Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
:-N nooo, mame tu vselico, ale rum teda nie... daco na zahriatie by sa urcite naslo hadam pomoze obedna prechadzka - je slnecno a nefuka
Odpovedať
vonku je pekne
Odpovedať
Profilova fotka
konecne aj u vas :-)
Odpovedať
jj aj u nassss
Odpovedať
Profilova fotka
uz ste napapkane?
Odpovedať
nie mirka...námestník mi dal robotku a chcem mu ju odovzdať,ibaže tam má stále návštevu tak musím čakať...ale hladná už pomaly aj som :-N |-| Ty si mala čo fajnové? :-)
Odpovedať
ja ano co ste mali
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som mala vynikajuce zahradnicke kuracie sote s ryzou a am. zemiakmi + kremes, ale pssst, aby som dalsim nenarobila chute na sladke aj kolega s kolegynou boli so mnou Juj, Lubka, ty stale musis na niekoho cakat. By ma porazilo ]-(
Odpovedať
kašlem už na to mirka,idem na obedík...stále tam má tú návštevu...dúfam,že nebude prúserík,lebo to je zákon schválnosti,že ma zvykne hľadať cez obed ]-( :-| :-S
Odpovedať
minule keď ma hľadal,tak povedal kolegovi,že nejak často chodím na obedy 8-( :-| to som nepochopila... =-) veď každý deň chodím...zato že on neobeduje tak ja nemôžem :-N :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobru chut kasli na to, ved pravidelnu stravu treba a prestavku tiez :-)
Odpovedať
ja chcem ist domov mna to tu nebavi som hrozne unavena
Odpovedať
Článok sa načítava...
ekolu a daj si kremesik mna uz mirka navnadila
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, mas vela roboty? A uz ta povysili?
Odpovedať
dnes ani nie ale je mi tu akosi dlho to povysenie bude az niekedy v aprili ale uvidime co z toho vobec bude zacina sa to tu akosi komplikovat
Odpovedať
Profilova fotka
a mozes debatovat s nami?
Odpovedať
hurááá x-) námestník bol spokojný...má celkom dobrú náladku,poprial mi aj "šťastnú drahu" do Zvolena :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) parada Lubka. Stihla si aj obed?
Odpovedať
sis,možno si s manželíkom v meste dáme aj koláčik...máme sa po práci stretnúť ;-)
Odpovedať
áno,mirka...spapala som fazuľovú polievku...takú fajnovú hustú s údeným kolenom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dokedy dnes budes?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.bleskovky.sk/cl/13/220391/... dobra haluz :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prave som na teba myslela, Qietok, ked si sa dlhsie neozvala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze si vystihla ty namestnika a nie naopak x-)
Odpovedať
Profilova fotka
riesim 5te cez 9te
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak dnes dako zvladnem a potom uz len zajtra :-D :-D :-D
Odpovedať
mirka,dnes pobudnem skoro do štvrtej :-| qietocek,tak tak...nebol síce v kanclíku ale akurát som ho vymákla keď prichádzal :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, co tak dlho? prisla si neskor?
Odpovedať
neboj,qietocek,cez víkend si oddýchneš a naberieš nových síl ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam, dufam snad uz bude lepsie x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?