Menu Forum

Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

(sk & cz)
9. jún 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
 tak k údivu všem moje teta porodila miminko a nedala si říct původně se dítě mělo jmenovat Frederick (měl mít německé příjmení) anebo chtěla holčičku Sofii. No nakonec to dopadlo tak, že příjmení je typicky české (sloveso) a jméno je Sebastian. Což teda zní docela divně. Navíc pokud bude tedy k němu holčička tak prý bude tedy Sofinka...to budeemoticon

jinak mě se moc líbí na kluka: tomáš, (nemůžu, je to přítel i brácha), lukáš, david, matyáš (nebo matěj)
a na holčičku - Klárka, Nikolka, a přítel propaguje Karolínu...mě se moc líbí Vanesa, ale k příjmení to nejde..tak nechci být za exota..
11. feb 2010 o 09:25  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jachin
Registrovala sa 30. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3988 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
jachin
Registrovala sa 30. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3988 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Sebastián je pekné meno..
A s tými Sofiami sa akoby vrece roztrhlo..spolužiačka má dcéru Sofiu, priezvisko Gazdová..to mi k sebe nepasuje.a susede sa tiež narodila Sofia, súrodencov má Denisu a Lukáša..
11. feb 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 sofie je nyní hodně populární no..ale je to jako vždy když je něco nového..loni byli vanesky a tak..
každý rok má něcoemoticon

co mne docela mrzí, mě se osobně moje jméno tak nelíbí, ale nemyslím, že je úplně špatné. ale skoro nikoho toho jména neznám, a ani se s ním nějak moc nepotkávám. a už vůbec ne u malých děti:(
11. feb 2010 o 13:09  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
Registrovala sa 20. decembra 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 3877 príspevkov. Má 48 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
Registrovala sa 20. decembra 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 3877 príspevkov. Má 48 priateľov.
 jachin: Patrik je nádherné emoticon Frederik se mi nelíbí.

Sebastina je taky nádherné jméno emoticon

ivetulka: Mně se taky líbí Tomáš, ale je to manžel a nechceme, aby se jména v rodině opakovala.

Souhlasím, v každém období je jiná vlna jmen emoticon Jednou to jsou Sofie, jindy Adamové, jindy Jakubové, jindy Antonínové, jindy Jiříčkové, atd....
14. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andreasek82
Registrovala sa 3. marca 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 75 príspevkov a 1 album. Má 21 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
andreasek82
Registrovala sa 3. marca 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 75 príspevkov a 1 album. Má 21 priateľov. Okres Praha.
 ahojky, my mame sedmimesicni dcerku sabinku emoticon na jinem jmene jsme se shodnout nemohli, tohle bylo jasne emoticon
14. feb 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 nunacek: v tom máš pravdu, pamatuju jak hodně byli v modě jessicy, a natálky, prostě když byl divoký andělemoticon

andreasek82: sabinka, taky hezké a ne tak časté jméno.

já si přeju lukáška (na tom sme se shodli) a pak bud klárku, nikolku (přítel chce karolínu, ale nemá dle mého moc variant - kája, karol, karolínka....a dál?)
15. feb 2010 o 10:11  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
 andreasek82: Sabina je moje neteř. Je to hezké jméno. Jen se mi nelíbí oslovení "Sábo, Sába" emoticon

ivetulka: Nikol je druhá moje neteř emoticon Je to pěkné jméno, ale ve tvaru ženském, čili Nikol. Ve tvaru mužském Nikola, co se často dává i holkám, se mi to nelíbí. Klára není můj vkus. A Lukášů mám ve svém okolí stráááááááášně moc, takže už se mi to jméno trochu zprotivilo emoticon Karolína je hezké a přijde mi, že právě má variant hodně - Karolína, Kája, Karolča, Kajka, Karol, Karla, Kájina, Karolínka.
15. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blanches
Registrovala sa 5. júla 2007 na beremese.cz. Pridala 346 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
blanches
Registrovala sa 5. júla 2007 na beremese.cz. Pridala 346 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Praha.
 My se pořád dohadovali, tak já si vybrala jméno pro holčičku a manžel zas pro kluka a je to emoticon Honzík a Adélka. Manžel se jmenuje Petr, to jméno se mi moc líbí, ale nechtěla jsem, aby se mrňousek jmenoval stejně po tátovi.
15. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 nunacek: tak právě v mém okolí moc lidí není a když tak to je lucka, katka,petra, tomáš, josefemoticon
přítel by chtěl po mamce lýdie, ale mě se právě vybaví ty vložky:_(
adélka je také hezké...
nikol se mi líbí, ale radši mám tu variantu nikola (že je to česky) a u kluka to nesnáším..právě před časem frčelo hrozne Nikol, Nicole, Nicol, Nicoleta, a tak..
15. feb 2010 o 15:13  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
 ivetulka: Lýdie - souhlasím - okamžitě se mi vybaví vložky emoticon
15. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
Registrovala sa 8. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 2261 príspevkov a 3 albumy. Má 13 priateľov. Praha/Liberec.
  • Svadba bola 5. septembra 2009
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
Registrovala sa 8. marca 2009 na beremese.cz. Pridala 2261 príspevkov a 3 albumy. Má 13 priateľov. Praha/Liberec.
  • Svadba bola 5. septembra 2009
    Česká republika
 včera jsem se nasmála, když jsme vymýšleli jméno pro kluka.....nemohli jsme nic najít, tak jsme jeli podle abecedy, vymýšleli jsme i různé hlouposti, z filmů a tak....došli jsme k "s"....a z manžel vypadlo Sandokan......myslím,ž e v určité době to mohlo být docela populární jméno emoticon a kor s vyloženě českým příjmením....Sandokan Čech emoticon
15. feb 2010 o 20:57  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 acimedaca: jéje sandokan emoticon tak to je ternoemoticon já celkově nemůžu z toho postoje českých nevim koho jak určují jména v kalendáři...proč to neobmění ty stará jména která se nepoužívají..
chjo..idiotii no:( ale vanesa tam kupodivu už je (spolu s janou)

já nemůžu z těch jmen : servác, pankrác (vybaví se mi doktor z horemoticon, bonifác, a takové...ježiši..hrůza..
ted trochu odbočím včera u mne byl p. Pelech...no smála jsem se jak spadlá z višněemoticon
16. feb 2010 o 08:29  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
 acimedaca: Sandokan Čech, tak to by nemělo chybu emoticon emoticon emoticon emoticon

