Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
u nás sú toho plné obchody...myslím tú Fidorku...pozerám von oknom a je také zvláštne počasie...aj slniečko vykúka aj sa nejak zhmlieva :-| :-S hmmm...alebo si tie špice dnes odrieknem a kúpim ich zajtra... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-( tu som ju nenasla ani v Bille ani v Jednote u nas sa riadne rozsvietilo slniecko no vidis, budete mat sladke posedenie zajtra x-)
Odpovedať
keby sa to dalo poslať mailom,tak to už máš... ;-) by som ti ju odoslala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
posli postou x-)
Odpovedať
dôjde do zajtra? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ked dnes posles ;-) ale nie, vymyslam... skusim este dnes pozriet dnes alebo zajtra, vdaka za ochotu x-)
Odpovedať
mám tu hrozné ticho...došli mi baterky na tranzistoríku... :-| čo budeš dnes doma robiť?my pôjdeme k našim na návštevu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rada by som sa dostala k zehlenie, ale psssst, lebo zas z toho nic nebude... stale ho planujem a odkladam, som v tomto hrozna my uz chodime cez tyzden k rodicom menej, ked maminka nebyva doma
Odpovedať
no to žehlenie...no ozaj neviem kedy sa k nemu aj ja dostanem...žeby až cez víkend...? :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tesi ma aspon to, ze nie som sama tak zle so zehlenim dokedy budes v praci?
Odpovedať
ešte 10 minút...a Ty?
Odpovedať
Profilova fotka
klasika, 15,30, inak sa neda
Odpovedať
Článok sa načítava...
lúčim sa s Tebou mirka...pekný zvyšok dňa...pa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, aj Tebe pekne popoludnie, Lubka, pa zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo
Odpovedať
ahooooj mirka ;-) želám pekný Valentínsky dník x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Lubka aj tebe pekneho Valentina x-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som nedockava, kedy sa nam prihlasi Qietok
Odpovedať
no to aj ja...dúfam že nie až v pondelok |-| :-N ...vypadáva nám akosi sieť či čo... :-S ]-( ]-( ]-( práve dnes,keď som tu sama v kancli |-| ktorú Fidorku si včera kúpila?Tú modrú? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, modru Qietok sa ozve asi az v pondelok. Teraz som si spomenula, ze pisala, ze bude mat dovolenku.
Odpovedať
ešte dobre,že ma včera nepresvedčili aby som šla na služobku...kolega vravel že sa vrátili v noci o pol druhej...by som tam asi vraždila :-| :-S chudáci,došli takí nevyspatí... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
co tam tolko robili? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
za chvilku idem zubarke, pa zatial, Lubka
Odpovedať
ahoj lubka
Odpovedať
ahoooj silvi!Tak aké bolo školenie? =-) :-N Mne tu v robote vkuse vypadáva sieť...už mám také nervy... ]-( ]-( ]-( iba sem tam sa obnoví...joj :-| :-(
Odpovedať
jaaaaaj hrozne no koniec bodka zajtra mam zas skolenie uz nech je sobota uz nevladzem
Odpovedať
hmmmm...no to je blbé... :-( :-| budeš dnes oslavovať Valentína? ;-)
Odpovedať
mas ip
Odpovedať
musím povyplňať nejaké tlačivká...ozvem sa keď budem hotová ;-) :-)
Odpovedať
pk
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?