Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Ďakujem vám gratulantky! x-) Od rána som musela niekam lietať, takže hoci som dnes na závode ani som tu poriadne nebola :-| :-( ale dúfam že do tej tretej už bude troška pokoj...došla som nedávno z terénu a len čo som zapla počítač, už aj nabehol námestník s papiermi...chvalabohu toho nebolo veľa,tak sa vám idem venovať ;-) :-) ani neviete ako ste mi chýbali :-N |-| ;-)
Odpovedať
vsetko naj LUBI
Odpovedať
Profilova fotka
ahjoj ekolu ;)
Odpovedať
Profilova fotka
to malo byt ahoj ekolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kde ste? =-) pred 14. hod som sem nakukla a odvtedy nic uz som to na dnes zabalila
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano
Odpovedať
kde ste pracujeme vsetky hmm
Odpovedať
Profilova fotka
idem na obed, dobru chut vam zelam
Odpovedať
Profilova fotka
krasne zasnezene ranko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Qietok ;-) u nas len primrznute
Odpovedať
ahojte co vy mate sneh toto hadam nenie mozne u nas vcera bolo 12 stupnov a snezilo to som este nezazila mna a draheho chytila chripka cele telo ma boli :-( a co vy ako sa mi tu mate ? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
idem pracovat, nech sa ti dari ;-) dnes tu budes pravdepodobne samucka
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mirka & mirka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj, mirkao :-D mame tu riadne nasnezene, som rano normalne musela oskrabavat auto ]-( som myslela ze mi ruky omrznu :-p :-p :-p skore uzdravenie zelam tebe aj drahemu ;-)
Odpovedať
stale rozmyslam co znamena jj tu nastastie sneh neni ale bolo tu pocasie ako sialene
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, jo jo a ................ jj
Odpovedať
aha dnes mi nepali
Odpovedať
Profilova fotka
to neva ;-) ved ta chripka zmaha
Odpovedať
asi hej a co nove okrem snehu na dnes zase hovoria snehove prehanky
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Mirka x-) aj u nas bolo vcera dost teplo a do toho snezilo. Rychlo sa vyliecte. Asi sa siri daky virus, pocula som o dost ludoch, co ich napadla choroba. Aj tu sa poriadne rozchumelilo a trosku sa to drzi na travnikoch. Pekny den vam zelam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak v sobotu som cestou do BA hadzala dake mlsoty.... ale zial mam kratky dohod, musim makat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alebo jj = jasne jasne
Odpovedať
Profilova fotka
sis ma dnes dovcu, ekolu je na dzedzine a mirka dnes nebude stihat
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej mirka tak to ma nenapadlo :-D :-D :-D
Odpovedať
aha no idem hladat a co dobre kremesik a tak a co ty tak casto chodis do BA
Odpovedať
Profilova fotka
bola som u segry :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.aeroklub-prievidza.sk/inde...
Odpovedať
Profilova fotka
takto je u nas nasnezene :-)
Odpovedať
no pekne a mi chceme ist 10-11 na vychod a do Polska to aby sme mali este zimne gumy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?