Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Mirka ;-) hmmm, to je mile :-)
Odpovedať
http://www.bleskovky.sk/cl/15/220113/... :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
prave som to docitala :-( :-(
Odpovedať
dobré ránko x-) ach silvi,to je smutné... :-( :-( :-( až mi behá mráz po chrbte :-| :-( mirkao,to máte radosti v robotke ;-) nájdite niečo peknučké pre drobca x-) mojej ďalšej sesternici sa včera narodil synček Dávidko x-) x-) x-) tiež sa z toho veľmi,veľmi tešíme x-) x-) x-) takže už máme 3 bábätka v rodine :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj aj som to rano pocula |-| v spravach
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu mi sme raz boli na chate v Nalepkove ... chata aj partia super ale ta dedina to je strasna diera :-p a to obyvatesltvo... Gelnica asi nebude ina :-N
Odpovedať
same miminka sa tu množia
Odpovedať
v Nálepkove som aj ja bola ;-) samí "hollywoodčania" :-D :-D :-D ale námestíčko majú pekné,upravené...teda aspoň minulé leto tam bolo relatívne čisto napriek tým obyvateľom :-N a Gelnica je niečo podobné,to máš pravdu ;-) 8-) :-)
Odpovedať
och to je smutne mne sa vzdy pacil mal nieco do seba a hriesny tanec som videla 1000 krat minimalne ;-(
Odpovedať
keby len 1000 krat
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu ideeeeeeeees :-D :-D :-D mna nic nenapadlo, ze ako pomenovat obyvatelov :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tam ani v potravinach nic nemali 8-( ... chodili sme do Spiskej na nakup :-D
Odpovedať
qietocek,chichi :-D :-D :-D do obchodu som nemala odvahu vkročiť...nákupy najistejšie v SNV ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
akurát som sa dozvedela,že sa dnes do Gelnice nejde,ale až zajtra... 8-( |-| takže tu budem dnes asi tabuľkovať a zajtra pôjdu bezomňa...som zvedavá na to zajtrajšie školenie vo Zvolene... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
snad to nebude moc nudne :-N 8-(
Odpovedať
už som sa troška vyzvedala že o čom asi,takže sa bude tvoriť nejaký program pre školy Stromy poznania...začínam sa na to aj tešiť...dúfam že to nebude pre pubertiakov ale pre menšie detičky :-N :-p :-D
Odpovedať
no mozno pojdes do zš
Odpovedať
to by som rada...spraviť im nejaké súťaže a tak x-)
Odpovedať
hmm ale doporucujem 1- 4 ročniky
Odpovedať
silvi,dnes už neúčtuješ?
Odpovedať
ja som este tento rok nic neuctovala vobec
Odpovedať
aha...ja len,že si predvčerom tak zlato vrrrčala na nejaké učto či čo :-N :-p :-D
Odpovedať
hej ja stale vrcim
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mi je taka zimka |-|
Odpovedať
si sa málo obliekla mirka?slniečko je dnes zradné... :-N :-x
Odpovedať
baby sef mi poslal foto to je tak krasne babo aj ja chcemmm x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ani nie, Lubka. Vcera a vari aj predtym som mala kratky rukav a na tom nieco, co si v kancelarii vyzliekam. Dnes mam dlhy rukav a je mi zima - aj od noh. Poobede nam sem bude svietit slniecko, tak sa tesim... ale aj do oci. Zdravi vas Qietok, nenacitava jej stranku.
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, ved vsetky dietky su zlate, nie?
Odpovedať
mirka,daj si teplý čajík s rumom ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?