Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
ano, zatiahlo sa a cez obed aj dost fukalo
Odpovedať
soni,bývate v Leviciach?alebo niekde inde? :-)
Odpovedať
zatial sme v leviciach ;-) , tam aj momentalne chceme kupit byt
Odpovedať
dobre ja sa lucim pekny zvysok dna pa :-D a krasneho valentina
Odpovedať
Profilova fotka
pa Soni a niekedy sa opat ozvi
Odpovedať
majte sa krásne ženušky...aj ja sa lúčim...papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky dakujem ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja to maaaaaaaaaaaaaaaaaaam jupi :-D x-) ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som vam napisat este ked som bola v skole ale blbol tam net :-( tak sa mi nedalo ;-( zajtra vam prajem krasny den nech vam to rychlo ubieha a v pondelok sa uz na vas tesim z prace ;-) mozno sa aj zajtra ukazem ak sa dostanem k PC s netom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Blahozelam Qietok x-) a tesim sa na teba v pondelok Dobre ranko ;-)
Odpovedať
Ahojte x-) qietocek,blahoželám a veeeeeľmi sa s Tebou teším ;-) mirka,ako dopadol včerajší Valentín? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Lubka ;-) Vcerajsi vecer bol fajn, hoci nicim moc nepripominal Valentina, ale bol pekny. A u vas? Dokoncila som jednu robotu a idem sa vrhnut na dalsiu. Ty sa nudis ci robkas nieco?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte ;-) prajem dobru chut k obedu :-) :-p :-D
Odpovedať
ahojte som tu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) po dovolenka sa tesim na pondelok ze tu dnes bude aj ekolu x-) x-) x-) dobre ranko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre rano ;-) juj, tak sa mi nechcelo vstavat a hned zrana ma v robote hnevaju vzorce ]-( musim nanovo pisat piatkove :-( dnes sa tu asi moc neukazem, tak zelam vydareny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak mirka nech sa dari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, Qietok ty mas vela robotky po dovolenke?
Odpovedať
Profilova fotka
no mam tu celkom slusnu kopku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu poradujes =-) ci uz ani nechodis ked vas kontrolujuv BB
Odpovedať
Profilova fotka
ale, este v piatok chodila tiez rozmyslam, kdeze je Lubka a po Sis tiez ani stopy =-) mala si oddychovy vikend, Qietok?
Odpovedať
Profilova fotka
Sis sa ozvala, nejde im net a pozdravuje vas
Odpovedať
Ahojte! x-) x-) x-) konečne som sem nakukla...veľa veľa roboty od piatku :-( :-| :-S najlepšie by bolo ak by ten môj odchod ešte odsunuli...aspoň na pár dní... :-( musím toho dnes troška viac porobiť,ale budem sa snažiť sem nakúkať...piatok bol v práci hnusný :-p ;-( :-S chcela som odísť skôr,no napokon som ešte bola o hodinu dlhšie ako som plánovala... ]-( :-| :-(
Odpovedať
qietocek,užila si si na dovolenke? :-) mirka,aký bol víkendík? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ekolu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Lubka ;-) vikend bol celkom fajn, hoci pracovny ale aj s prijemnymi chvilkami ;-) a tvoj?
Odpovedať
Profilova fotka
jj vikend bol super ;-) trosku nakup, trosku "piekla" a upratovala a mala navtevu a hlavne vegeeeeeeeet a este ma caka vytriedenie "skolskych" papierov a bude upratane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
planovala som ten vikend trosku inak ale ... v byte mensia havaria tak to som musela riesit a nedelny vylet sa nekonal lebo moje krsniatko ochorelo :-| tak som ho bola aspom v nedelu pozriet ako sa ma =-) ale na to ze je chory tak riadne vystrajal maska jedna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pozdravujem sis ;-)
Odpovedať
sobotu som mala upratovaciu,manželík bol v práci v sobotu aj v nedeľu a v nedeľu sme boli potom na obed u svokrovcov, v obchoďákoch a v kostolíku...a dnes ideme niekam hopať,lebo máme pol roka od svadbičky ;-) x-) na Valentína sme vegetili doma,tak si to vynahradíme dnes ;-) bude menej ľudí v podnikoch... :-N :-p :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?