Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko ;-) Dufam, ze tu dnes nebudem sama
Odpovedať
nie ja som tu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Silvinka ;-) Ako sa mas?
Odpovedať
da sa
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne dnes. Sice sa mi nechcelo vstavat, ale co uz. Aky si mala vikend?
Odpovedať
rychli och
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj :-| pride dalsi ;-)
Odpovedať
a ten bude ties blaznivy
Odpovedať
Profilova fotka
a co sa deje?
Odpovedať
ale mame festival zborov a bambiniadu a v nedelu mame farske hody
Odpovedať
Profilova fotka
aspon sa nenudis :-)
Odpovedať
to teda hej
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a ake mas ulohy?
Odpovedať
co ja viem este netusim
Odpovedať
ahojte babizne ako sa mavate, mna si uz asi ani nepamatate :-D , straaaaaaaaaasne davno som tu nebola pekny den Vam vsetkym prajem mirka ako ste oslavili prve vyrocie svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Sonicka ;-) Coby sme si ta nepamatali. Hlavne, ze si k nam trafila. Ako sa mas? 1. vyrocie? V podstate nijako :-( Ja som manzelovi pripravila maly darcek, ale z jeho strany sa nic nekonalo. :-( Asponze nam je fajn. :-)
Odpovedať
sonulienka no theda ty si sa len tak zjavila co mas nove
Odpovedať
trochu sa nudim v praci a snazim sa najst si inu ale zatial som nic zaujimave nenasla ;-) tak som sem mrkla co mate nove a ako si tu nazivate, ozaj ako dopadla svadba sonuly urcite dobre :-D mne moja draha polovicka na nase prve vyrocie urobila torticku taku tu piskotovu co sa nemusi piect a urobili sme si pekny vecer vo dvojici
Odpovedať
Profilova fotka
Noo, Soni, pekne sa posnazil tvoj drahy. U vas to s pracovnymi prilezitostami asi tiez nie je ruzove, vsak? Ostali ste byvat v LV?
Odpovedať
no stale byvame v LV, lebo polovicka tam ma dobru robotu, este ja si nieco musim zaujimave vymysliet, ja zatial dochadzam do NR :-|, ale uz ma to prestava bavit a navyse u nas v robote to ide akosi dole vodou a to vsetko kvoli nasej novej veducej co mame od septembra, takze hladam a hladam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm :-| tak zelam uspesne patranie
Odpovedať
soni a mimco nic
Odpovedať
a vy co babatko neplanujete alebo uz je na ceste? ;-), my sme si zatial k prvemu vyrociu darovali psika, aby sa nam tosku rozrastla rodina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pomalicky planujeme ;-)
Odpovedať
:-D aj mi hadam pomaly zacneme
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D no budete mamusky soni pamatas si na majcik este
Odpovedať
Profilova fotka
sa este nacakas, Silvi :-D najprv este teba vydame :-D
Odpovedať
ok len kto by to so mnou vydrzal :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aaale, hadam to nebude az take zle
Odpovedať
no mirka ma pravdu hihi :-D pamatam sa na majcik, preco?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?