Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
damy zdravim z domu :-) ale som taka skapata, idem si dat kvapky do oci nosa dake antialergikum a idem sa hodit do postele |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, presne tak som to mylela, ze dojdem do ZA alebo MT na nakup a mozme skocit na kafco a tak sis by som celkom rada videla nazivo, ked zime nemohla bo ju zubale trapili :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lucim sa bo uz ani na monitor nedovidim, tak mi slzia oci ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
papa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně pátek, jsem unavená anachlazená, počasí stojí za houby, mě bolí v krku....:-( Nemáte některá zaručený recept na bolest v krku? Já pořád trpím na angíny, už jsme chtěla nechat vytrhnout mandle, ale bojím se, že to pak bude ještě horší :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale nam to tu viazne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pekny vikend vsetkym ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko ;-) u nas zamracene
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, u nás taky ošklivácky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Marketa ;-) Byvas na Morave, vsak?
Odpovedať
Dobré ránko,dámy x-) ! Ako sa mi máte? Aký bol víkend? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Lubka ;-) vikend bol celkom fajn, ale zas rychlo usiel :-( a tvoj? uz je tu mokro
Odpovedať
Článok sa načítava...
Aj nám strašne rýchlo ubehol... :-( manželík musel byť v práci,takže som ho strávila upratovaním... zatiaľ u nás ešte neprší,ale je pod mrakom... :-|
Odpovedať
ahojte aj tu prsi v stredu ideme do polska dufam ze tam prsat nebude :-S a ta zima dufam ze nebude lebo tam umrzneme
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Mirka ;-) postupne sa ma oteplovat, v piatok az na vyse 20 stupnov, tak hadam neochoriete pri nakupoch Lubka, mas dnes robotku? Ja sa asi coskoro odoberiem od svojho PC :-|
Odpovedať
ahoooj mirkao... ;-) a čo idete zháňať do Poľska?...hlásili v druhej polovici týždňa slniečko,tak držím palce aby vám to vyšlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, bydlím v Olomouci :-)Holky, nevíte, jak má být první sobotu v červnu ?
Odpovedať
mirka_mt...ešte neviem čo ma dnes čaká... :-N námestník je na vedení a potom bude porada... |-|
Odpovedať
ahoj marketa :-) ...tak to teda neviem... :-N =-) ale pevne verím, že bude krásne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marketa, to som si precitala, len nie som zorientovana v ceskom zemepise. To teda nie :-N tak daleko este nik nedovidi. ostava len cakat Lubka, tak potom zmiznes, co?
Odpovedať
Profilova fotka
já si taky myslím :-) Jinak tady začíná svítit sluníčko, tak třeba bude nakonec hezky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tu dnes urcite pekne nebude, iba ak by daky zazrak prisiel Marketa, ty mas roboticku na dnes?
Odpovedať
mirka_mt...pravdepodobne áno...tu sa to mení každú chvíľu,takže človek nikdy nevie...ale ak sa bude dať,samozrejme budem písať :-p ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja uz nebudem :-( musim ist pracovat na druhy pc tak nech sa vam dari vsetkym ;-) pekny den
Odpovedať
aj Tebe,mirka...veľa zdaru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
já mám pořád práci :-(
Odpovedať
markéta,ešte Ťa trápi hrdlo?liečila si sa aspoň cez víkend? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ještě bolí, ale už je to lepší, pořád stříkám stop-angin, ale moc to nepomáhá :-(
Odpovedať
mne zvykne zabrať kloktanie vodou s obyčajnou kuchynskou soľou... :-N ale nie každý dobre znáša kloktanie... |-| :-(
Odpovedať
Lubka satocky, obleky a rodicia sa idu dohodnut o svadbe lebo cez telefon to neni ono
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?