Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok, dari sa ti?
Odpovedať
Profilova fotka
Uz dosiel na mna abstak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no este jeden mail a mozem sa ist na zmluvy vrhnut
Odpovedať
Profilova fotka
nejdem pokusat, idem dalej pracovat... nech sa dari vsetkym ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nech sa dari idem aj ja
Odpovedať
no ja som ucto na dnes zavrela
Odpovedať
Profilova fotka
mam malu prestavocku tak sa idem rozlucit mavajte sa krasne ;-) snad uz bude zajtra volnejsie papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) mame piatooooooooooooooooooooook x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre rano ;-) Dnes musim dokoncit vcerajsiu robotu :-| Je toho viac nez dost. Takze vas pozdravujem a hned sa lucim. Prajem vydareny den a ak sem uz nestihnem skocit, aj pekny vikend ;-)
Odpovedať
veru veru piatok :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte! x-) hurááá huráááá piatok!!! :-D Bežím dole na dvor,idem s námestníkom obehať tie zvyšné správy...možno sa mi poobede sem podarí ešte mrknúť...zatiaľ vám prajem príjemný deň,hlavne aby sa vám vo všetkom darilo ;-)
Odpovedať
to som tu sama
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
myslim ze mas pravdu sis :-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
uz len :-N nieco cez 20 zmluv a mozem sa vrhnut na dalsiu komu co mi tu dnes rano pribudla :-D ]-( 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
den jak vysity ]-( ]-( ]-( este ze take su len raz za 4 roky :-p :-D
Odpovedať
no ja som dnes uvazovala ze preco som nesla na hnojarinu aspon by som bola medzi oveckami, kravickami a sliepockami niekde na družstve a nie pri tomto poondanom ucte vrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Odpovedať
ahojte! už som späť ;-) ste už po obedíku?námestník ma teraz volal na "vyhryzky"...čo sa včera zvýšilo z oslavy... :-N ale počkám si na môj obedík...budeme mať dukátové buchtčiky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ekolu :-) no ja uz som po x-) prave som sa vratila a idem makat dalej ...
Odpovedať
čo si mala fajnového? :-)
Odpovedať
aj ja by som mala makať,ale som po tej ceste unavená a pustím sa do toho až po obede... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ako obycajne ked som bez fantazie... objednala som si zeleninovu cinu :-p
Odpovedať
mňam,mňam :-) ...tak ja teda pomaly tiež pôjdem papať...držkaj sa,nech Ti z tej kopy rýchlo ubúda 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
papa a dobru chut :-)
Odpovedať
ďakujem,qietocek :-)
Odpovedať
este ste tu
Odpovedať
Profilova fotka
som som cau Sis! nedavno som sa vratila z obedu. celkom dobry v mojej neoblubenej restike. idem dalej pokracovat v praci - este mam 3 sanony. Ako sa dnes zabavas?
Odpovedať
uctomje to ine psycho
Odpovedať
ja som nadnes skončila x-) no musím sa tváriť nenápadne... :-) :-x
Odpovedať
Profilova fotka
sa niekto ma :-) ze ekolu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne uz dokonale sibe :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?