Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
halo halo pracujete ci co
Odpovedať
Profilova fotka
jasne
Odpovedať
Profilova fotka
jasne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko :-) tu nam prsi :-(
Odpovedať
ahoj aj tu prsi
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj u nas je zamracene a rano prsalo nech sa vam dari, idem pokracovat
Odpovedať
tak qietko sa sem uz nedostane stopli ju
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne? :-( ;-( ;-( no mam pocit, ze pomaly aj tato tema zanikne :-|
Odpovedať
veru je tu cim dalej tym prazdnejsie dch k obedu
Odpovedať
Profilova fotka
ved to :-( dobru aj tebe ja som sa prave vratila. mala som ryzovy nakyp a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hol´ky, můžu se k Vám přidat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj, Marketa ;-) jasne, ze mozes, len dnes tu asi nebudes mat s kym klabosit najlepsie byvaju pondelky
Odpovedať
Profilova fotka
hlasim sa z domu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky nejdeom to komentovat, co sa deje u nas v praci...
Odpovedať
Profilova fotka
budem mi za vami moc moc smutno :-p :-( :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ICQ este funguje... uvidime do kedy
Odpovedať
Profilova fotka
marketas1 vitaj medzi mami :-) ;-) x-) mna v praci odstavili takze aspom budu mat kocky spolocnost a ja verim ze dobru x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som sa tu vykvakala a idem si dat umyt a prezut auticko :-) ze vraj uz nebude zima, tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
a este ma napdlo nedame dake stretko bud v ZA alebo v MT ja dofrcim autom :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte ako mi chybate uz skoro nemam cas byt tu s vami skoda :-( co nove qietocek ako sa mas
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko ;-) zdravim pracujuce zienky :-) Qietok, stretnutie je dobry napad, len neviem, kto sa prida. Mozno niekedy v ZA so Sis. Mirka, budeme radi, ked sa nam aspon sem-tam pochvalis, co mas nove. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Idem pracovat, obcas nakuknem
Odpovedať
ahojte vsetky ja sa idem venovat uzavierke nejdem to komentovat skoda slov
Odpovedať
ahojte! x-) prekvapko! ;-) píšem z dzedziny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme mezi Vás konečně zavítala, qietocka, já čekám od května něco podobného u nás v práci, máme se stěhovat na nové místo, budeme mít nové vedení a všichni mají pocit, že se u nás málo pracuje. Prostě asi všude stejný :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut k obedu, zienky u nas je dnes take krasne pocasie - slnecno a vari ani nefuka. Dufam, ze je tam aj prijemne? Lubka, na dzedzinu zavital net? Marketa, mozes tu byt casto?
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka_mt, já jsme na beremese pořád, každý den od 6-14 ( co jsme v práci):-) Jen jsem Vás objevila až teď. samozdřejmě musím pracovat,ale znáš to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marketa, jasne, ved aj my pracujeme :-) Teraz robim na inom PC, tak som tu len obcas. Vies, na beremese sa objavujeme len kratko. Nakoniec neviem, ako je von, bo sme sli autom na obed.
Odpovedať
Profilova fotka
taky se teda pěkně zatáhlo avypadá to na pěkný liják:-( A já jse chtěla jít odpoledne objednat kytky :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?