Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
majcik drzim palce nech vsetko dobre dopadne a nech ste cela rodinka zdrava a stasna ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj majcik uz viete co budete =-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tu mam dnes dost perno... budem stat hodne pri kopirke ked nie pri nej tak prerabat cca 200 zmluv tak aby som to do stvrtku stihla
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem :-) Nie, pohlavie zatial nevieme (mozno sa dozvieme az pri porode). Idem zase makat, som uz iba 3 dni v praci, no roboty je vyse hlavy ... tak sa majte. Dam vediet, ked to pride na svet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako sa vam dari? =-)
Odpovedať
ach mirka...je to všetko na 2 veci :-( Tebe sa darí viac? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nestazujem sa, Lubka, ale tesim sa na obed. Budem trochu dlhsie, bo idem aj na urady. Dnes nerobim zlozite veci. :-) Zelam vydarenejsi zvysok pracovnej doby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no piate cez deviate tu mam na stole na hadzane :-( ale inak to ide... ku koncu mesiaca je deadline pre 3 ci 4 rozbehnutych uloh a projektov /takze kto si co povie to dotlacam, vyhladavam, fotim atd... ako ze ved ja nemam co na robote ]-( / a este to prerabanie zmluv co mam robit ja ...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa uz tesim na obedik :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a desne mi tu chrapci radio ]-( ]-( ]-( nie a nie vyladit nic ine nez lokalnu stanicu co je des, hruza, katastrofa :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Hadam to dako prezijes, Qietok, ako kazdy mesiac :-| Myslim na vas x-) Idem na obedik, dobru chut aj vam
Odpovedať
Profilova fotka
no sak inu moznost ani nemam :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale ked sem mozem napisat tak mi je hned lepsie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hlavne ze som sa tesila na obed :-N :-N :-N a sefovi dosla navsteva ]-( :-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak prezuvam tu :-p PS halvne nenapadne :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaj sak ja uz ani pisat neviem .... hlavne nenapadne :-p |-|
Odpovedať
dobrú chuť vám obom... ;-) kolega šiel tiež na obed,tak si dávam chvíľku pauzu kým pôjdem aj ja x-) čo dobrého máte? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
chapeme, Qietok ;-) Lubka, dnes som mala morcaci rezen v ovsenych vlockach so zem. kasou ... vyborne
Odpovedať
Profilova fotka
ja sampionove rizoto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vonku je krasne a mne ide gebulu rozdrapit :-( :-( :-( tak mi tresti v hlave ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj tu je kraaasne... sice aj vcera bolo a kratko pred odchodom z prace sa zatiahlo, ale neprsalo tiez ma boli hlava :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a dost pijes, Qietok?
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze hej :-N sak pomaly uz viac odbehujem :-N :-N :-N jak pracujem :-D |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale este si idem zaliat caj :-) snad pomoze
Odpovedať
Profilova fotka
aky cajik si si dala?
Odpovedať
Profilova fotka
PU-ERH CAJ
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj caps lock 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tiez ho vypinam, ked sem idem
Odpovedať
Profilova fotka
no som medzisaom pracovala v nasom IS a tam ho musim mat zapnuty a dako som to nepostrehla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no, som kvalitne vypatlana |-| :-p ja buvala by som |-| |-| |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?