Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, aj na ucet uz prisla? A vy mate balkon?
Odpovedať
mirka my balkón nemáme... :-( :-| bývame na prvom poschodí... vraj už došla na účet...teda aspoň kolega vravel že ju už má... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my byvame uplne dolu :-| jednoizbaciky byvaju vacsinou bez balkona, nie? tak moja januarova je este v nedohladne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jj, balkon mam ale susim v kuchyni pri radiatore :-) lebo ja tych handier mam tak akurat podla druhu na jednu pracku takze potrebujem aby to cim skor uschlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja v obyvacke, kuchyna je moc mala
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na prvom poschodi ale u nas je byt aj na prizemi ale aj tam je balkon
Odpovedať
Profilova fotka
ta moja kuchyna je do L takze linku mam volnu a susim za rohom pod oknom
Odpovedať
qietik ty mas sama byt
Odpovedať
Profilova fotka
mne uz tiez nabehla vyplata ale kedze som bola v minuse :-N aktualny stav nic moc :-p ale snad tento mesiac nic take na platenie nevyskoci
Odpovedať
Profilova fotka
jj byvam sama ;-) x-) x-) x-)
Odpovedať
neviete ako je to s dovolenkami?oni sa neprenášajú do ďalšieho roka? =-) :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale pranasaju ale myslim ze len rok
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
coby nie? jasne, ze sa ma preniest minulorocna a tento rok ju musis vycerpat
Odpovedať
jasne mozes rozmyslam ze sa dam ostrihat http://img119.imageshack.us/img119/46...
Odpovedať
silvi ;-) už Ťa omrzeli dlhé vlasy?
Odpovedať
neviem len sa s tou myslienkou pohravam
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, ma to suprove :-) aj ja chcem zmenu, ale z mojich vlasov sa neda toho vela vycarit :-|
Odpovedať
zeby si isla na kratko
Odpovedať
Profilova fotka
kadernicka povedala, ze by mi to nepristalo a ani si to neviem predstavit az taku radikalnu zmenu asi nie
Odpovedať
ja keby som mala rovne vlasy hned idem tak na kratko
Odpovedať
Profilova fotka
jej to boli cas ked som mala kratke vlasy :-D :-D :-D skoro ziadna robota s ucesom
Odpovedať
no ale snivam dalej aj tak sa neodvazim
Odpovedať
Profilova fotka
no ked by to slo z kratkych na dlhe tak rychlo ako z dlhych na kratke nevam a idem na kratucko ;););)
Odpovedať
Profilova fotka
nevaham :-)
Odpovedať
veru veru
Odpovedať
mali sme poradu :-| ale mám dobrú správu...odchádzam až budúci týždeň...nastali ešte nejaké problémy,takže sa to odložilo... ;-) :-) :-) :-) jupiiii,jupiiii,jupiii x-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, sme radi, ze tu ostanes s nami dlhsei x-) x-) aj castejsie moze byt taka porada :-)
Odpovedať
oo a na kolko ides lubka prec
Odpovedať
Profilova fotka
to je super sprava ale ja tu od stredy nie som tak su to take zmiesane pocity :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut ;-) idem zbehnut do mesta
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?