Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
pisala som ti to na ICQ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne nechcelo brat prispevky ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ides menit pracu mirkao?
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, uz som odpisala, hned rano
Odpovedať
nie qietok ale asi poziciu ;-)
Odpovedať
Mirka doma si to precitam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, okrem toho nic nove? Qietok, a ty ako?
Odpovedať
asi nie cez vikend ideme k nasim a s mamou zbehneme k susedovcom pre nejake info ohladne svadby oni totiz minuly rok robili 2 za sebou tak chcem vidiet foto a DVD lebo hovoria ze mali lacne a pekne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz naplno vybavujes? a co fotografi u vas?
Odpovedať
ved prave preto ideme k nim chcem to vidiet na vlastne oci lebo u nas su fotografi onicom a oni mali od nas :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha, zle som citala, precitala som len DVD, uz rozumiem
Odpovedať
Profilova fotka
ako ja? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
... "tak odkedy nosim kosmodisk veselo clnkujem po dvore" ...
Odpovedať
baby ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sa u nas pouziva ked sa dostavas do stadia ze ti zacina byt vsetko jedno :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak prave mi bola zadana uloha, ktoru treba zvladnut do konca mesiaca no a podklady vraj dostanem do konca tyzdna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... to som si mysle ze novorocny zhon uz mam ako tak za sebou :-p a ze sa mozem venovat "priebeznej evidnecii z minuleho roku" treba to povytlaca, poposietal po strediskach, zaniest do archivu atd. ... proste ze to co nestiham robit priebezne pocas roka konecne dokoncim
Odpovedať
Profilova fotka
a vcera som s kolegom vobec nehovorila, sef si ho vcera zobral na musku, a kde mohol tam ho dzubal, som myslela, ze ak budu nadcasovat ze mu aj druhu svetovu vojnu vykrici ...
Odpovedať
boze nechapem takych sefov dufam ze ja taka nebudem nikdy
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, zmena planov, Qietok :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no ale dnes rano mi volal, ze co hovorim na to aticko co stoji na parkovisku =-) a ja ze je mile, chutne proste take pjekne ;););) a on na to ze ak vyhra tyc 40mil a ja budem jeho milenkou ze mi take kupi :-D :-D :-D tak som mu povedala, ze to ze vyhra tych 40mil je pravdepodobnejsie x-) a este som sa spytala ze ci si vazne neda pokoj a on ze nie ]-( eeeeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
mirkao sef je v pohode ale ta krava co od nej cakam podklady ma stve lebo on pani Ing. nestiha ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a tu je par foto toho auticka http://www.auto.sk/spravy/?clanok=7141
Odpovedať
ano ano ano toto auticko mi chce kupit drahy ze by som v nom bola zlatucka aj vcera islo okolo nas a povedal ze v nom by som s nasim babom bola krasna x-) :-) to auticko sa paci aj nam podarilo sa im ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pacia taketo, neviem ci ulet je to spravne pomenovanie ale take ine auticka :-D mne sa vobec nepacia jeepy ani limuziny :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, zaujimave auticko :-) take zlate
Odpovedať
Profilova fotka
jj aj mne sa paci ;-) ale zatial mi staci to moje x-)
Odpovedať
tu prsi nic sa mi nechce boli ma brucho nech uz som doma ale o chvilku tu mame obedik mnam mnam uz sa teztam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu sa dazd so snehom meni na cisty dazd :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mirkao co budes mat dobreho na obedik x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?