Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
ako ekolu su OK =-) :-)
Odpovedať
neviem qietocek,nedali nám žiadne výsledky... :-| iba nás posielali z vyšetrenia na vyšetrenie...strašne sa mi krúti hlava...šli sme tam nalačno lebo nám brali krv a až poobede som jedla,tak som taká slabá ako víla Slabejka :-N :-p :-D
Odpovedať
haloooo...kde ste? =-) Pomaly idem domkov...želám príjemný víkendík ;-) x-)
Odpovedať
Ahojte no tento vikend sme uz vybavili aj fotografku aj kostol bez problemov mozeme mat svadbu v kostole nebol ziadny problem ohladne toho ze ja nie som krstena. Takze uz iba saty, casnikov a oznamenia som rada ze uz to bude coskoro vsetko vybavene ;-)
Odpovedať
dobré ránko! To je super,že vám to tak ide,mirkao ;-)
Odpovedať
breee ranko neznasam posuvanie casu
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko damy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirako a ktore okna su tvoje tie horne cis podne? som vcera hadzala cestou z BA a trafila som pilier mosta :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) zas vas len v kratkosti zdravim a idem pokracovat v praci zelam pekny a vydareny den
Odpovedať
ides pocuvat to cdčko och och
Odpovedať
qietok dolne hore su len satne sedim pri tom blizsie k logu krajne ma kolega no tak v tom pripade treba este trenovat a mozno to raz pride ku mne cele ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano Sis, stale, stale :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja dnes makam ako fretka :-D :-D ale fakt
Odpovedať
Profilova fotka
tak to nas je viac co makaaaaaaaaame :-p
Odpovedať
majka pozdravuje este stale su 2 v 1 hi hihi obeeeeeeeeed dobru chut žienky
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut ;) ja uz som po :-) rybka bola fajna x-)
Odpovedať
ja som mala granadir :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobru, dobru ;-) ja som sa prave vratila. mala som cestoviny s brokolicovo-nivovou omackou. vonku je tak krasne x-)
Odpovedať
hej je
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky ... zbehla som na net. Mame sa fajn, som v 39 tt, vyzera to tak, ze babatku je este v brusku dobre. Uvidime dokedy, he-he :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooj Majka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este si tu?
Odpovedať
Profilova fotka
1. apríl :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko damy
Odpovedať
Profilova fotka
no na dnes sa aj rovno rozlucim :-( skoncil mi kvartal :-p
Odpovedať
ha ha ha
Odpovedať
Profilova fotka
halo
Odpovedať
ano pocuvam
Odpovedať
Profilova fotka
to som len skusala, ci sa nahodou podari - na 10. pokus tak slusnejsie: dobre ranko ;-) a dovidenia priebezne k vam cez den nakuknem, ale idem zas pocuvat
Odpovedať
Profilova fotka
dobry chut k obediku ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?