Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
sef ma navstevu ja idem zaniest navsteve mineralku a pohare v skrinke vyzeraju jak po riadnom zure ]-( ]-( ]-( ]-( ona ich snad len opachla vo vode a nechala ususit ]-( ]-( ]-( si to viete prestavit vrrrrrrrrrrrrrr zaschnuty vodny kamen ruz, mastne paprce otlacene a este ked tu tak krasne svieti slniecko tak to vidno este viac 8-( tak som musela vsetko poumyvat este aj tie tmave salky na kavu aj tie boli cele za.... ]-( ]-( ]-( ak sa tu dnes ukaze asi jej nieco poviem
Odpovedať
Profilova fotka
jj kodujem ekolu :-D :-D :-D
Odpovedať
u nás upratovačky poháre neumývajú... :-N =-) ale minule som námestníkovi umývala ja...no pssst... :-N inokedy si umýva sám...hehe... :-D
Odpovedať
a riaditeľovi sa mi zdá,že umýva sekretárka...teda aspoň minule som ju videla :-S :-N |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale plnila sak bola opreta o metlu poobede 8-( 8-( 8-( ale ak doma upratuje tak jak tu a aj riady umyva tak potom amen tma |-| |-| |-| uz som jej vravela ze ked sa pretiahne daka navsteva cez moj fajront nech mi tie riady necha na linke ze si to sama upracem, s tym problem nemam ale ked pride navsteva a ja nemam v skrinke cisty pohar tak ma ide trafiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit ]-( ]-( ]-( a vtedy by som vrazdila ]-( ]-( ]-( o ako ja neznasam nevylestene pohare a zascnuty vodny kamen vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr som to tu teraz praskom vsetko drha...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zaniesla na stol ja aj odnesiem aj umyjem :-) to je v poho
Odpovedať
moja zlatá x-) ...aká si podarená ;-) :-D len sa vyzúr ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrrrrrrrrrrrrrrrrr ]-( ]-( ]-( vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvr ]-( ]-( ]-( ja vazne zurim ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale uz mi je lepsie ked sa tu mozem vypisat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-) :-D :-D :-D x-) :-D :-D :-D
Odpovedať
to je dobre,qietocek ;-) :-) :-D
Odpovedať
to ste ale vela toho napisali.. ja som trosku upratovala objednavky.. a zabudla som davat refresh
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som akurát pozerala spoje na stanicu keď budem dochádzať na tú lesnú správu a tiež som sa rozčuľovala... ]-( na to že je to 2. najväčšie mesto,tak je to úbohé... :-| :-( asi sa ráno veľa ľudí nepotrebuje dostať na stanicu z mesta... :-S
Odpovedať
menis robotu?
Odpovedať
nie,soni,iba musím dochádzať na lesnú správu do dediny na pár mesiacov aby som zažila "tvrdú" prevádzku v lese... 8-( :-N |-| tu na zaškoľovanie nemajú čas... :-S a keďže som stále praktikantkou,tak musím ísť tam kde ma pošlú... :-p |-|
Odpovedať
co ti daju pilku?
Odpovedať
možno...keď budem dobrá ;-) :-p :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
alebo mi povedia nech si ju kúpim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jejejeeeeej ekolu ty dnes ideeeees :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak ja ja si beriem domov firemnu utierky prat :-D
Odpovedať
ach,ta mi tu máme akoro každý deň nové voňavé utierky a uteráky...aspoň dúfam,že ich iba nepresúvajú medzi poschodiami... :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut damy ;)
Odpovedať
dobrú qietocek ;-)
Odpovedať
dobru
Odpovedať
Profilova fotka
pozeram, ze vam je dnes celkom veselo ja som sa teraz vratila z obedu: mala som vynikos parene buchty s lekvarom a sojovu polievku vy ste si na com pochutnali?
Odpovedať
Profilova fotka
idem pokracovat v praci, precitam si vas
Odpovedať
kde ste babyzne
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tuuuuuuuuu ale :-( ked tu nikto nebol :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a inak pracujem :-D
Odpovedať
bola som na obedíku...mala som ryby na masle a zemiakovú kašu :-) ach mirka buchty.....mňááám...no najbližšie to vidím tak že budú aj u nás ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?