Menu Forum

Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

(sk & cz)
9. jún 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
muchomirka
Registrovala sa 13. januára 2006 na beremese.cz. Pridala 995 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
muchomirka
 Lei to je hezky emoticon tak se jmenovala ta postava v Peliskach ne?
4. apr 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leishmania
Registrovala sa 19. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 807 príspevkov. Má 38 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 29. júla 2007
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
leishmania
Registrovala sa 19. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 807 príspevkov. Má 38 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
    okres Bratislava
 julie u nas napodobne... emoticon
4. apr 2008 o 21:25  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leishmania
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
leishmania
    okres Bratislava
 muchomirka neviem, nevidela som pelisky emoticon emoticon
4. apr 2008 o 21:26  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julie123
Registrovala sa 25. decembra 2007 na beremese.cz. Pridala 249 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 18. apríla 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
julie123
Registrovala sa 25. decembra 2007 na beremese.cz. Pridala 249 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov.
    Česká republika
 No jo, jenze... jmenovala by se Julie Lilly Komárková
Co myslite? emoticon
Ja vim, ted je toto jmeno strasne popularni, me se libi uz od doby kdy jsem byla pred 9 lety ve statech, mela jsem kamaradku Lilly a ta mela brachu Joshuu. Strasne se mi ty obe jmena libily, a do dnes libi emoticon
4. apr 2008 o 21:26  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi
Registrovala sa 7. júla 2005 na beremese.cz. Pridala 7998 príspevkov. Má 135 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristi
Registrovala sa 7. júla 2005 na beremese.cz. Pridala 7998 príspevkov. Má 135 priateľov. Okres Praha.
 Julie, no a? klidne to dej, jeslti se na tom doma schodnete
4. apr 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
muchomirka
fotoportrét
fotoportrét
muchomirka
 Julie me se to libi zni mi to jek nejaky prvorepublikovy jmeno emoticon
4. apr 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denisska (32 r.)
Registrovala sa 4. septembra 2007 na beremese.cz. Pridala 2652 príspevkov a 3 albumy. Má 47 priateľov. Okres Ostrava.
  • Svadba bola 26. júla 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
denisska (32 r.)
Registrovala sa 4. septembra 2007 na beremese.cz. Pridala 2652 príspevkov a 3 albumy. Má 47 priateľov. Okres Ostrava.
  • Svadba bola 26. júla 2008
    Česká republika
 julie:bude to mia natali kalvar a druhé s nám celkem líbí clea zara nebo diana zara,taky nezní špatněemoticon a co nico madox?
4. apr 2008 o 21:28  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leishmania
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
leishmania
    okres Bratislava
 julie no neni som si ista tou kombinaciou s prezviskom, ale je to na tebe emoticon
4. apr 2008 o 21:28  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julie123
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
julie123
    Česká republika
 No shodli emoticon Pry kdyz ustoupim a dame jmeno Jakub tak si muzu dat Julie Lilly emoticon
At zije demokracie emoticon
4. apr 2008 o 21:29  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leishmania
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
leishmania
    okres Bratislava
 ale po case uz budu take mena a kombinacie, ze o par rokov sa uz nad cudzimi menami nikdo nepozastavi...
4. apr 2008 o 21:30  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
Registrovala sa 2. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 496 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Kristi, Denisska:
Charlotte a Karla
Theodor a Bohdan ("dar")
Theodor a Dorota
Ctirad a Šárka (popřípadě Vlasta)
Přemysl a Libuše
7. apr 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
helito
Registrovala sa 1. júna 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 90 príspevkov. Okres Příbram.
  • Svadba bola 13. júna 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
helito
Registrovala sa 1. júna 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 90 príspevkov. Okres Příbram.
    Česká republika
 Ahoj holky.....
rezetka + miriama - můj názor na toto téma je takový, že si myslím, že je to jedno, pokud to není, jak rezetka psala po tři a více kolen.....já jsem Helena po mamince a brácha Zdeněk po tatínkovi, pro něj maminka měla sice jiné jméno, ale když ho prý v porodnici viděla poprvé, řekla, ten má prstíky jak Zdeněk a byl to Zdenda emoticon Já jsem z toho od malička spíše jen těžila a mělo to i hodně výhod pro maminku, protože od 15let jsem jí mohla vyzvedávat jakékoliv dokumenty, u kterých samozřejmě nebylo RČ a je to tak doteď...když mi přijde něco do vl. rukou, jde tam mamka, protože já dělám v Praze, nestíhám u nás poštu a mám stále trvalé bydliště u rodičů....
Navíc mi doma stejnak říkají bobas, takže se neotáčíme obě a mamka si při volání kluky taky rozliší emoticon))ale většinou se neozve ani jeden, ne že by nevěděli na koho volá, ale nechce se jim odpovídat emoticon
Jinak my s přítelem, budoucím manželem za dva měsíce emoticon))) chceme pro holčičku Natálka a Anna a pro klučíka se nám líbí Jan, a nad další variantou přemýšlíme....u klučičích nám přijde není takových variant emoticon Mě se líbí třeba Jindřich, ale mému mazlíkovi ne emoticon tak se bude hledat dál...ještě máme soustuuuuuuuuuuuuuuuuuu času emoticon
7. apr 2008 o 12:26  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Dnes slaví jmeniny:
Emma: Německé jméno (Erma), původem zkrácenina jmen začínajících na -Erm, tj. "veselá, všeobsáhlá", popř. "pečovatelka" - Emka, Emmy, Emina.
Albert: Německého původu, zkrácenina j. Adalbert, Adalbrecht, tj. "vznešený, nádherný, urozený" - Alby, Al, Ally, Bert(ík), Albertko.
8. apr 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Novorozeňátka z Pardubic: Stanislav, Lukáš, Aleš, Sofie, Eliška, Tereza, Šárka (2x), Filip, Linda a Julie
8. apr 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Novorozeňátka z Orlickoústecka: Ondřej Kulhánek (Josef), Tereza Jedličková (Zuzka, Veronika), Dominik Zeman, Štěpán Kříž (Petra, Michal), Jan Kraus (Karolína), Martin Sofilkanič (Jana), Vladimír Ferko, Karla a Šárka Kašparovy (Mariana), Sebastian Belica, Lukáš Kozák, Viktor Kovařík
8. apr 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ahmon11
Registrovala sa 5. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1133 príspevkov a 4 albumy.
  • Svadba bola 25. augusta 2007
    V Kosiciach, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
ahmon11
Registrovala sa 5. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1133 príspevkov a 4 albumy.
  • Svadba bola 25. augusta 2007
    V Kosiciach, okres Košice
 ja si myslím, ze rodicia musia byt super narcisisti, ked pomenujú sv. deti po sebe!!
- ved je tolko krásnych mien....a vyzerá to, akokeby sa na to dietatko vöbec nepripravovali..ze sa ani do kalendára nepozreli....ale inak akceptujem to....máme v rodine troch jozinov a styroch dusanov- pokolenie to isté!! emoticon emoticon
8. apr 2008 o 11:06  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
helito
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
helito
    Česká republika
 Já si to nemyslím Ahmon11! Já se třeba měla jmenovat Monika a brácha taky jinak, ale byl to maminčin impuls, když nás pak držela v náručí spolu s taťkou....to může chápat vždycky jen ten, kdo to dal.....a rozhodně mi tím nijak neublížili....Vem si třeba taková jména jako Anastázie, Esmeralda apd., co si lidi na své děti vymyslí...takové bys nazvala jak?..... emoticon emoticon já své jméno dceři jednou nedám, ..i když jeden nikdy neví...nene mně se líbí Natálie a bude se hodit i k příjmení
8. apr 2008 o 14:30  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala sa 9. októbra 2007 na beremese.cz. Pridala 1171 príspevkov. Má 18 priateľov. Okres Vyškov.
  • Svadba bola 23. augusta 2008
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala sa 9. októbra 2007 na beremese.cz. Pridala 1171 príspevkov. Má 18 priateľov. Okres Vyškov.
  • Svadba bola 23. augusta 2008
 Na tohle jsem dnes náhodou narazila... http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/nejcastejsi_jmena_deti_v_lednu_2008
8. apr 2008 o 16:53  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 helito:
2006-2007:
JAN 3299 kluků
NATÁLIE 2016 holčiček
ANNA 1643 holčiček

Návrhy: Richard, Antonín, Karel, Vít, Denis, Milan, Zdeněk, Aleš, Viktor, Tobias, Jonas, Radim, Jáchym, Ladislav, Mikoláš, Erik, Oliver, Stanislav, Robert, Kristian, Rostislav, Jaromír, Viliam, Kevin, Adrian, Hynek, Libor, Sebastian, Albert, Rudolf, Eduard, Prokop, Vlastimil, Andrej, Alexej, Dalibor, Luboš, Ivan, Simon, Dušan, Radovan, Marcel, Ivo, Marián, Přemysl, Zbyněk, Damian, Bruno, Tibor, Artur, Theodor, Vincent, Hugo, Benjamin, Oskar, Bartoloměj, Benjamin, Bohumil, eliáš, Metoděj, Luděk, Bedřich, Ferdinand, Alan, Emil, Igor, Bořek, Bronislav, Ernest, Cyril, Ludvík, Svatopluk, Fabian, Roland, Bohdan, Sasha, Slavomír, Timon, Darek, Felix, Florian
9. apr 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
helito
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
helito
    Česká republika
 Děkuji za typy emoticon Další varinata z mé strany je Adam emoticon Ráda bych dala jméno po dědečkovi, ale tohle jméno se dnes už nenosí a asi bych tím jednou synáčkovi uškodila. Dědeček byl Emanuel...
9. apr 2008 o 12:25  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Dnes slaví jmeniny:
Isabel: Španělská podoba původem hebrejského j. Alžbeta, tj. "Bůh je má přísaha" - Isa, Izzý, Iska, Bela, Isabelka.
Julius: Latinského původu, bylo to rodové jméno římské šlechty; původní význam není zcela jasný, někdy se vykládá jako "vlasatý, zářící, mladý", popř. "božský" - Julko, Julek, Julianek.
