Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka a nema kto poradit?
Odpovedať
Profilova fotka
som tu len mam pod chvilou mam sefa za chrbtom ... a to moc pisat nemozem ... esteze na liste svieti WORD :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a akosi sa aj tie drobnosti kopia
Odpovedať
uz to mam chvala bohu to je super pocit prave obedujem mnam mnam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut mirkao :-) a co mas dobreho =-) ;-)
Odpovedať
obedy nam nosia a dnes mam bravcovne na prirodno a ryza ale je to super ochutene x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a idem aj ja na obed :-) zatial sa majte ;-)
Odpovedať
dobru chut
Odpovedať
dobru mi sme mali dukatiky
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som uz chvilku spat dnes bol nanic obed :-S
Odpovedať
ja som už hladná ako vlk... :-( kolega už šiel na obed,ja pôjdem zachvíľku...no nieje všetko v tých tabuľkách tak ako by chcel námestník,tak máme asi čo robiť aj poobede...ale to už len také záležitosti týkajúce sa chybičiek krásy...už žiadne výpočty... x-)
Odpovedať
doteraz sme počítali ako také puky ]-( :-| :-( mirka čo si mala na obedík,že sa tváriš tak znechutene? =-) :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hlavne, ze ste sa dopocitali :-) ekolu
Odpovedať
no to áno,qietocek...koľko nám to trvalo?sa mi zdá že 5 dní...tak to sme dobrí... x-) ;-) oproti minulému roku,keď sme to robili so staršími kolegovcami...námestník vedel,prečo to hodil na nás mladých :-D :-D :-D sme ich budúcnosť...cheche...pokiaľ nás nevykopnú :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru, nech si ta tam nechaju a nie ta dakam do dzedziny do lesa poslu
Odpovedať
Profilova fotka
sikulky ste Lubka x-) vari za 4 dni ste to stihli Lubka, polievku z fazulovych strukov a zapekanu brokolicu s karfiolom. Neznie to zle, ale bolo to nedochutene... no zvlastne. Zas som urobila chybu, ze som nebola v mojej oblubenej restike. Radsej som sla s kolegovcami na aute, lebo lialo.
Odpovedať
ale pošlú qietocek...pošlú... :-( na také 2 mesiace,teraz mi to námestník vravel...od budúceho týždňa naisto...vraj už napísal nejaký plán a máme si viesť denník :-| :-S :-. :-x ...idem na ten obedík...
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som mala dva racio rozky a 10 dkg bryndzovej natierky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut
Odpovedať
na obed,qietocek??? =-)Ty teda riadne postíš... ;-) :-) mirka,ja tiež nemám rada neochutené jedlá... ;-) chápem Ťa
Odpovedať
Profilova fotka
no a to som rozmyslala, ze ci by nestacili len suche rozky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale priznvam slinky sa mi riadne zbiehali ked som videla u kolegovcov pizzu s prosciutom a baranimi rohmi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok, co je prosciuto?
Odpovedať
sa ti slinky zbiehali na tie baranie rohi - tie si mozes dat to je pekny post
Odpovedať
Profilova fotka
to je druh sunky
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ;-) uz budem vediet
Odpovedať
Profilova fotka
Prosciutto crudo talianska sušená šunka, ktorá zreje 12 až 18 mesiacov. Neobsahuje žiadne aditíva, iba mäso a soľ. Vyrába sa od čias Rímskej ríše a každá lokalita si receptúru prísne stráži. Najznámejšie majú v názve Parma, San Daniele, Modena, Toscano, Carpegna. Najlepší spôsob servírovania: s mozzarellou, melónom alebo figami. Balkánska obdoba sa nazýva pršut, španielska jamón, portugalská presunto. zdroj http://www.casopisbajecnazena.sk/baje...
Odpovedať
Profilova fotka
a uplne uzasne su rolky v prosute zabeleny zlty ci oranzovy melon
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za odborny vyklad x-) ja melon nemusim
Odpovedať
Profilova fotka
za malo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?