Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
aj tu sa celkom pekne vycasuje :-) a taka romantikos prechadzka v kupeloch ruka v ruke s panom uzasnym /to ked dnes uz snivam :-D /
Odpovedať
áno,sis boli ;-) qietocek ;-) ... no zas nemôžem kydať na všetky správy...máme aj chápavých a šikovných ľudí ;-)
Odpovedať
tu je zas naopak...ráno pekne slnečno a teraz je zatiahnuto... :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok :-D zelam ti nech sa ti splnia tvoje snicky ;-) Lubka, pojdes aj na obed?
Odpovedať
Profilova fotka
to ja "s mojimi odpadmi" vsetkych len otravujem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem mirka ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mozno raz, niekedy, volakedy ;-) ale ako hovori moja kamoska: "Viem ze Si a ja si na Teba pockam! ;-) "
Odpovedať
Profilova fotka
a preve hraju Elan - Kralovnu bielych tenisiek :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, ked ste uz dnu, moze byt zatiahnute, nie? Qietok, mile... urcite to cakanie bude stat za to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a u nas Amnestiu na neveru
Odpovedať
qieotek,Ty si dnes nejaká romantikoš zasnívaná x-) x-) x-) mirka,nepôjdem na obed...už to tu nejak dotiahnem...spapala som žemličky,tak hádam nejak do tretej vydržím :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam pocit ze v poslednom case dost casto Elan hravaju =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ze by to bol cas pred cervenou armodou ... alebo zeby po nej =-) :-D :-D :-D
Odpovedať
prepáč qietocek za skomoleninu mena :-N |-| hanbím sa |-| presne tak,mirka...už môže aj pršať...hehe :-D :-D :-D ale iba do tretej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tu slnko dlho nevydrzalo... uz sa zatiahlo... asi ide k vam
Odpovedať
aj mňa čaká armáda... :-p |-| nehrajú teraz často Elán kvôli tomu programu kde si vyberajú niekoho do muzikálu?lebo keď šlo superstar tak vkuse šli dookola tie pesničky,ktoré tam spievali... 8-( :-x
Odpovedať
Profilova fotka
keby len to ekolu :-D ale aj prispata a neprebudena, dnes mi vsetko trochen dlhsie dochadza
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu ak by si nenapisala ani si nevsimnem |-| no prispata som :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja tu zaspim |-|
Odpovedať
aj mne sa da spat
Odpovedať
Profilova fotka
idem dalej makat :-| papa
Odpovedať
Profilova fotka
pa Qietok :-|
Odpovedať
nepospite mi tu všetky,prosííííím |-| ...rozmýšľam ako by som vás rozveselila...hmmm... :-| už viem ;-) včera chcela odomňa jedna pani mail,tak som jej diktovala že "lubica" a ona z toho spravila "holubica" :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to bolo fakt dobre :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
snazim sa ozivit vodou
Odpovedať
tak ma odvčera manželík volá holubička ;-) 8-) :-D som sa smiala,že ešte celkom dobre napísala,veď mohla počuť aj "jalovica" :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aaale nie, to uz nejde k sebe ... a mail dorazil? :-N =-)
Odpovedať
jasné že nie :-D :-D :-D na to sme došli ešte pri tom zapisovaní že to má zle... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha... ja ze si potom cakala a cakala a nic
Odpovedať
aaaale nie :-D :-D :-D dobre si ma rozosmiala ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?