Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
dobre ranko aj u nas svieti oskar
Odpovedať
Profilova fotka
zeby sme tu boli same? =-)
Odpovedať
asi mirka sme tu same ale to nie je nic nove
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky kočky:-), mě bolí dnes v krčku víc než včera :-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak Sis Ahoj, Marketa ;-) Kde si bola doteraz? A ako sa liecis?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, byla jsme na jiné diskuzi, mezi tím pracuju....Koupila jsme si echinaceové kapky, vitamín C a stopangin....
Odpovedať
Dobru chut k obediku
Odpovedať
Profilova fotka
dobrou chuť!
Odpovedať
Profilova fotka
co ste mali dobreho? ja kuracie masko s brokolicou a orieskami + drzkovu polievku
Odpovedať
ahojte babenky kedze budeme mat svadbu v kostole chcela by som sa spytat ci krizik davaju v kostole alebo musime priniest mi a ci sa to robi vsade tak
Odpovedať
ahoj davaju v kostole ale ak chces možes si kupit aj vlastny
Odpovedať
Profilova fotka
haloo
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tak na 5.krat dobra ranko ;-) aspon vas zdravim, idem pracovat, sem-tam nakuknem, co nove
Odpovedať
ahojte a dch k obedu
Odpovedať
halo kde ste je tu mrtvo
Odpovedať
ahoj, co mate noveho?
Odpovedať
noo majka ma babo
Odpovedať
kraaaaaaaaaaaaaaase
Odpovedať
Dobré ránko,dámy! Ako sa mi máte? ;-) x-)
Odpovedať
ja dobre cakam na uzavierku
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
posielam len kratky pozdrav zo slnecneho Turca :-) :-(
Odpovedať
tak si to tam uzi :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte tak uz sme doma - v praci :-| drahemu sme kupili oblek a franc.kravatu ale kremovu a ja asi budem mat biele saty ako to bude vyzerat, nedalo sa jej odolat bola krasna
Odpovedať
no parada uz len tvoje saty :-D :-D :-D
Odpovedať
asi tak a co myslis bude to ok ked bude mat bielu koselu a kravatu (sampan) ?? a ja asi biele saty ,????
Odpovedať
mirkao, myslím si že to bude vyzerať do pohodky ;-) určite ;-) a ako bolo na východe? 8-)
Odpovedať
bolo super ale kratko uzasne sa tam spi to horske ovzdusie robi svoje a paradne burky tam boli x-)
Odpovedať
noooo...ste natrafili...hehe :-N |-| normálne som si na teba spomenula cez víkend, že si relatívne blízko... ;-) :-) V Poľsku bolo ako?A stretnutie rodičov?
Odpovedať
idem pomaly na obedík...poobede budem mať kopec práce,ale ešte sa posnažím sem nahliadnuť... 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?