Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
zdraviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky ani neviete ako moc moc mi chybate ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
mavajte sa krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko ;-) Idem pracovat, mozno sa k vam dnes dostanem. Pekny den zelam
Odpovedať
ekolu :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja a rypať
Odpovedať
ahojte...aj vy mi chýbate... :-( :-( :-( vidím,že sa tu stretávame každá v inom čase :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zdraviiiiiiiiiiiiiim
Odpovedať
Profilova fotka
ako dobre, ze sa to nevola "Nuda v praci" lebo ja sa sem v praci uz nedostanem :-( :-( :-( ale oslniva dama som aj doma x-) x-) x-) teda dufam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mavajte sa krasne :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko ;-) (z mojho PC :-) huraaaaaaa :-) :-)
Odpovedať
Ahojte babenky....no ako sa mavate? ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooooj Juli ;-) Cakam, kto sa prida, ale teba by som tu necekala. Konecne ta vidim na novej foto :-) Ale celkom sa da. A ty mas co nove?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja, ani nic nove zatial nemam... ;-) V piatok mam dovolenku, tak dneska to tu mienim trochen flakat, nejak nemam chut pracovat... :-N :-N :-N A zasa to tu mame take akčné, dneska 2 kolegyne dávajú výpoved.. :-( :-( :-( :-( :-( Cely kolektiv sa nam rozbil, odkedy odisiel v januari nas byvaly sef...novy sef kazdy mesiac dakoho vyhodi ale tieto 2 idu dobrovolne, tak dneska to tu bude take smutné..... Troška som si vás tu čítala, ale nejak ja vás tu poriedko, kam vsetky babenky zmizli? :-N ;-)
Odpovedať
Inak aj ty mas super foto Mirka... ;-) :-) Toto je uplne cerstva foto zo vcera, takze hentak nejak momentalne vypadam.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
A Silvinka sa tu dnes neukáže? :-N ;-) 8-)
Odpovedať
ahojte kočky! Pridávam sa k vám ;-) Ako sa tešííííím že ste tu x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojky Lubka... ;-) :-) x-) Dufam, ze dneska sa mi podari s vami trochen poklebetit... ;-) 8-)
Odpovedať
idem teraz vybaviť nejaké papierovačky, zbehnúť za námestníkom, čoskoro sa dúfam ozvem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Lubka ;-) Juli, ja som si fotku dala minuly tyzden, ale fotena bola v septembri. Neviem, kde sa tula Silvia.
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez mam v piatok dovolenku a tiez cely buduci tyzden. Dufam, ze bude dobre pocasie.
Odpovedať
No Mirka, ty si si to super vymyslela...kolko dovolenky, super.. ;-) x-) x-) x-) x-) x-) Aj sa niekam chystate, ci si budes uzivat domka? ;-) Ja mam dovolenku len v piatok ale tesim, sa 4 dni volna....ale neoddychnem si...Zajtra chceme ist do Bojnic s dvojickami, v piatok idem gratulovat kamoske na svadbu, v sobotu mam oslavu a tak..takze to bude také akčné volno.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Juli, ideme si uz teraz uzit letnu dovolenku - od nedele. Mas narodky? :-N
Odpovedať
Hej mam narodky v piatok - zasa o rok starsia... :-D :-D :-D A kam idete Mirka, ak to nie je tajomstvo? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Do Lipt. Jana. http://www.avena.sk/indexSK.html Tak ti v predstihu zelam vsetko najlepsie, vela zdravicka, stasticka a nech sa ti splnia vsetky tvoje sny ;-)
Odpovedať
Dakujem Mirka, si zlatučká..... :-) :-) :-) Jéj, super, tak si oddýchnite riadne na dovolenke..aj počasíčko je super, tak len nech vám vydrží aj buduci týždeň... x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
aj ja sa pridávam s gratuláciou Juli...všetko všetko naj! x-) x-) x-) jeeeej, mirka, vám tam bude fajnovo ;-) x-) vyzerá to parádne :-)
Odpovedať
Ekol, dakujem aj tebe.. ;-) :-) :-) :-) :-) :-) Ja ale nemam rada narodky..asi som divná, ale nemam to rada.. :-N :-N :-N :-N len mi to pripomina, ze ako starnem.. :-D :-D :-D :-D a nemam rada osobne gratulacie...to je take trapne.. :-N
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D som sa dobre nasmiala...je to super :-D :-D :-D a kto Ti príde blahoželať? :-) mňa chytali mdloby keď mi zablahoželali v januári k 27 :-p :-o vôbec sa na to necítim :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
No dojdu svokrovci a moje svagrinky a tak....no ale fakt to nemusim... :-S Ja budem mat o rok menej ako ty Ekol... ;-) :-) Kolega mi povedal ze uz som v "klube chorých vrán.." :-D :-D :-D Ze do 25-ky su to milučke dievčatká a po 25-tke choré vrany, dobre som sa na tom pobavila.. :-D :-D :-D
Odpovedať
krasne ranko, juli vsetko najnajnaj k narodeninam. ;) akoze sa mate? my mame v piatok celozavodne volno a prave sme objavili asi nas novy kanclik. nikto nam vsak zatila nic nepovedal. tak nevieme ci je to pre nas alebo pre niekoho ineho. :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?