Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
ahojte ;-) qietocek,tento týždeň ešte budem tu na závode,pretože tej roboty je nenormálne veľa... 8-( :-x :-| kolega šiel na obed,tak som tu teraz iba tak nakukla...poobede sa už isto zas neukážem... :-| :-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Lubka ;-) aj kratka navsteva potesi x-)
Odpovedať
a drahý má zajtra narodeniny a nič som ešte nestíhala vymyslieť... :-( :-| zajtra prídu svokrovci...
Odpovedať
to som rada,mirka ;-)
Odpovedať
uz zas svokrovci pride
Odpovedať
áno,silvi,blahoželať manželovi k narodeninám...
Odpovedať
Profilova fotka
Sis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu a co tak palacinky =-) :-D :-D :-D
Odpovedať
budú budú...a nič iné...iba palacinky... ;-) :-D :-D :-D ibaže darček neviem vymyslieť...veď teraz boli Vianoce :-| |-| :-N =-)
Odpovedať
no mas to taske lubi
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, aspon mozes vyuzit rozne akcie po Vianociach
Odpovedať
Profilova fotka
mozno nejaky sen, co sa mu na Vianoce nesplnil
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aha darcek ;-) jeden moj kolega tiez nevedel co manzelke k narodkam tak si kupil ooooooooobrovsku stuhu, deti dal na vikend k starym rodicom a nakolko nechcel manzelke sposobovat problemy pri rozbalovani darceku /a vraj taky velky baliaci papier ani nemaju/ previazal stuhou svoje nahe telo a tak ju privital ked prisla v piatok z prace
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej to je romanticke
Odpovedať
aj ja chcem take :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
qietocek...to je teda ozaj super darček ;-) pokúsim sa ho zajtra spraktizovať ;-) :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu a ty tej stuhy ani nebudes tolko potrebovat ;-)
Odpovedať
qietocek...no vďaka ;-) :-) :-D :-D :-D
Odpovedať
ekolu ale kup si ruzovu
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu prepac ;-( som to myslela tak, ze kolega ma postavu ala Santa Claus - je proste doste velky, ved preto ho aj volaju macko :-D
Odpovedať
uz som to nezvladla a uvarila si kavu
Odpovedať
qietocek,veď ja to beriem v pohode...ako srandu...nemusíš sa ospravedlňovať... ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok :-D
Odpovedať
majte sa krásne ženušky moje...musím bežať...som rada,že sme sa tu tak stretli a aspoň chvíľku poklebetili ;-) :-) dúfam že sa mi zajtra podarí zas vás omrknúť ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem konecne na obedik mozno sa este ukazem
Odpovedať
Profilova fotka
pa pa manzelikovi vsetko najlepsie a nech si darcek uzije ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut mirka
Odpovedať
qiertok ty dnes neficis na isq
Odpovedať
Profilova fotka
eee
Odpovedať
Profilova fotka
potom nist nestiham ked som na ICQ
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?