Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
aj druha varka dosla :-)
Odpovedať
no mam tam asi 3 malicke keksiky pre krajny pripad hladu uz takmer 3 mesiace. ziadny bulemicky suflik 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj suflicek je takmer prazdny - len meninove pralinky tam mam
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut vsetkym k obediku ;-)
Odpovedať
posli ete ete ete ete
Odpovedať
napapané? kde ste sa podeli? =-) |-|
Odpovedať
Profilova fotka
jasne na teba cakame, dievca stratene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz nebudu fotecky?
Odpovedať
ja som v kanclíku,ale boli tu ľudia zo správy,tak som sa tvárila,že niečo robím |-| :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz odisli?
Odpovedať
áno ;-) môžme klebetiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
o com?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
u nas uz aj slnko vyslo :-)
Odpovedať
u nás bolo od rána ale bola dosť zima...cez obed už bolo príjemne :-) čo vymyslíme na stretko? kam pôjdeme? asi to bude znieť divne,ale do ktorej je u vás otvorený cintorín? :-N myslím ten so spisovateľmi...ešte som tam nebola |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, nie je to divne. Mozme sa tam ist prejst. Prave som rozmyslala, kde pojdeme, bo ist znovu na pesiu zonu nie je nic moc. Ale s cintorinom je to celkom dobry napad. V lete je dost dlho otvoreny a myslim, ze ho ani nezamykaju.
Odpovedať
ja ze aky cintorín 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( prepana jana ja s vami nikam nejdem :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
neboj sis :-D :-D :-D mirka a skanzén tam náhodou nieje? alebo niečo také aby sme nesedeli niekde v podniku:-) teda na kofolku by sme skočiť mohli ale aby sme iba nesedeli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Sis :-D :-D Lubka, je aj skanzen, ale tam je lepsie ist cez vikend, ked su akcie. Skusim pozriet nieco na nete. Zalezi to od vas. Akosi je tazke urobit tu program. Tu su same budovy a muzea, akosi ma nenapada ziadna atrakcia.
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.martin.sk/?s=1136394144#ko... Lubka, skanzen asi nestihame.
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.martin.sk/?s=1128599399 co povies?
Odpovedať
no máte tam toho tiež dosť ibaže tie návštevné hodiny sú krátke :-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ano, preberame to aj s Danicou, ale vravim, ze skoncime na cintorine alebo v skanzene, ak skoro ujdes
Odpovedať
aspoň niečo,no nie? :-N ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko ;-) ako po vikende?
Odpovedať
ahoj Mirka! Strááášne sa mi nechcelo do práce :-| Oslávili ste MDD?
Odpovedať
ahoj mirka, ja sa mam po vikende celkom fajn, ale este by som nejaky den volna prijala, co si pekneho robila? :-)
Odpovedať
ahoj ekolu ;-)
Odpovedať
ahojko soni! :-) Tvoj víkend bol aký?
Odpovedať
kedze mame psika, tak sme boli v sobotu s nim na zahrade, nech sa poriadne vyvetra a v nedelu sme boli pozriet sestru, narodil sa jej v piatok chlapcek, a v nedelu sme to uz nevydrzali :-D a museli sme ich ist kuknut x-) a ty ako?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?