Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
nám sprievodkyňa vravela,keď sme boli pri fontáne di Trevi že ak chceme najfajnovú zmrzku aby sme ešte vydržali a zaviedla nás na také námestie (vypadlo mi ako sa volá :-N sú tam 3 fontány) a bola to ozaj neskutočná chuť x-) x-) x-) a nevieš prečo vybrali pátra Pia? mirka, to je škoda :-( ...tak teda pekný dník :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, nebud smutna. Mozno sa ozvem, ale mam robotu, tak sem-tam mozno cosi napisem (take kratsie).
Odpovedať
ja mám dnes troška väčší veget...ale psssst :-x :-p :-D námestník je na služobke a kolegovci majú dovolenku... 8-)
Odpovedať
mal sviatok neake vyrocie umrtia a preto ho vystavili ukazovali to v televizii myslim ze 50 rokou od jeho smrti
Odpovedať
e-e...práveže 40-te výročie...preto sa mi to zdá divné,veď ho mohli na 50-te ale aj tak sa mi to celkom nepozdáva...podľa mňa ho mali nechať na pokoji...veď má tam aj voskovú figurínu čo vyzerá ako živá aj všelijaké sochy a fotky,veď ľudia vedia ako vyzeral,nie? na čo je dobré vyťahovať telo z hrobu? :-S :-|
Odpovedať
ach,bol tu jeden pán,čakal na kolegu...nejaký dôchodca...tak ma nahneval ]-( :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, mal nejake divne reci? Uz vies, kedy mas skolenie v TR?
Odpovedať
mirka, školenie budem mať 3. a 4.6. Nebudeš mať 3.6. čas? 8-) aaaale...nemám nič proti národnostným menšinám,ale keď sa tu starý nevie vykoktať po slovensky,lebo vie len po maďarsky a začne mi rozprávať akí sú mladí hlúpi že nevedia po maďarsky,že aj tak čoskoro sa bude na Slovensku rozprávať maďarsky a že či vôbec niečo viem keď som Ing. lebo sa ma pýtal divné otázky na ktoré som nevedela reagovať,ale pre môj život sú tak či tak nepodstatné ako napr. akou rýchlosťou letí raketa alebo kedy obesili Jánošíka,aký pôvod má Radičová alebo vzorce z fyziky... ]-( ]-( ]-( dôchoca sa asi strašne doma nudí... :-p :-S ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
x-) 3.6. tu bude vari aj Sis. Poznas program skolenia? Jaaj, s dochodcami je to tazke a zvlast takymito mudrujucimi. ]-(
Odpovedať
malo by byť zas do večera(asi do 18-tej),ale skúsila by som sa vypýtať skôr,veď aj tak som si to už raz vypočula 8-(
Odpovedať
ahoooojte vsetky. :-D
Odpovedať
ahojko kici! ;-) :-) ako sa máš?
Odpovedať
Článok sa načítava...
celkom fajn. mame tu strasne teplo v kancliku a nechce sa mi nic robit. :-x
Odpovedať
u nás až tak horúco nieje,fúka tradičný košický vetrisko... :-N :-p :-D
Odpovedať
u nas fuka tiez vietor ale da sa. ked posles fotecky z dovolenky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Kici ;-) mne je ziimaa brrr, tesim sa na obednu prechadzku po slniecku
Odpovedať
poslem ti trosku tepla od nas s kancliku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skus :-D
Odpovedať
tu je ties fest teplo ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
A to je dobré alebo zlé,Sis? =-) :-N Nebudeš mať iba tak náhodou 3.6. čas na stretko? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut k obedu, zienky ;-) idem sa konecne zohriat brr
Odpovedať
dobrú chuť,mirka! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, Lubka
Odpovedať
dobru chut vsetkym :-p
Odpovedať
aj Tebe,kici :-) alebo si už bola na obede?
Odpovedať
ja som v martine 3.6 na skoleni dalo by sa ale podla toho kedy skoncime
Odpovedať
to by bolo fajn,Silvi :-)
Odpovedať
no zalezi o kolkej skoncime ak okolo 1 nebudem do 5 cakat v martine
Odpovedať
Profilova fotka
som zvedava, ci nam to vyjde
Odpovedať
ekolu ty mas kde zas skolenie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?