Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
ja mám zas novú čiapku od svokry ;-) modrú s bielym kvietkom...pekná je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eee mam jeden klobuk ked snezi ale to nesmie fucat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ked je fakt zima tak nosim celenku, lebo uz ked som bola odhodlana dat si ciapku ze sak nech sa zima hanbi aj mi nezakryla usi a celo a mne je naviac zima tam
Odpovedať
poslala som vám mailikom rozprávku ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasna rozpravocka :-D x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz je rozposlana :-D :-D :-D PS poslala som ju aj kolegovy :-D :-D :-D
Odpovedať
qietocek,to je brutááál...dzivá si ;-) :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem ze som diva ale sak kto by nedivel ked ma roboty nad hlavu do skusky par dni a o prikladoch mam predstavu asi tak ze ako vyzera zadanie na zapocet :-D :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a vcere mi tu kolegovci rozpravali ze ake je to super ze som sama a ja ze ved ja viem, ze mat doma nieco take jak ste vy dvaja tak uz sedim za vrazdu :-D :-D :-D a potom este rozoberali vyhody a nevyhody zmiesanych partnerstiev :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj, zas nestiham s vami len citam a citam tiez nenosim ciapku a pre istotu v taske celenku, ale tuto zimu este nebola taka zima dokedy budete?
Odpovedať
Profilova fotka
15:30 a padam na cesty :-) x-) :-) uz tesim na kamosku :-) :-) :-) ale to ucenie :-N ale beriem aj tekuteho psychiatra takze vecer bude fajny :-D :-p :-D :-p :-D
Odpovedať
qietocek nie "divá" ale "dziva"...to u nás znamená že super ;-) x-) :-D :-D :-D máš riadne zhaluzených kolegovcov... :-p :-D mirka o 15:15 odchádzam...idem ešte na nákup kým nám príde návšteva ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no a ten tekutý psychiater...tak to nemá chybu... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aku mate navstevu, Lubka?
Odpovedať
Profilova fotka
aha 8-( :-. vies ekolu ja som na jazyky tvrda :-N :-N :-N ale to na veci ze aj diva nic nemeni :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aka navsteva ekolu ? a ake mnamky ides pripravovat?
Odpovedať
Profilova fotka
je 15:15 ekolu papa :-) uzi si vikend ;-)
Odpovedať
príde sesterka s deťmi...sa veľmi teším...sú aj v albumíku...Lenka a Tomáško...ešte u nás neboli :-) želám krásny víkend...papa ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa Lubka, aj tebe pekny vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa lucim |-| papa mirka :-) a prijemny vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, Qietok ;-) nakoniec zajtra ani nemusim ist do prace x-) jupiii pa Qietok, zelam ti vydareny vikend
Odpovedať
caute zienky dnes som tu len do 12tej :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja som tu len dnes a zajtra :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko ;-) damy
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano ;-)
Odpovedať
aky ste mali vykend ja v stredu som v martine na tom skoleni ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
uciasi sis, uciaci ...
Odpovedať
hej :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
snad to v stredu dobre dopadne
Odpovedať
a teraz som dostala dalsi meil ze mam v piatok dalsie skolenie pomooooooooooooooc
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?