Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
My sme boli v sobotu u mojich rodičov, oca pustili z nemocnice, tak sme ho boli navštíviť a prišiel aj brat s bábätkom, tak sme sa hrajkali ;-) :-) :-D Ako sa volá sestrin chlapček? Včera sme boli navštíviť manželíkových rodičov a poobede na prechádzku...keďže psíka nemáme,tak sme sa boli "vyvetrať" navzájom :-D :-D :-D
Odpovedať
vola sa maxim, my sme si psika zaobstarali tak pred mesiacom, vsetci do nas vyryvaju, ze sme si mali radsej babatko hihi, vsak aj to raz bude ;-) tak si mala prijemny vikend, len mohol by byt dlhsi no nie? :-D
Odpovedať
presne tak, mohol byť ten víkend dlhší;-) :-) akého psíka máte?
Odpovedať
chceli sme si kupit najprv mopsa, no nakoniec mame jacka russela ;-) , tak trochu bude z neho hyperaktivny pes, ale aspon bude aj my aktivny az az :-D
Odpovedať
musím ísť na poradu, ozvem sa neskôr :-|
Odpovedať
tak ja som sa akurat vratila z porady ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Lubka a Soni ;-) Az teraz sa mi podarilo od rana ozvat. Mam aj robotku, aj stranka strajkovala. Vikend bol celkom fajn, ale tiez by som prijala este jeden den. V sobotu som bola domka s manzelom, porobili sme nejake domace prace aj sme si trosku oddychli. V nedelu som bola v Tescu a stretla som sa aj s rodicmi a starymi rodicmi.
Odpovedať
vidim, ze aj ty mirka si prezila prijemny vikend :-) , aspon clovek nacerpa nove sily na tie pracovne dni, skoda, ze nemozem mat 2 mesiace letných prazdnin hned by som brala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Mas pravdu, Soni :-) O tom, ake su dobre prazdniny hovorim manzelovej neteri, ked sa stazuje na chodenie do skoly.
Odpovedať
este by sa dalo ich mat len clovek by musel byt ucitel a ja by som asi nemala nervy ucit hihi :-N
Odpovedať
kuk, už som späť ;-) Boli ste už na obedíku?
Odpovedať
Profilova fotka
Podobne, Soni ;-) Ano, Lubka, som spat ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
čo si mala dobré?
Odpovedať
mne už škvŕka v brušku, sa teším na obed x-)
Odpovedať
Profilova fotka
marinovany kuraci platok s ryzou a kroketami - vynikajuce
Odpovedať
aaaaach mňam!!!ale robíš chúťky :-N |-|
Odpovedať
idem na obed :-)
Odpovedať
dobru chut, ja mam dnes iba suchy obed 8-(
Odpovedať
a čo si jedla,soni? :-)
Odpovedať
ale rano som si spravila aspon zemle so syrom a paprikou, ked pridem domov nieco teple si vymyslim ;-)
Odpovedať
do ktorej pracuješ? ja idem zajtra na služobku, tak rozmýšľam čo navarím manželíkovi na 2 dni :-N ;-) :-)
Odpovedať
ja pracujem tak do tretej ale potom este cestujem busom domov :-| takze podla toho aky stihnem som doma ale do tej 17te urcitej :-N jej a kam ides na sluzobku a nieco dobre mu navar, mozes aj mna inspirovat
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, u nas by mal uspech gulasik. Co povies na taky tip? ;-)
Odpovedať
nooo,mirka to nieje zlý nápad ;-) soni,idem do Turčianskych Teplíc... rozmýšľam ešte nad francúzskymi zemiakmi...raz dva sa to upečie 8-)
Odpovedať
no mnam dala by som si take zemiaciky, ale aj taky gulas by nebol zly x-) bude ti tam fajn
Odpovedať
jasné...na školenie sa vôbec vôbec neteším,ale stretneme sa popoludní s mirkou a qietockom z tejto stránky ;-) x-) x-) x-) na toto sa ozaj teším ;-)
Odpovedať
tak vzdy nieco pozitivne sa da najst aj na skoleni, jej ako vam bude dobre :-)
Odpovedať
rozmýšľam čo pozitívne by som na tom školení našla.....hmmm...možno obed :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
ja dnes zdrhnem uz o pol tretej, tak sa majte a uzite si to stretko, pokecajte si aj za mna, pekny zvysok dna :-N
Odpovedať
no myslela som pozitovne nie na skoleni ale na tom ze tam ides a to ze sa stretnes s babami trochu zle som to napisala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?