ivetulka: Taky mi vadí, že v kalendáři jsou jména, která snad x let už nikdo ani jednou nepoužil emoticon A ty, co se teď dávají hodně, tam nejsou. V kalendáři, co mám na stole, není ani ta Vanesa, ani třeba Sebastian, Mia, Sofie,...
16. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jachin
fotoportrét
fotoportrét
jachin
 ivetulka..a čo takto Lívia? podobné ako Lýdia, len sa mi zdá krajšie a nikto si hádam nič hygienické nevybaví emoticon
a tiež by som k starším menám dala tie novšie..ale staré by som nevymazala, pretože možno sa nám zdá, že mená ako pankrác, Servác nikto nemá, ale nie je to tak..robila som s ľudmi a viem že sa nájdu aj Servácovia, Baltazárovia ( našej učitelky syn sa tak volá), ale i Ľudomil či Levoslav.takže nám by sa tiež nepáčilo, keby nás dakto vymazal z kalendára.. emoticon
16. feb 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
 jachin: Souhlasím, určitě ne vymazat, ale prostě na jeden den v kalendáři dát víc jmen emoticon
16. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 jachin: no právě i ukazovali statistiku a to jsou jen desítky lidí..víš třeba sofie, mia a tak. nejsou v kalendáři a kolik jich je. to jsou tisíce.
třeba tuším sáva je jméno a lidí je tak cca 50...nepamatuju si to přesně..
16. feb 2010 o 13:31  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/nejcastejsi_jmena_deti_v_lednu_2009 kuk..naštěstí vítěží zatím normální jménaemoticon
16. feb 2010 o 13:47  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
 Jsem zvědavá, až zveřejní statistiku jmen za leden 2010...
16. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 nunacek: no to asi jo..ale nemyslím, že se to bude o tolik lišitemoticon
17. feb 2010 o 08:43  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mikinka2323
Registrovala sa 25. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov a 1 album. Okres Skalica.
  • Svadba bola 15. augusta 2009
    V Holíči, okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
mikinka2323
Registrovala sa 25. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov a 1 album. Okres Skalica.
  • Svadba bola 15. augusta 2009
    V Holíči, okres Skalica
 Ahojte kočky, pripájam sa že super téma... emoticon
Ešte sa sice nechystám mať deti, ale prečo nemať predstavu o menách. Manžel by chcel mať malú a velkú Kačku...ale na druhej strane nie je zástancom toho aby sa synom dávali mená po otcoch...Predbežne mám vyhliadnuté pre dievčatko Alexandra. K nášmu priezvisku, ktoré ale vôbec nie je slovenské sa hodí asi hocičo...manžel ma velkú rodinu a tým pádom aj veľa mien. Nakoľko aj ja mám dosť sesterníc, ktoré už majú detičky, dosť mien je už obsadených...ale zase ešte ich je aj vela volných emoticon
Myslim že až príde čas na výber mena, určite sa nám spoločnými silami podarí vybrať to pravé... emoticon
17. feb 2010 o 11:38  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
Registrovala sa 2. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 496 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Ivetulka: Co třeba varianta LYDIA? - Mimochodem je to nádherné jméno emoticon emoticon emoticon
21. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sares
Registrovala sa 10. decembra 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 22 príspevkov. Má 34 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sares
Registrovala sa 10. decembra 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 22 príspevkov. Má 34 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Od té Lydie jsou pěkný zdrobněliny a vložky se snad vybaví jen naší generaci ( vyrábí se vůbec ještě? ). Ona by to mohla být i Ludmila, ale to mi přijde spíš na starší babku ( je to prateta, tak možná proto ). Jinak je to hezký jméno, co by ne emoticon emoticon
24. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denisska (32 r.)
Registrovala sa 4. septembra 2007 na beremese.cz. Pridala 2652 príspevkov a 3 albumy. Má 47 priateľov. Okres Ostrava.
  • Svadba bola 26. júla 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
denisska (32 r.)
Registrovala sa 4. septembra 2007 na beremese.cz. Pridala 2652 príspevkov a 3 albumy. Má 47 priateľov. Okres Ostrava.
    Česká republika
 Ahojky,co říkáte na jméno Berill,ted jsem ho slyšela a zní zajímavěemoticon
26. feb 2010 o 19:19  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi
Registrovala sa 7. júla 2005 na beremese.cz. Pridala 7998 príspevkov. Má 135 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristi
Registrovala sa 7. júla 2005 na beremese.cz. Pridala 7998 príspevkov. Má 135 priateľov. Okres Praha.
 Deni, uprimne nelibi
26. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denisska (32 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
denisska (32 r.)
    Česká republika
 kristiemoticon a tento týden se známým narodili Eliáš a Vilma
26. feb 2010 o 19:26  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Denisska: Eliáš je krásné jméno emoticon
..................................
Zdrobněliny ke jménu Lydia: Lia, Ly. Skloňuje se při oslovování Lydio.
26. feb 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
 deni: Berill se mi nelíbí. Okamžitě mě napadlo Birel (Radegast Birel) emoticon
Eliáš je moc pěkné. Vilma se mi nelíbí.
27. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gs208
Registrovala sa 4. septembra 2008 na beremese.cz. Pridala 186 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
gs208
Registrovala sa 4. septembra 2008 na beremese.cz. Pridala 186 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
 na koníkovi jsem v nějakém profilu četla, že chtějí dát netradiční jména a favoriti jsou ambrož a gertruda. upřímně, chudáci děti
27. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
grettka
Registrovala sa 8. júla 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 765 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
grettka
Registrovala sa 8. júla 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 765 príspevkov. Má 2 priateľov.
 pracujem v skolstve, a teda vidim rozne mena deti a dospievajucich... no pri jenom mene som neverila vlastnym ociam, dievcina sa volala Džulietta, nezartujem, bolo napisane takto.. nie Julietta, ale s tym Dž na zaciatku.... cudujem sa, ze to na matrike zapisali takto foneticky... emoticon
27. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
 grettka: Džulietta, tak to je síla emoticon Taky pracuju ve školství, takže o jména není nouze emoticon
27. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš