Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
kici napoveda moze byt napr. "Rano nas budi" nabehne tam _ _ _ _ _ 5 prazdnych policok a ty si pytas pismenka, pismenko a nabehne _ o _ _ _, nebudes vediet ze co a povies dalsie pismenko a nabehne _ o _ _ t a tak si pytas az kym neuhadnes, ze je to "kohut" kazde slovo ma taku financnu hodnotu kolko ma pismenok pismenko = 1000,- Sk takze kohut = 5000,- Sk za kazde pismenko odkryte pocitacom mas - 1000,-Sk takze ak si potrebovala na uhadnutie odkryt 2 pismenka za kohuta by sa ti pripisalo 3000,- Sk a tak je tam tusim 14 slov od stvorpismenkovych az po 10 ci 11 pismenkove
Odpovedať
želám vám príjemný víkend aby sa vám vydaril ;-) majte sa krásne...teším sa na vás v pondelok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj aj prajem krasny vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prijemny vikend Lubka ;-)
Odpovedať
pekny vikend. mirka ty si este v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa lucim, musim este jeden mail poslat :-( :-( :-( papa a nech nestroskotaju vikendove plany ani jednej x-) x-) x-) mavajte sa krasne a tesim sa na pondelok x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme Qietok ano, Kici. preco? uz len kratko ale uz sa odhlasim, pekny vikedn podla moznosti ;-)
Odpovedať
len tak. pekny vikend
Odpovedať
Profilova fotka
ahojtek ;-) ekolu uz si tu =-) a budes mat na nas cas
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa tak tesila na dnes do prace :-) sef tu nie je :-D ekolu by mala byt x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Qietok ;-) a ja som dnes zaspala :-S
Odpovedať
dobre rano zienky dnes po 2x
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj Sis ;-)
Odpovedať
ahoooj zajta mam poradu
Odpovedať
ahojte x-) zatiaľ je tu veľký ruch... :-( dúfam že po porade sa bude dať viac dýchať... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
krasne rano krasnky x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako vam dopadlo vikend ? prebehol podla planov?
Odpovedať
Profilova fotka
mna kolegynka vytiahla v piatok na masaz x-) x-) x-) babenky to bolo super len keby som nebola taka steklava :-D :-D :-D potom sme este sli na kafco a vecer uz len susp sup do postielky bo som ranko skoro vstalavala do skoly ale tam sme to vydrazali a este za svetla som dosla domov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, Qietok ;-) celkom fajn, len sa tazko vstavalo tebe sa vydaril?
Odpovedať
Profilova fotka
jj v piatok bolo fajne, sobotu sme to vskole zvladli a v nedelu som piekla, bola u nasich na obed a spravila veget nedelu x-)
Odpovedať
hmm a bolo super pocasie aspon nieco
Odpovedať
Profilova fotka
ano v sobotu bolo krasne x-) a ja som sedela v skole :-N
Odpovedať
a dnes to tiez vyzera paraaaaaaaaaadne
Odpovedať
Profilova fotka
aj vcera bolo kraaasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj aj dnes to vyzera na krasny den, a kolega tu provokuje ze bol vcera na korculiach :-N aj ja som rozmyslala ze vytiahnem inlajny ale sa mi to zdalo blbe ze februar, ze to by sa skor hodili ladove :-D /no ale ked lad nie je/ uvidim ako bude dnes po praci a mozno ich pojdem oprasit :-D :-D :-D
Odpovedať
kolega je mrcha
Odpovedať
Profilova fotka
no oni su tu vsetci take mrsky :-D :-D :-D ale mam ich rada x-) je to 100 x lepsie ja cisto babsky kolektyv :-p :-p :-p to som zazila 1x a stacilo
Odpovedať
Profilova fotka
tu u nas na stedisku nas tu je na 40 chlapov 8 bab este ze mam sama kancel, lebo mame tu aj taku riadnu .... co furt do setkeho rype a na vsetko hundre ... ta teda vie vylepsiet atmosku na pracovisku :-N
Odpovedať
nooo ja tu mam 40 sliepok a 3 kolegov
Odpovedať
Profilova fotka
no to preto je v zborovni vysoka pravdepodobnost vyskytu vtacej chripky ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?