Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
aha kici,ja som hrozná...už som prečítala info o školení :-N :-x som taká roztatárená z dnešného dňa :-p :-N |-|
Odpovedať
to nic. ;-)
Odpovedať
môj manželík musí ísť cez víkend do práce a tak som sa tešila k mojej babke,nevidela som ju asi mesiac a aj na malú neterku... ;-( :-| ale asi budem musieť byť domka... :-( skúsim presvedčiť manželíka aby sme aspoň v nedeľu niekam šli...
Odpovedať
bud rada,ze aspon vecer budete spolu. :-)
Odpovedať
no to som ;-) :-) to mi ver...a hlavne sa teším že si konečne pospím a oddýchnem si...akurát mi je ľúto manželíka lebo bude ťahať už ďalší víkend a 3 týždne vkuse ťahať a nemať voľný víkend je veľa :-( :-| veď nieje stroj ]-( :-| ten jeho riaditeľ ma už tak hnevá ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
bud rada,ze nerobi do polnoci cely tyzden a este aj cez vikendy aspon do vecera. ja sa na mnohe veci pozeram z ineho uhla ked vidim ako manzel robi niekedy cele dni. toto je podla mna uz sialenstvo. aspon,ze ich platia od projektovych hodin
Odpovedať
včera som v lese stretla okolo 20 srniek x-) a predvčerom asi 7 a dvoch diviakov x-) akože nemyslím kolegov ale ozajstné zvieratká ;-) :-D
Odpovedať
no kici...človek nemá veľmi na výber s tou prácou,však? :-| :-(
Odpovedať
Doba je strašne zrýchlená a komu sa to nepáči,hneď zaňho dokážu nájsť náhradu... :-S buď makaj alebo choď... 8-( :-p :-(
Odpovedať
a vy dve, mirka a qietocek,kam ste sa podeli? :-| :-) 8-)
Odpovedať
nie. manzel hovori,ze robi na 2 sichty. jedna od 9-16 a potom zacina druha, ktora trva pokial nespravi svoju robotu. my byvame spolu ale vidame sa rano pri ranajkach a potom az ked ideme spat |-| :-(
Odpovedať
ja som si veľmi rýchlo zvykla na to,že sme sa stále stretávali cez obedík doma a teraz keď som na dedine,tak sa vidíme až večer,takže je to pre nás určitá zmena :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lubka, no predsa makam, aby ma nevymenili :-)
Odpovedať
mirka,no Ty si podarená ;-) :-D :-D :-D inak včera sme sa naťahovali s romovčanmi...pristihli sme ich ako kradli drevo...kolegovia sa tvárili veľmi dôležito a kričali na nich,ibaže mne to pripadalo strašne smiešne...ja by som nemohla takto :-N :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola chvilu u kolegovcov v kancli jedneho pozvali na natacanie pali vam to tak sa na tom bavi cela firma :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidim, ze mas plno zazitkov z lesa :-D
Odpovedať
stromy rúbu vo výške ako stoja...načo by sa zohýbali :-p 8-( najväčšia haluz čo som počula,že prečo nerúbu odspodu,tak povedali,že tam je strom "bars hrubý"...a rýchľejši porúbu tam dze ceňše... :-D :-D :-D alebo sme stretli cigána ako ťahal strom po ceste a keď nás zbadal,tak ho pustil a nám povedal,že on nevie skade toten strom...bo on len tak ležal pri ceste ta zato ho zobral :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mu davaju rady ze co a ako :-D :-D :-D ze si ma pytat pismenka a nie cisla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale inak, nechcem tu byt dlhsie a chcem nieco dorobit, tak sa snazim
Odpovedať
qietocek.... ;-) :-D :-D :-D aj Ty si mu niečo poradila?
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze to kde pozna cestu nie je jojka ale markiza :-D :-D :-D ale sak hlavne ze nam to pali :-D :-D :-D
Odpovedať
co je to pali vam to =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este dostal od jedneho kolegu radu ze kde uz po 10 x povie pismenko a kocism mu na to povie ale pan peter ved to ma len 8 pismen, ze nech precita co mu tam naskocilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kici, sutaz, kde sa hadaju slova. Ukazu ti policka a postupne odkryvaju pismena a podla napovedy treba uhadnut slovo.
Odpovedať
Profilova fotka
no uchechtaveme sa tu o dusu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D Qietok
Odpovedať
vy ste tam veselá banda,qietocek ;-) :-D
Odpovedať
tak to nepoznam |-|
Odpovedať
Profilova fotka
jj je to tu dnes celkom vesele :-D :-D :-D uz nam vsetkym statocne vysiva :-N :-D :-D :-p :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?