11. apr 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bustik (36 r.)
Registrovala sa 18. apríla 2005 na beremese.cz. Pridala 583 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 8. júla 2005
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
bustik (36 r.)
Registrovala sa 18. apríla 2005 na beremese.cz. Pridala 583 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 8. júla 2005
    Česká republika
 Helito - já jsem taky chtěla dát jména po našich předcích. Holčička po mojí prababičce Marie a kluk po manželově dědovi Eugen (prostě Evžen), ale ani jedno jméno se mi nelíbí. Teď si pohrávám s myšlenkou tyhle jména dát jako druhé křestní jméno, ale nevím nevím.....
11. apr 2008 o 09:01  •  Svadba bola v júli 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi
fotoportrét
fotoportrét
kristi
 jj, dneska ma moje kocicka svatek emoticon
11. apr 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vewe
Registrovala sa 24. februára 2007 na beremese.cz. Pridala 777 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vewe
Registrovala sa 24. februára 2007 na beremese.cz. Pridala 777 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Tak vsechno nej tve kocicce Kristi...ma kraaasne jmeno emoticon
11. apr 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi
fotoportrét
fotoportrét
kristi
 kuju, vyridim
11. apr 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Novorozeňátka:
Brněnsko: Maxim Ratoshnyuk, Mikuláš Racek, Petr Havránek, Tereza Mikuljaková, Tadeáš Kozák, Lada Turečková, Patrick Freiwald, Saša Kalousová, Matěj Kloupar, Hana Francová, Timotej Kadlec, Martina Šrotířová, Lenka Kubíková, Markéta Janderková, Miroslava Sponerová, Michael Pokora, Ondřej Novotný, Leona Kuželová, Igor Běloševič, Ladislav Šebestík, Lukáš Bělánek, Lucie Kudláčková, Ondřej Hudeček, Ondřej Zálešák, Jan Orság, Eric David Niven, Šimon hájek, Lucie Matulová, Barbora Šnajdrová, Tereza Jůzová, Magdalena Gärtner, Adam Cupal, Stella Šafránková, Jakub Šrenk, Barbora Nečasová, Josef Pospíšil, Denis Jiříkovský, Eliška Buchalová, Ondřej Reigl, Lukáš Jarolím, Václav Švub, Jakub Dvořák, Michal Stavěl, Jakub Sahely, Alexandr Kolínský, Ondřej Samson, Adriana Kaloudová, Marek Zeman, Tomáš Volejník, Ivo Melichar, Marek Krátký, Ema Křížková, Tomáš Karmas, Nikolas Delios, Ada Baránková, Pavel Minich, Ondřej Rybář, Matěj Haničinec, Lucie Winkler, Sofie Drahošová

http://brnensky.denik.cz/miminka/babyboom-14-tyden-20080403.html
Zajímavá spojení Brněnských novorzeňátek: Ella Květoslava Chalupová, Martin Darek Franta, Vladan Milan Smištík
11. apr 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Novorozeňátka
Pardubicko: Marek Motyčka, Antonín Kouba, Patrik Čimera, Adam Jonáš, Tomáš Zámečník, Václav Ježek, Adéla Jiroušková, Michal Kristl, Nela Kosíková, Maxmilián Poledno, Davídek Langšádl, Krištof Pohanka, Kristýna Koblížková, Daniel Švihálek, Jakub Jindra, Antonín Študent, Tomáš Pelej, Lucie Řezníčková, Tobiáš Zeman, Adéla Křiváková, Ondřej Mešťan, Jan Pfömer, Tomáš Nyč, Sabina Kapaplová, Karol Adamczyk, Michaela Doležalová, Helena Hvížďalová, Vojtěch a Vít Pospíšilovi, jan Kryšpín
17. apr 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Olomoucko: Petr Grünther, Anna Gažarová, Matěj Koutek, Eliška Nakládalová, Adam Baghdady, Radek Švéda, Eliška Táborská, Benjamin Bureš, Anna Charuzová, Daniel Habáň, Barbora Kubová, Ondřej Bittner, Nathaly Šinclová, Jakub Hloušek, Hana Hartlová, Václav Bábek, Ondřej Hartl, Barbora Svobodová, Matouš Spáčil, Martin Lehký, Tobiáš Provazník, Karolina Lima, Jan Lang, Lada Špuková, Agáta Matoušková, Ondřej Zatloukal, Michal Slavík, Natálie Reiter, Miriam Pechová, Jakub Tesařík
17. apr 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Orlickoústecko: Natálie Vávrová, Marek Brůna, Veronika Podzimková, Josef Vích, Magdalena Vavřínová, Tomáš Marek, Marie Marešová, Tereza Jiříčková, Barbora Dušková, Karolína Šafářová, Sára Ali, Jan Grus
17. apr 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Nevie kedy bude svadba
 Chrudimsko: Natálie Šípková, Daniela Příkaská, Daniela Kopřivová, Gabriela Nosková, Natálie Ševčíková, Mateřina Mikulášová, Václav Brůna, ondřej Štingl, Jan Novák,
17. apr 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš