Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
ale vcera bolo super, sice som o5 nadcasovala, sla som potom pozriet kamosku ma dve deticky lepsie povedane dvoch riadnych zbojnikov ;) ten starsi 2,5 ked ma zbadal zahlasil ideme sa hrat doniesol vlacki, zlozil kolajnice a jeho maminka sa mohla venovat tomu mladsiemu 1/2 roka ;)
Odpovedať
inak tie deti od roka a pol su super
Odpovedať
zdravím vás,kočky ;-) x-) ako vám to dnes ide? :-) qietocek,ešte stále máš blbý deň? =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Lubka ;-) az na ranne zaspatie to dnes vyzera zatial lepsie, dufam, ze to skoro neskonci. A ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ekolu ;) ja mam blbe obdobie :-N ale dufam, ze vikend bude OK a uz bude dobre ;)))
Odpovedať
co mate dnes na obedik ja palacinkyyyyyyyyyyyy
Odpovedať
Profilova fotka
celozrnne zeleninove toustiky a mrkovy salat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam dnes palacinky... dufam,ze nepridem neskoro
Odpovedať
ahojte tak zase sme pokrocili mame uz aj kameramana a kolaciky ;-) takze uz len oznamka a satocky a samozrejme aj draheho musime vyzbrojit oblekom :-) ;-)
Odpovedať
ani som sa nestíhla rozlúčiť a už som letela s námestníkom na ŽP,teraz sme sa vrátili a bežkám na obedík... qietocek,neboj,bude už iba lepšie a lepšie ;-) ;-) ;-) mirkao,ste šikovní x-) sis,my dojedáme ešte tie langoše,lebo včera mi bolo tak na grcku,že som nič nevarila :-N :-p 8-)
Odpovedať
a ake mas mirkao saty ekolu co ti je to mas z tych cervenych partizanov?????????
Odpovedať
sis saty este neriesim to az koncom maja mam este cas
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha sice mas pravdu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirkao ;) a mas dake vysnivane? ;-)
Odpovedať
ktoby nemal :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
sis.áno,to mi je z tej armády tak nanič...dnes to nieje o nič lepšie :-( :-| no dúfam že už do tej tretej nebudem musieť nikam lietať :-S :-p |-|
Odpovedať
chudinka
Odpovedať
Profilova fotka
no este cervena armada a mozem sa hodit za vlak :-p
Odpovedať
to sa mi páči qietocek ako sa chceš hádzať za ten vlak.....chichi... :-D ja sa asi pôjdem za kamión :-p :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pred vlak by som asi nenabrala odvahu :-D :-D :-D
Odpovedať
lietala tu upratovačka s metlou,tak som sa tvárila že pracujem :-N |-| :-p
Odpovedať
baby neviete nahodou niektora ako by som vymazala uz zadavane slova co som davala do vyhladavaca?je ich tam uz strasne vela,su neprehladne,islo by to?
Odpovedať
Profilova fotka
simonko, no asi neviem na co presne chces vediet /akoze chces pamat vymazat =-) /
Odpovedať
Profilova fotka
ta nasa sa o metlu len opiera :-D
Odpovedať
nie...ked zadavas nieco do google!njeka slovo,frazu....tak tu tam automaticky zostane...ze si to uz hladala..a ja by som to chcela zrusit,uz tam je toho vela...teda ak je to mozne
Odpovedať
lúčim sa s vami dámy...zajtra asi pôjdem do Gelnice na služobku a v piatok do toho ZV...zas som tabuľkovala...ach jaaaaaj |-| 8-( ...majte sa krásne ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;) uz len dnes a zajtra a mame vikend :-) :-) :-)
Odpovedať
parada aj ja sa tesim ze sa v sobotu vyspinkam
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Qietok a Silvinka ;-)
Odpovedať
ahojte vcera sa sefovi narodil syncek ideme mu kupit nejaky dar, vsetci sme z toho taky nadseny maly Leonko ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?