... no ekd si date do googla v anglictine girlnames tak vam vyhodi miliony mien dievcenskych a nemate ani sancu to za cele tehu pozriet tolko ich je emoticon emoticon mne osobne sa take rydzo slovenske mena vobec nepacia ako Ruzenka,Bozenka,Magdalena,Irma ani Terezka sa mi nepaci ...mne sa skor pacia modernejsie mena ako Laura,Lea,Lívia,Sára,Vanessa,Viktoria,Patrícia,Nina,Alexandra ale nepaci sa mi ked ju volaju Saša takze u nas to meno padlo ...
je to vec vkusu samozrejme ...
19. júl 2010 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jachin
Registrovala sa 30. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3988 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
jachin
Registrovala sa 30. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3988 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Ruženka je pekné meno emoticon na výške som mala spolužiačku Ruženku, mala dlhé blond vlnité vlasy, presne ako princezná z rozprávky emoticon jej sa to meno hodilo.. emoticon
19. júl 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubbles
1
Registrovala sa 21. februára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Má 11 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
bubbles
1
Registrovala sa 21. februára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Má 11 priateľov.
 ja mám dosť netypické meno - Judita, mala som sa volať Alžbetka, ale už ich bolo v rodine dosť, takže niečo podobné: Betka - Judka, pre dievča sa mi páči Andrea (kvôli koncovke -ea, no Lea sa mi nepáčí, radšej niečo dlhšie), z Gilmoriek Lorelay, chlapčenské Metod, nemám problém dať po snúbencovi - Ľubomír, aj keď aj jeho otec sa tak volá, ale lepšie sme nenašli a v okolí nie je takmer žiadny Ľ. a určite sa mi nepáčia také dedinské Anče, Zuzy, Márie, Jožovia a Štefanovia emoticon
19. júl 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marketnieuw
fotoportrét
fotoportrét
marketnieuw
 trdielko: my zijeme v Belgii a tady si muzes nechat zapsat temer cokoliv. ALE jak jsem prave zjistila (http://statbel.fgov.be/nl/statistieken/cijfers/bevolking/andere/namen/voor/index.jsp) tak Emma je v Belgii nejoblibenejsi jmeno uz od roku 2003.... tak nevim nevim emoticon.
19. júl 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marketat
Registrovala sa 27. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 144 príspevkov a 2 albumy. Okres Kladno.
  • Svadba bola 4. septembra 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
marketat
Registrovala sa 27. júla 2009 na beremese.cz. Pridala 144 príspevkov a 2 albumy. Okres Kladno.
  • Svadba bola 4. septembra 2010
    Česká republika
 Ahoj, tak já přidávám taky jedno netradiční jméno - HÁTA. Máme jí v rodině a mně se to jméno moc líbí, říkáme jí Hátko, Hátulko... žádnou jinou neznám, takže originál. Pochází to prý ze jména Agáta, které se dřív psalo Agháta.
19. júl 2010 o 09:23  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veli
fotoportrét
fotoportrét
veli
 market, koukám že ve Vlanderen asi, pokud ti to nevadí, mohla bys mi písnout do ip, kde konkrétně. Čistě ze zvědavosti, tím to končí emoticon Moc lidí jsem tam neznala, a Emmu teda ani jednu. Dost časté bylo Anne, Hanne, Sonja, co si tak pamatuju.
19. júl 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anka6
Registrovala sa 2. júla 2010 na beremese.cz. Pridala 2289 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
anka6
Registrovala sa 2. júla 2010 na beremese.cz. Pridala 2289 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 halka adamova,tak já jsem křtěná kateřina anna a sestra jana marie a taky to máme po babičkách.babička si přála jelikož chodila do kostela který se jmenoval kostel svaté kateřiny tak proto a anna je po ní.takže tak to bylo u mě ze jmeném emoticon
19. júl 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
halkaadamova
fotoportrét
fotoportrét
halkaadamova
 anka6: mám ještě sestru a protože jsme holky jména vybíral tatínek, obě jsme se narodily v březnu, vánoce jsou v prosinci a aby sme to měly rovnoměrně rozdělené, kvůli dárkům, svátek máme na podzim Radka v září, já v říjnu emoticon emoticon To neobvyklé jméno je jenom bonus. Dnes ho mám jako obchodní značku emoticon
19. júl 2010 o 21:59  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
 marketnieuw aj na slovenskych nejakych strankach bolo minuly rok zverejnene ake oblebene-prva 10 mien vo svete ale kazdy stat a meno Emma sa objavilo v kazdom jednom state a vacsinou v europe viedlo v priecke prvej 5 emoticon emoticon
ale napriklad tu kde byvame my v Leviciach sa za rok 2009 narodili 4 emmy a to je malo lebo je tu skol aspon 6 emoticon mne sa pacia jednoduche mena kde nie je R lebo pri nasom priezvisku by sa malej take meno nehodilo aj preto sme dali prec Alexandru,Saru,Lauru ... nasa mala dostala ku krstinam taky moj prvy album kde sa lepia fotky pise sa odtlacky rucicky,nozicky,nase fotky a jet am aj ze ake mena sa pacili mojim rodicom mame zapisane 4 riadky a nasla som tam aj tieto mena : Mia,Sophie,Grace,Emily,Caroline,Hannah,Amelia,Megan,Chloe,Charlotte,Olivia,Abigail,Rose ... ja vravim nam sa pacia taketo mena zahranicne ... ja si fakt neviem predstavit ze by sa volala Katarinka,Bozenka,Irma ... mne sa praveze slovenske mena pacia ale chlapcenske ako Timotej,Matej,David,Daniel,Tomas,MArek ... ale aj tak som vporodnici nahlasovala Thobias keby to bol chlapec lebo drahy velmi chcel toto meno pre chlapca emoticon mojim oblubenym menom je Timotej a Viktor emoticon namiesto mena Anton slovenskeho by som dala zahranicne Tony emoticon moja mamina vravi ze kazde meno je krasne ked sa pekne povie a ma pravdu ... moja sestra je Maria ale odjakziva ju volame Maruska emoticon
20. júl 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
candyfloss
4
Registrovala sa 8. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 260 príspevkov. Má 7 priateľov. Veľká Británia.
fotoportrét
fotoportrét
candyfloss
4
Registrovala sa 8. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 260 príspevkov. Má 7 priateľov. Veľká Británia.
 trdielko- Tony je nas slovensky Tono; Anton = Anthony emoticon to uz znie menej 'cool', vsak?

Karolina je krasne meno- v akejkolvek podobe, teda aj Caroline; to iste Emily- Emilia, Hannah- Hana; preco preferujes zahranicne ekvivalenty? nechcem vobec rypat, len ma to zaujima.

A tvoja mamina ma pravdu o menach.

Ako by ste vyslovovali meno Thobias? podobu TH som este nevidela.

- my v tom zatial mame chaos, tolko krasnych mien, tazko vybrat, a stale to menime- nastastie to este nesuri...
20. júl 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka06
Registrovala sa 8. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 966 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 9. októbra 2010
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lucka06
Registrovala sa 8. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 966 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 9. októbra 2010
    okres Spišská Nová Ves
 len treba prihliadať aj k priezvisku. lebo to môže znieť totálne o ničom a to decko sa potom bude iba hanbiť aj ked bude mať perfektné krstné meno emoticon
20. júl 2010 o 13:10  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marketnieuw
fotoportrét
fotoportrét
marketnieuw
 tak mne se teda Tony libi moc emoticon emoticon emoticon emoticon
je to jmeno meho manzela, tak aby jeste ne. Ale vsude se ho ptaji, jaka je oficialni verze - Anthony, Antonio etc. A pritom oficialni verze je Tony ... Tak to jen poznamka z praktickeho hlediska, ze na tuhle kratkou verzi nejsou lidi zvykli ani v zahranici emoticon emoticon
20. júl 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš