Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
preco sa mracis Sis? myslela som, ze sa tesim do MT.... na mna :-) moj vikend bol pracovny - doma. Stihla som aj to, co som dlhsie odkladala a vcera sme boli na navsteve u rodicov. Hmmm, take vynikajuce buchticky mali napecene x-)
Odpovedať
Ahojte x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Lubka ;-) tak este dnes si tu s nami :-) mas nejaku robotku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ekolu ;-) od zajtra uz ides na dzedzinu?
Odpovedať
zatiaľ iba tak sondujem čo sa tu deje... :-N =-) tvárim sa,že študujem nejaké papiere :-N :-p :-D
Odpovedať
cau ekolu
Odpovedať
áno qietoček,zajtra idem |-| táááák sa mi tam nechce :-| no aspoň naberiem kondičku,lebo som dosť pribrala cez zimu :-x :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nam tu bude smutno ;-( ale budes na vzduchu ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D no to áno,qietocek... ;-) ale každý pondelok sa môžete na mňa tešiť x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu je krasne slnecno x-) x-) x-) ale rano sme okna na aute skrabali :-p
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa tasim na pondelok ked pridem po dovolenke :-D :-D :-D
Odpovedať
ako bolo u kamošky,qietocek?aj ste sa niečo naučili? :-N ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
to tu budews len v pondelok ci co
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa budem tesit v pondelok do prace ako nikdy :-D aj tu je slnecno a mrazivo, aj cez vikend bolo pekne
Odpovedať
aj tu tak,qietocek...ráno mráz no teraz to vyzerá na krásny deň ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bolo dobre, sme sa natrapili ale bola som aj na jednom doucku a to bolo super, ten chalan to vedel super vysvetlit a ja teraz riesim zadania o 106 :-)
Odpovedať
super,qietocek....si šikulka...budem na Teba v stredu myslieť... ;-) samozrejme aj na Teba Silvi x-) mirka aj tu bolo krásne cez víkend...včera sme boli na prechádzke v meste,ale vymrzli sme...je to ešte také zubaté slniečko :-D :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my sme vymrzli cakanim na zastavke...sli sme od rodicov kratko po 19. hod a ten autobus pravidelne meska. Vozi studentov z Vrutok a vcera to bolo az 18 min. :-S ]-( ]-( ]-( :-( Potom som sa hriala pri zehlicke
Odpovedať
v sobotu sme boli na jednej výstave a potom boli u nás naši,taká fajná pohodka bola ;-) strašne rýchlo nám tento víkend zbehol :-S
Odpovedať
mirka...no to je super rozmrazovač taká žehlička ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
nechceš sa prísť aj k nám zohriať,mirka?akosi nestíham žehliť,už sa mi to kopí v koši na prádlo :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, dakujem :-N |-| Este mi ostalo, nezvladla som to vsetko :-( Tiez mam dost nazbierane...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja moc zehlenie nemusim, vzdy si najdem nieco dolezitejsie |-|
Odpovedať
aj Ty? ;-) :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj moja zehlicka tuzi niekoho zohriat :-D :-D :-D ale ja mam rada zimu ;-( x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sme sa tu zisli :-D :-D :-D O zehlcika moja oblubena ]-( ]-( ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa snazim vesat tak aby som zehlit nemusela :-)
Odpovedať
ozaj silvi a Ty sa ako cítiš?ešte Ťa drží chorôbka?
Odpovedať
qietocek,máš aj balkón? :-)
Odpovedať
akurát nám priniesli výplatné pásky...žiadna sláva :-| :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?