Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
:-p :-p :-p :-p :-p :-p to je otras ziadem a ten pristup k clovekovi na co beru plat
Odpovedať
Profilova fotka
no je to divoke s tym zdravotnictvom ]-( :-(
Odpovedať
najviac ma dorazilo keď som došla na izbu a oco si sám musel dať injekciu do brucha 8-( |-| jednému pánovi čo ležal tiež s ocom na izbe dokonca dali zlú infúziu a privodili mu cukrovku...psycho,čo? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
radsej nebyt v nemocnici v dnesnej dobe :-S Lubka, ocino ma pracovny uraz ci ako sa mu to stalo?
Odpovedať
u babky šli so strýkom opravovať strechu a spadol z rebríka :-( takže nie pracovný...
Odpovedať
krasne ranko dievcence x-) lubka ja mam podobne zazitky s nemocnice ked som lezala po operacii. tiez spolupacientky so mnou chodili na zachod lebo sestricka len na mna pozrela,ze co otravujem. alebo akoze nemam lieky proti bolesti ci mi ma klepnut po hlave s kladivom aby ma to prestalo boliet. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Moj stary oco sa pustil do malovania strechy. Ale asi je v pohode, ked stara mama nevola. Jednoducho nepockal na zatov.
Odpovedať
kici ja by som sa niekde stazovala alebo jej nadala sliepke
Odpovedať
silvi ja som vtedy bola rada,ze som. ale viac by som tam uz nesla ani ked by neviem co. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Kici ;-) To sa fakt moze stat len na SVK ]-( Kedy si bola v nemocnici? Ja som bola v polovici 90-tych rokov a vtedy nebola situacia este taka zla. Sice na konci si trochu pokazili dojem.
Odpovedať
verim ti
Odpovedať
Ahoj kici :-) ...no to je úžas s tými nemocnicami ]-( mirka a to má náš oco ešte výhodu,že sme v KE a keď niečo potrebuje stačí zavolať...ale chúďatá čo sú z okolitých mestečiek a dedín... :-| :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
bola som tak asi pred 2 rokmi.
Odpovedať
Profilova fotka
Ved to, Lubka. Aj moji stari rodicia boli v nemocnici vari minuly a predminuly rok a lezala tam aj pani z Kysuc a tiez som bola rada, ze stara mama nas ma tak blizko.
Odpovedať
presne tak. mne rodicia nosili jedlo, pitie a vsetko. bola tam pani z roznavy a tej museli moji rodicia ist kupit potraviny aby nehladovala. ]-(
Odpovedať
kici,bola si v novej alebo starej nemocnici? 8-(
Odpovedať
v starej lebo tam patrime podla bydiliska. resp. patrila som
Odpovedať
tí pacienti by si aj žašli do bufetu,ale ako keď všetci ležia na posteliach s niečím polámaným?... :-S aj kávomat majú,ale pod schodami...nechápem prečo im ho nedajú aspoň na chodbu na poschodie :-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no, toto je nevycerpatelna tema, ako vidim Lubka, aby to nemali prilis jednoduche ]-(
Odpovedať
ja som hladna
Odpovedať
Profilova fotka
este stale? :-N
Odpovedať
hej este mi nedosla bageta
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, ako sa dari s fotkami?
Odpovedať
akurát som ich pozmenšovala a idem ich posielať ;-) ...ale ešte si odskočím :-N
Odpovedať
konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
Sis, som zvedava, ako rychlo budu tvoje :-p
Odpovedať
inak aj ja som uz riadne hladna. :-N asi idem nieco pohladat v mojom keksikovom sufliku. :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, fotky dosli. A ja tu cakam na nejake avizo a oni su uz pol hodinu na maili.
Odpovedať
inak si zlata tam posli dalsiu varku
Odpovedať
to nie je keksikovi ale bulemicky suflik si chcela napisat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?